אנרגיה סולארית מחירים

מערכת סולארית!לשלם מעט לקבל הרבה!

אנרגיה סולארית מחיריםאנרגיה סולארית מחירים

אם אתם מחפשים מקום להשקיע בו את הכסף שלכם הגעתם למקום הנכון. בעוד שרבים מהצעירים והמשקיעים שמים את הכסף שלהם בבורסה, במטבעות וירטואליים ובנדל"ן, אנו מציעים לכם השקעה בטוחה אשר מתאימה לכל אחד. בין אם אתם משפחה שמחפשת לחסוך לעצמה כמה אלפי שקלים בשנה, ובין אם אתה משקיע שמחפש הכנסה חודשית של אלפי שקלים הגעתם למקום הנכון. הענף של אנרגיה סולארית התפתח מאוד בשנים האחרונות ומאז הוא נמצא רק בעלייה, זה הזמן הנכון ביותר להשקיע את הכסף שלכם. 

 

אנרגיה סולארית מחירים – מה זה?

כיום אנחנו לא צריכים להיות משועבדים לחברת החשמל, יש פיתרון אחר ואפילו יותר טוב. באמצעות לוחות סולאריים אנו יכולים להפיק חשמל לשימוש ביתי, ואפילו למכור את החשמל לחברת החשמל ולהרוויח אלפי שקלים בשנה ויותר. אנרגיה סולארית היא אנרגיה אשר מופקת על ידי צבירת אנרגיית השמש אל תאי הפאנלים והמרת אותה אנרגיה לחשמל. מדובר על מערכות מורכבות שנכנסו לחיינו כבר לפני למעלה מ-10 שנים, אבל היום אחרי שהמדינה עצמה מעודדת השקעות כאלה הרבה יותר משתלם לצרכן הממוצע לבצע רכישה של פאנלים סולאריים

אנרגיה סולארית מחירים – מהו התקציב הנדרש להשקעה?

השאלה היא איפה אתם מתכוונים למקם את הפאנלים הסולאריים. תוכלו להשקיע בפאנלים סולאריים בהתאם לגודל השטח שיש לכם. ככל שתרכשו כמות גדולה יותר של פאנלים סולאריים ככה המחיר ירד פר פאנל. כמו כן, כאשר אתם רוכשים כמות גדולה יותר של פאנלים ככה החוזה מול חברת החשמל משתלם יותר. כאשר אתם רוכשים להשקיע בהתקנה של פאנלים סולאריים עבור הגג הפרטי שלכם המחיר אותו תשקיעו ינוע בטווח העשרות אלפי שקלים בודדים. עם השקעה כזאת תוכלו להפקיד בערך 9,000 ש"ח בשנה עבור התקנה על 80 מ"ר מהגג שלכם. 

 

עם זאת, לרוב ההשקעות המשתלמות יותר אשר נוכל להרוויח לשנה כמה עשרות אלפי שקלים ולעיתים אף מאות יהיו השקעות הרבה יותר גדולות. כאשר אנו מדברים על השקעה של חוות אנרגיה סולארית מחירים משתנים מהקצה לקצה. במקום לשלם כמה עשרות אלפי שקלים בודדים נוכל להגיע לסך השקעה שיכולה להגיע לחצי מיליון ואפילו כפול. עם זאת, התשואה אשר נראה תהיה משתלמת ונחזיר את ההשקעה תוך בין 5-6 שנים, לעיתים אף יותר. חשוב להבין כי השקעות מסוג זה הן השקעות לטווח הארוך.

 

אנרגיה סולארית מחירים – מהם הסוגים השונים של הפאנלים?

למעשה יש שני סוגים עיקריים של פאנלים, רב גבישי וחד גבישי. ההמלצה הרווחת היא לרכוש את הפאנל החד גבישי מכיוון שהוא מפיק לנו יותר חשמל, עם זאת הוא יקר יותר. אלו למעשה שתי הטכנולוגיות המובילות שהיו עד לא מזמן. עם זאת, על אותו בסיס של טכנולוגיה הוקמו עוד שדרוגים שונים לפאנלים הסולאריים. לדוגמא, יש היום פאנלים סולאריים דו צדדים אשר החלק האחורי של הפאנל גם הוא סופג אנרגיה וממיר אותה לחשמל. יש גם קולטי אנרגיה אשר ניתן להוסיף על הפאנלים הסולאריים. מדובר על עולם שלם של טכנולוגיה שלא מוכרת להרבה אנשים, אבל בתור משקיעים אתם חייבים להכיר כל פרט ופרט. 

