התקנת מערכת סולארית בתל-אביב

מערכת סולארית!לשלם מעט לקבל הרבה!

התקנת מערכת סולארית בתל-אביבהתקנת מערכת סולארית בתל-אביב היא הדבר החם הבא, אם אתם מחפשים הכנסה נוספת, אם נמאס לכם לשלם חשבונות חשמל ויש לכם מקום פנוי, זאת הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. מערכות סולאריות בעבר היו נחלתם של אנשים מבוססים (בלשון המעטה) בלבד. המחירים של הפאנלים הסולאריים היו גבוהים מאוד ולכן, הרווחיות הייתה שייכת רק להם. עם זאת, בשנים האחרונות כאשר נכנס ייבוא נוסף מחו"ל, התחרות גדלה ובכך נפתחה האפשרות לכולם להתקין מערכות סולאריות. יש סוגים שונים של מערכות סולאריות, מערכות שמיועדות לבתים פרטיים יש מערכות עבור שטחים תעשייתיים ועוד.  

מהי מערכת סולארית?

לפני התקנת מערכת סולארית בתל-אביב חשוב מאוד לדעת מהי מערכת סולארית, איך היא עובדת ובכך לבדוק בדיקת כדאיות. מערכת סולארית מערכת שלמעשה ממירה את אנרגיית השמש (האור) כמקור ליצירת אנרגיה סולארית. למערכת יש רכיבים שונים ובכך היא ממירה את אנרגיית השמש לאנרגיה פוטו וולטאית ובכך, אנחנו מקבלים חשמל. יש היום מערכות סולאריות המיועדות לבתים, יש אוהלים עם מערכות סולארית לטיולים, גנרטורים ועוד. מערכת סולארית בנייה ממספר רכיבים, הפאנלים הם החלקים הנגלים ביותר לעין וגם החשובים ביותר. התפקיד של הפאנל הסולארי הוא לאגד תאים פוטו וולטאים ובכך הם ממירים את אנרגיית השמש לחשמל. התאים בדרך כלל יהיו עשויים מסיליקון גבישי וכאשר הם פוגשים אנרגיית שמש זה גורם לתנועה של זרם חשמלי המכונה DC. יש סוגים שונים של פאנלים סולאריים, אך כולם אמורים להיות מותאמים לעבודה מול תנאי מזג אוויר שונים. היתרון הגדול בישראל הוא שגם החורף פה לא משתווה לחורף במדינות אחרות ובכך, אנחנו נהנה מהלוח הסולארי יותר. לאחר מכן, יש לנו ממירי מתח שהתפקיד שלהם הוא לקחת את הזרם החשמלי ולהמיר אותו לזרם חילופי (AC). הסיבה לכך שאנחנו צריכים להמיר את הזרם החשמלי היא מכיוון שזהו הזרם שרשת החשמל עובדת לפיו. ולבסוף, מונה החשמל הוא בעל תפקיד קטן אבל משמעותי מאוד. המטרה של מונה החשמל הוא למדוד את כמות החשמל שייצרנו וכמות החשמל שהשתמשנו. https://www.youtube.com/watch?v=DfSsT7YUSwo&t=2s

שלבי התקנה מערכת סולארית בתל-אביב

התקנת מערכת סולארית בתל-אביב חייבת לכלול שלבי התקנה מדויקים כדי להתאים את ההתקנה למקום בו אתם נמצאים. השלב הראשון בתהליך הוא שלב המדידות. על בעל המקצוע להגיע למקום בו יש צורך בהתקנה ולבצע מדידות בשטח. צריך לבדוק לא רק את גודל השטח, אלא גם את כיוון הגג, גורמים אשר עשויים להשפיע על טיב העבודה של הפאנל הסולארי כמו מבנים שיכולים ליצור הצללה, צנרת חשמל, ארונות חשמל ועוד. כמו כן, יש להתאים סוג וגודל הפאנל הסולארי בהתאם לתכנון שביצענו. השלב הבא הוא קבלת היתר בנייה. שימו לב, יש צורך בהיתר בנייה עבור מערכות סולאריות גדולות מ-50KW. במקרה בו אתם כן עונים על הקריטריון הזה עליכם לאחר שלב התכנון לגשת לוועדת התכנון והבנייה של הרשות המקומית לקבל היתר. התהליך יכול לקחת כמה שבועות. מצד שני, כאשר מדובר על התקנה מערכת סולארית בתל-אביב  סביר להניח ולא יהיה מדובר על שטח בסדר גודל הדורש היתר בנייה ולכן, אתם יכולים להתחיל בתהליך בהתאם לחוק הפרגולות. אתם לא צריכים היתר בניה, אבל בסוף התהליך עליכם לדווח על כך למשרד הפנים. השלב הבא יהיה מול חברת החשמל. לאחר שכבר קיבלתם היתר בנייה במקרה הצורך וסיימתם את שלב התכנון, כעת עליכם לפתוח תיק מול חברת החשמל בצירוף המסמכים הרלוונטים. חברת החשמל בודקת את המסמכים ולאחר מכן תתואם פגישה מול נציג של חברת החשמל וחשמלאי מטעם חברת ההתקנה. לאחר השלב הזה יהיה ניתן להתחיל בהקמת המערכת הסולארית. התקנת מערכת סולארית בתל-אביב חייבת להיות בתיאום עם בעל הנכס ועל ידי חברת התקנה מקצועית. משך זמן ההתקנה משתנה בהתאם לסדר גודל העבודה ובדרך כלל, מערכות סולאריות ביתיות יהיו מותקנות תוך כחמישה ימים. יש לבצע בדיקת תקינות בתום תהליך ההתקנה ולאחר מכן, עליכם לקבל אישור של חברת החשמל על הבדיקה. האישור עובר למשרד התשתיות ולאחר מכן, בעל המערכת יהיה רשום בתור יצרן חשמל.  

