אנרגיה סולארית

מערכת סולארית! לשלם מעט לקבל הרבה!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

עיקרי הדברים:

אנרגיה סולאריתבשנים האחרונות, תחום האנרגיה הסולארית תפס תאוצה והפך ליותר ויותר פופולרי. אנשים רבים מתעניינים בשמירה על הסביבה ומחפשים דרכים רבות לעשות זאת. האנרגיה הסולארית היא אחת הדרכים הטובות ביותר לכך. מה היא אנרגיה סולארית ומה היתרונות שלה? על כך נרחיב במאמר הבא.

 

מהי אנרגיה סולארית?

אנרגיה סולארית היא בעצם אנרגיית חשמל הנוצרת מאנרגיית השמש. למעשה, על מנת ליצור אנרגיה יש להמיר את אנרגיית השמש לאנרגיית חשמל. על ידי השימוש באנרגיית השמש ניתן לייצר אנרגיית חשמל ללא זיהום סביבתי וללא שימוש במקורות טבע.

 

איך תאורה סולארית עובדת?

תאורה סולארית היא תאורה המתאפרת בזכות אנרגיה סולארית. התאורה הסולארית למעשה עובדת בזכות מנורות ייחודיות. על המנורות הללו, מותקנים פאנלים סולאריים וסוללות נטענות מיוחדות. הפאנלים הסולאריים קולטים את אנרגיית השמש וממירים אותה לאנרגיית חשמל. כתוצאה מהפקת אנרגיית החשמל, נטענות הסוללות שמותקנות בתוך המנורות. במנורות הללו, יש נורות חזקות ועוצמתיות במיוחד. בנוסף, במנורות קיימים קולטנים מיוחדים. כאשר הקולטנים המיוחדים קולטים תאורה הם למעשה קולטים אנרגיה. אך כאשר יורד הלילה ואין תאורה הם אלה שמדליקים את הנורות ומאירים את החלל. 

 

היכן משתמשים באנרגיה סולארית?

כפי שציינו קודם, תחום האנרגיה הסולארית הוא תחום שהפך לפופולרי מאוד בשנים האחרונות. כתוצאה מכך, ניתן לראות שימוש באנרגיה כמעט בכל מקום. 

למעשה, ניתן להשתמש באנרגיה בכל מקום בו השמש מאירה ומטעינה את הפאנלים הסולאריים. כך ניתן למקם פאנלים סולאריים על גגות של בתים, של מקומות ציבוריים, על חלונות, על המרפסת, בגינה ואפילו על תיק הגב שלכם כך שיהיה לכם מטען קבוע לטלפון או למחשב הנייד.  

כיום משתמשים בתאורה סולארית גם בערים, גם ביישובים, גם באופן פרטי וגם באופן ציבורי. אם תשימו לב תוכלו לראות שהפאנלים הסולאריים הפכו לחלק מהנוף של ערים רבות על גבי גגות של מבנים ציבוריים רבים כמו בתי ספר, מבנים של העיריות ועוד. 

מה יתרונותיה של האנרגיה הסולארית?

לאנרגיה הסולארית יש יתרונות רבים. 

 • יתרון כלכלי

  נתחיל ביתרון הכלכלי. יתרון זה הוא אחד היתרונות המרכזיים לאנרגיה הסולארית ואנשים רבים מתעניינים בשימוש באנרגיה סולארית בגלל חסכון כספי. כפי שהסברנו קודם, הפאנלים הסולאריים קולטים את אנרגיית השמש וממירים אותה לאנרגיית חשמל. על ידי כך אנו מקבלים אנרגיית חשמל ללא צורך לשלם על כך. יש לקחת בחשבון שהמחיר של הפאנלים הסולאריים הוא לא זול. אך בהשקעה לטווח ארוך, האנרגיה הסולארית יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים. 

