גגות סולאריים לבתים פרטיים

גגות סולאריים לבתים פרטייםגגות סולאריים לבתים פרטיים

פאנלים סולאריים נחשבים להשקעה שכבר קיימת מזה שנים רבות, אך רק לאחרונה התחילה ההשקעה לתפוס תאוצה ואהדה בקרב קהלים שונים בארץ. בעבר המחירים של הפאנלים הסולאריים היו גבוהים מאוד בשל העלויות הטכניות והביקוש הנמוך, ההשקעה הייתה מתאימה רק לאנשים מבוססים מאוד. עם זאת, בשנים האחרונות בשל ההתפתחות הטכנולוגית והביקוש הגדל מחיר ההשקעה צנח בעשרות אחוזים וכיום ההשקעה מתאימה לכל אדם. התקנה של פאנלים סולאריים צריכה להיעשות תחת תנאים מסוימים ולעבור הליך בירוקרטי מסוים, ברגע בו קיבלתם את כל האישורים תוכלו להתקין את הפאנלים ולהתחיל לקבל הכנסה פסיבית מדי חודש.

 

גגות סולאריים לבתים פרטיים – מה זה?

גגות סולאריים לבתים פרטיים הינם פאנלים סולאריים אשר מותקנים על ידי חברה מקצועית בגג המבנה שלכם. לפני שלב ההתקנה יהיה עליכם לבחור את הדגם המתאים לכם, את כמות הפאנלים הסולאריים ולקבל אישורים מהרשויות וחברת החשמל. התפקיד של הפאנלים הסולאריים הוא להמיר את האנרגיה אשר הפאנל סופג מהשמש לחשמל. מדובר על תהליך של אנרגיה ירוקה, תהליך אשר המדינה מעודדת ולכן ההליך הבירוקרטי אינו מסובך, כמו כן גם עלויות האישורים והבנייה. 

הרווח של הלקוח מגיע לסכום כזה או אחר בהתאם לכמות ההשקעה הראשונית שלכם וכמו כן בהתאם לתנאים בו ממוקם הפאנל הסולארי. הרווח הראשון שלכם הוא העובדה שאתם מייצרים חשמל באופן עצמאי ולכן אינכם תלויים בחברת החשמל, כך אתם למעשה לא משלמים על חשבון החשמל. הרווח השני שלכם הוא עם חוזה מול חברת החשמל אשר תקנה ממכם חשמל לפי קילו וואט. התעריף אותו משלמת חברת החשמל משתנה בהתאם לחוזה אותו סגרתם וכמות הפאנלים שאתם מחזיקים בה. בדרך כלל בתים פרטיים יבצעו השקעה בסביבות ה- 30,000 ש"ח עד 100,000 ש"ח וההכנסות יהיו בסדר גודל של אלפי שקלים עד עשרות אלפי שקלים בשנה. 

 

גגות סולאריים לבתים פרטיים – חוששים להשקיע?

תחילה מוטב להדגיש כי כל אחד בעל גג פרטי או שטח במקום פתוח יכול להשקיע מכספו ולרכוש פאנלים סולאריים. החשש להשקיע מבחינה אסתטית מובן מאליו, אך אנו כאן כדי להסיר ממכם את החשש הזה. בעבר הפאנלים הסולאריים היו גדולים ומגושמים, היום השתנו היוצרות וכבר חברות רבות דואגות לעיצוב הפאנלים הסולאריים לא פחות ממה שהם דואגים לאיכות המרת החשמל של הפאנל. 

עוד חשש שיכול לבוא לידי ביטוי הוא המיקום שלכם בארץ, האם גם מי שגר בצפון יכול להשקיע ולהרוויח את אותן תשואות? התשובה היא לא. אין מה לעשות, יש מקומות השקעה יותר אסטרטגיים בארץ שלנו, סביר להניח שהשקעה בדרום הארץ תניב לנו תשואות גבוהות יותר, אך אל תשכחו שהחורף בישראל הוא לא באמת חורף. גם אם אתם משקיעים בצפון יש לזה יתרונות רבים מבחינת התהליך הבירוקרטי ומחיר האישורים אותם צריכים להנפיק. 

גגות סולאריים לבתים פרטיים – מציאת חברה מקצועית

בכל מצב בו קיים חשש אל תבצעו את הרכישה, חייבים לבצע את ההשקעה הזאת בלב שלם. על מנת שתוכלו לקבל תשובות לכל שאלה שעולה לכם בראש פנו לחברה מקצועית אשר תלווה אתכם לאורך כל התהליך. כיום יש חברות רבות בשוק הפאנלים הסולאריים, חלקן עובדות רק עם מקומות תעשייתיים, חלקן עבודות גם עם בתים פרטיים. חברה מקצועית בוחרים על פי שיטת הסינון, תחילה בחנו את כל החברות אשר עובדות באזור שלכם בארץ, לאחר מכן עשו סינון לפי חוות דעת ושירות, לאחר מכן עשו סינון בהתאם לתקציב שלכם.

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית

התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית

התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית הינה התקנה של מערכת מיוחדת אשר מתאימה לשטחים חקלאיים. יש מערכות אשר מתאימות יותר לגגות

לוחות סולאריים לבית מחיר

לוחות סולאריים לבית מחיר

לוחות סולאריים לבית מחיר מערכת סולארית לייצור חשמל סולארי ללא ספק מהווה כיום דבר חיובי מאוד מבחינה סביבתית. מדובר על מערכת ירוקה שמאפשרת לאנשים פרטיים

לוחות סולאריים לבית

לוחות סולאריים לבית

לוחות סולאריים לבית חשמל הוא דבר בסיסי וחשוב מאוד כיום. השימוש באנרגיית החשמל הוא יומיומי ובכל רגע נתון אנו מוצאים את עצמו משתמשים בחשמל לצורך

התקנת פאנלים סולאריים מחיר

התקנת פאנלים סולאריים מחיר

התקנת פאנלים סולאריים מחיר לא מעט אנשים מתלוננים כיום על יוקר המחייה ואכן, מדובר ללא ספק על נושא שלא קל להתמודד אתו. לא מעט אנשים