התקנת לוחות סולאריים מחיר

התקנת לוחות סולאריים מחירהתקנת לוחות סולאריים מחיר

אם ראיתם לוחות סולאריים בוודאי כבר שמעתם עליהן, אחת ההשקעות היותר מבטיחות של השנים האחרונות. בעבר המחירים של הלוחות סולאריים היו גבוהים, הלוחות עצמם היו מגושמים ותפסו מקום רב. כיום המחירים ירדו בעשרות אחוזים, התשואה עומדת על כ-20% והפאנלים הסולאריים הרבה יותר מעוצבים מודרנית ובעלי מידות מזעריות. אם אתם מעוניינים להתחיל להכניס כסף פסיבית כדאי לכם לקרוא את הדברים הבאים.

 

התקנת לוחות סולאריים מחיר – מי צריך את זה?

התקנה של לוחות סולאריים יכולה להפוך את החיים שלכם להרבה יותר פשוטים. תחילה נדגיש כי השקעה זו שונה בנוף מיתר ההשקעות שאתם בוודאי מכירים. מדובר על השקעה שהמדינה מעודדת, כמו כן גם הגופים הבנקאיים על ידי הצעה של דרכי מימון בתנאים נוחים. התקנת לוחות סולאריים היא למעשה השקעה של הכנסה פסיבית, לא רק שאתם לא צריכים כבר לשלם על חשמל, חברת החשמל צריכה לשלם לכם. ניתן להרוויח עשרות אלפי שקלים בשנה, גם עבור מערכת שהיא ביתית. כל מי שיש גג פנוי, כסף שיושב בבנק בחוסר מעש ורוצה להתחיל להכניס פסיבית יכול כבר היום ליצור קשר עם חברת התקנה על מנת שיוכל להתחיל בתהליך.

התקנת לוחות סולאריים מחיר – תנאי התקנה

הדבר הראשון שאתם חייבים לוודא לפני תחילת העסקה הוא שיש לכם מקום מתאים לחיבור פאנלים סולאריים, גג או שטח מתאים בעל חיבור תואם לגודל המערכת אותה אתם רוצים להתקין. לאחר מכן עליכם לקבל את האישורים הנדרשים מחברת ההתקנה, חברת החשמל וכן הלאה. בעבר הפאנלים הסולאריים היו הרבה יותר מסיבים ותפסו מקום רחב יותר, אך היום ניתן לרכוש כמות גדולה של פאנלים סולאריים על שטח שאינו גדול בהכרח, שטח גג של כ 6 מ"ר מאפשר לנו להתקין מערכת של קילו וואט מותקן אחד. 

 

התקנת לוחות סולאריים מחיר – עלות מערכת ביתית מול עסקית

המחיר של מערכות סולאריות משתנה בהתאם לסדר גודל הרכישה, וכמו כן לפי ההספק שלהן והמפרט טכני. ישנם מספר סוגים שונים של פאנלים סולאריים ולכן עליכם לדעת איזו בחירה מתאימה לכם, יש לוחות סולאריים שמתאימים להתקנה על קרקע, ישנם פאנלים המתאימים לגג, פאנלים עסקיים, פאנלים ביתיים וכן הלאה… עלות ההקמה של מערכת סולארית המתאימה לבית ממוצע תנוע בסביבות ה-30,000 ש"ח ותכניס לנו כ-4,000 ש"ח בשנה. כמובן שניתן למצוא גם מערכות שיספקו לנו הכנסה גבוהה יותר בהתאם לגודל הגג שלנו מערכת סולארית בגודל של 280 קילוואט תנוע סביב מחיר של 700,000 ש"ח.

התקנת לוחות סולאריים מחיר – החזר השקעה

אוקיי, אנו יודעים פחות או יותר את המחיר אותו נשלם עבור ההשקעה הזו, אך כמה למעשה אנחנו מרוויחים מכל העניין? לפי המחירון של חברת החשמל לשנת 2021 אלו התעריפים אשר תקבלו עבור 1 קילוואט:

  • מערכות של עד 15 קילוואט יקבלו 48 אגורות לקילוואט.
  • מערכת של בין 15 ועד 100 קילוואט יקבלו 41 אגורות לקילוואט
  • מערכות בהספק של מעל 100 קילוואט יקבלו כ 19 אגורות לקילוואט (18.91).

יש לציין כי חברת החשמל רשאית לשנות את תעריף החוזה כל חצי שנה, זהו התוקף הסטנדרטי של החוזה שתסגרו מול החברה. לסיכום, אם נשקיע בסביבות החצי מיליון ש"ח עבור מערכת סולארית לפי תעריף של 0.42 ש"ח לכל קוט"ש הרווח הנקי שלנו יעמוד על כ-100,000 ש"ח בשנה לאחר שהורדנו את התשלומים על ביטוח ותחזוקה. 

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית

התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית

התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית הינה התקנה של מערכת מיוחדת אשר מתאימה לשטחים חקלאיים. יש מערכות אשר מתאימות יותר לגגות

לוחות סולאריים לבית מחיר

לוחות סולאריים לבית מחיר

לוחות סולאריים לבית מחיר מערכת סולארית לייצור חשמל סולארי ללא ספק מהווה כיום דבר חיובי מאוד מבחינה סביבתית. מדובר על מערכת ירוקה שמאפשרת לאנשים פרטיים

לוחות סולאריים לבית

לוחות סולאריים לבית

לוחות סולאריים לבית חשמל הוא דבר בסיסי וחשוב מאוד כיום. השימוש באנרגיית החשמל הוא יומיומי ובכל רגע נתון אנו מוצאים את עצמו משתמשים בחשמל לצורך

התקנת פאנלים סולאריים מחיר

התקנת פאנלים סולאריים מחיר

התקנת פאנלים סולאריים מחיר לא מעט אנשים מתלוננים כיום על יוקר המחייה ואכן, מדובר ללא ספק על נושא שלא קל להתמודד אתו. לא מעט אנשים