 • אנרגיה ירוקה

  האנרגיה הסולארית מופקת מאנרגיית השמש ולכן אינה יוצרת זיהום סביבתי ואינה מבזבזת מקורות טבע לשם כך. ייצור חשמל מצריך בזבוז של מקורות אנרגיה רבים ובדרך כלל גורם לזיהום סביבתי רב. המודעות לשמירה על איכות הסביבה ולהתחממות הגלובלית גברה מאוד בשנים האחרונות. אנשים רבים מנסים לעשות ככל יכולתם על מנת למגר את התופעה ולשמור על כדור הארץ שלנו. בזכות האנרגיה הסולארית, אנו משיגים בעצם אנרגיה ירוקה שחוסכת במקורות אנרגיה רבים ומאפשרת לנו להשתמש באנרגית השמש שנחשבת למקור אנרגיה מבוזבז. 

 • התקנה

  כאשר מתקינים מוצרי חשמל ההתקנה לא תמיד פשוטה. היא מצריכה בניית תשתיות מתאימות, עמידה במגוון רחב של תקנים שונים, השחלה של חוטי חשמל, חיבורם למקום הנכון ועוד. כמו כן, כאשר מתעסקים בחשמל מסתכנים בהתחשמלות. האנרגיה הסולארית מאפשרת התקנה פשוטה, ללא תשתיות וללא סכנת התחשמלות כלל. 

 • תחזוקה

  מוצרים הפועלים עם אנרגיה סולארית אינם מצריכים תחזוקה מיוחדת. למען האמת, מוצרים אלה כמעט לא מצריכים תחזוקה בכלל. לדוגמא, הסוללות הנטענות שנמצאות בתוך המנורות הסולאריות מצריכות תחזוקה בדרך כלל בין 5 ל-7 שנים. המנורות הסולאריות מחזיקות ללא תחזוקה מיוחדת לתקופה ארוכה מאוד של כ-20 שנים. 

 • עיצוב

  המוצרים הסולאריים מגיעים בעיצובים מיוחדים שנחשבים בעיני רבים ליפים יותר מהעיצובים הרגילים. לדוגמא, המנורות הסולאריות שמיועדות לגינה, מעוצבות באופן מיוחדות ונראות כמעין עששיות קטנות המותקנות באדמה. אנשים רבים אוהבים את העיצוב הזה יותר מעיצוב של מנורות גינה אחרות. 

כמה עולים מוצרי אנרגיה סולארית?

כפי שציינו קודם, אחד היתרונות המרכזיים של האנרגיה הסולארית הוא היתרון הכלכלי. האנרגיה מאפשרת חסכון כספי גדול מאוד. ההתקנה אינה יקרה כלל והשימוש בחשמל הסולארי לא נכלל בחשבון החשמל שלנו אז הוא חוסך לנו המון גם מהבחינה הזו. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי הפאנלים הסולאריים אינם זולים כלל ומוצרים הפועלים על אנרגיה סולארית יקרים יותר ממוצרי חשמל רגילים. אז כמה זה עולה?

לא ניתן לענות על כך באופן חד משמעי כיוון שהמחיר תלוי במערכות הסולאריות שתתקינו, בגודל שלהן, בהיקף ובמוצרים שתקנו. עלות ההתקנה תשתנה בהתאם לצרכי הלקוח. בדרך כלל עלות ההתקנה של כ-100 מטר רבוע תנוע סביב ה-50,000 שקלים.

חשוב מאוד לקחת בחשבון כי בסופו של דבר, האנרגיה היא אחת ההשקעות הטובות ביותר לטווח ארוך. הסכום העיקרי שתאלצו לשלם יהיה כאשר אתם מתקינים את המערכת הסולארית. לאחר מכן במשך שנים לא תצטרכו לשלם שנית והמערכת תחזיר את שוויה ואפילו יותר.

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
חייגו עכשיו
פאנלים סולארים
שטיפת פאנלים סולארים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!