 

אנרגיה סולארית מחירים של התקנה מקצועית

בדרך כלל מחיר הפאנל עצמו יכלול את עלות ההתקנה. אבל מה שחשוב פה הוא לא המחיר של ההתקנה, אלא בחירת החברה המבצעת. עליכם לבדוק מה החברה מציעה לכם כחלק מהשירות, האם מדובר על ייעוץ אשר יתלווה לכל הפרויקט, האם מדובר על חברה אשר תעזור לכם להפיק את האישורים הנדרשים, האם החברה לוקחת אחריות על המוצרים שלה במקרה של בלאי וכן הלאה… מכיוון שמדובר על השקעות בסדר גודל גדול עליכם לדעת על מה בדיוק אתם משלמים. מיותר לציין שאנחנו חייבים לבדוק שאכן מדובר על חברה מורשה. למען הסר ספק תמיד עשו סקר שוק של כל המחירים וההצעות שיש לפני שאתם בוחרים בחברה מסוימת.

אנרגיה סולארית מחירים משתלמים

בסופו של דבר הנתון שאנחנו צריכים להסתכל עליו הוא ההכנסה השנתית ולא החודשית. אם נשווה את מחיר ההשקעה להכנסה החודשית שלנו אנחנו לא נהיה מסופקים. המחירים שאנו משלמים היום עבור פאנלים סולאריים משתלמים יותר מאשר אי פעם. בעבר היינו משלמים עשרות אחוזים יותר מהיום, והתפוקה לא הייתה שוות ערך. בשל היצע רחב של חברות המחירים ירדו. בנוסף, המחירים ירדו עקב עידוד של המדינה לעורר משקיעים אשר ישקיעו דווקא בענף זה בגלל האנרגיה הירוקה אשר מופקת על ידי פאנלים סולאריים.

אם אתם מחפשים כסף קל ומהיר זה לא המקום בשבילכם. החזר ההשקעה יכול לנוע בין 5-6 שנים, לעיתים פחות ולעיתים יותר (תלוי בסדר גודל ההשקעה שלכם). מה שכן בטוח הוא שאתם כבר מהתחלת החוזה עם חברת החשמל תפסיקו לשלם סכומי עתק עבור חברת החשמל ותתחילו לראות תוצאות בשטח. היתרון הגדול שיש לסוג השקעה זה הוא הביטחון, ואפשרויות התשלום אשר מציעים לנו הגופים הבנקאיים. 

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

תיקון מערכות סולאריות

תיקון מערכות סולאריות

מערכות סולאריות הופכות נפוצות יותר בשנים האחרונות בישראל השמשית. האנרגיה שנוצרת בעולם על ידי השמש בכל שעה היא שוות ערך כמעט לכמות החשמל הנצרכת בכל

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

תחום האנרגיה הסולארית הוא תחום לוהט תרתי משמע. בשנים האחרונות, ככל שמבינים יותר את יתרונותיה של האנרגיה הסולארית ישנה מגמה עולמית לעודד את השימוש וההתקנה

עלות התקנת פאנלים סולאריים

עלות התקנת פאנלים סולאריים

ישנה מגמה כיום שהולכת וגוברת ומטרתה לעודד את השימוש הרווח בפאנלים סולאריים לצורך ניצול אנרגיית השמש. השימוש במערכות מסוג זה הופך ליותר נפוץ ככל שהשנים

עלות פאנלים סולאריים

עלות פאנלים סולאריים

שימוש במערכות פאנלים סולאריים הופך ליותר ויותר פופולרי בחלוף השנים. ככל שהמודעות לאנרגיה ירוקה גוברת, כך עולה הדרישה לשימוש במערכות מסוג זה, בוודאי בישראל שהיא