למה אתם צריכים מערכת סולאריתלמה אתם צריכים מערכת סולארית?

התקנת מערכת סולארית בתל-אביב מעניקה לנו יתרון מובהק והוא שאנחנו לא תלויים בחברת החשמל. מדובר על השקעה לטווח ארוך בה אנחנו יכולים לחסוך סכומים מאוד גבוהים עקב חיסכון בחשמל, אנחנו מייצרים את החשמל לעצמנו. תחשבו על זה, כמה עולה לכם חשבון החשמל? על ידי השקעה חד פעמית תוכלו להפסיק לשלם חשבונות גבוהים לחברת החשמל ואפילו במקרים אחרים, תוכלו למכור את החשמל שלכם לחברת החשמל. התקנת מערכת סולארית בתל-אביב יכולה להיות להשקעה או לחיסכון. כמו כן, יש מקרים בהם אנחנו גם נוכל להשתמש בחשמל שהמערכת הסולארית מפיקה וגם למכור לחברת החשמל את החשמל שייצרנו ובכך, יש לכם הכנסה פסיבית. התקנת מערכת סולארית בתל-אביב עבור השקעה יכולה להיות מאוד משתלמת, אבל סביר להניח שאתם תחזירו את הכסף שהשקעתם תוך מספר שנים ולא חודשים אם זה מה שחשבתם. כמו כן, יש לוודא את ההסכם מול חברת החשמל, לכמה זמן הוא תקף. בדרך כלל ההסכמים מול חברת החשמל יהיו לטווח הארוך, אך כל חצי שנה רשאית חברת החשמל לשנות את התעריף בהתאם לחוק.  

כמה זה עולה לי?

לא כל אחד יכול להרשות לעצמו התקנת מערכת סולארית בתל-אביב, המחירים משתנים אך אם זה מנחם אתכם, בשנים האחרונות המחירון ירד בכמה עשרות אחוזים. ההבדל בין השקעה להשקעה תלויה בשטח שלכם ובסוג הפאנלים איתם בחרתם לעבוד. כמו כן, לחברה המבצעת יש גם פרמטר חשוב במחיר הסופי אותו תשלמו ובטיב ההתקנה. נחלק את המחיר לשניים, המחיר הראשון מתייחס למערכות סולאריות ביתיות. המחיר בדרך כלל עבור מערכת סולארית ביתית יכול לנוע בין 25,000 ש"ח ועד 40,000 ש"ח. אם אנחנו מסתכלים על זה לטווח הארוך, נוכל כבר בשנה הראשונה לחסוך בין 9,000 ש"ח ועד 13,000 ש"ח לפי צריכת החשמל שלכם. סביר להניח שאת ההשקעה שלכם אתם תחזירו בין 4 ל-8 שנים. https://www.youtube.com/watch?v=crAqk2gOPos&t=3s כאשר מדובר על מערכות סולאריות לבתי עסקים המחיר הוא גבוה יותר מכיוון שבדרך כלל יהיה מדובר על שטח גדול יותר. המחירון עבור מערכות לבתי עסקים ולהשקעה יכולים לנוע בין 100,000 ש"ח ועד כמיליון ש"ח, תלוי בכמות ובמורכבות ההתקנה. כמו כן, יש לנו עוד נקודת אור עבור מערכות ביתיות בעיקר. ממשלת ישראל מעודדת התקנה של מערכות סולאריות מכיוון שמדובר על אנרגיה שלא מזהמת כמו חברת החשמל. לכן, יהיה לכם מאוד פשוט לקבל הלוואה עבור הקמת מערכות אלו בתנאים נוחים מאוד. כמובן, ההלוואה תהיה תלויה בעבר הכלכלי שלכם, בהכנסה קבועה וכן הלאה.  

עוברים דירה?

החשש הגדול של אנשים רבים הוא מה יהיה במקרה בו אנחנו רוצים לעבור דירה לאחר התקנת מערכת סולארית בתל-אביב. החשש הוא מובן, אבל לא מוצדק. כאשר אתם עוברים דירה אתם מוכרים את הנכס שלכם, ומערכות סולאריות הינן גם נכס שאמור להיות כלול במחיר. אם השקעתם סכום מסוים, אתם יכולים לדרוש אותו או חלק ממנו בעת הצעת המחיר עבור מכירת הנכס שלכם. מצד שני, תוכלו גם לפרק ולהתקין את המערכות הסולאריות במקום אחר אך זה יעלה לכם יותר ולכן, אולי כבר יהיה עדיף לכם להתקין מערכות סולאריות חדשות במקום החדש בו אתם גרים.  

תחזוקה

התקנת מערכת סולארית בתל-אביב היא השקעה פסיבית לחלוטין, אבל זה לא אומר שלא נדרשת כאן השקעה של תחזוקה. אם אנחנו נזניח את הפאנלים הסולאריים לאורך טווח ארוך אנחנו נראה שהם לאט לאט מתחילים להתמלא בצואה של בעלי כנף, אבק וכן הלאה. ברגע כזה הקולטים לא עובדים בצורה המושלמת שלהם ובכך, אתם מפסידים ייצור חשמל. לכן, אחת או פעמיים לחצי שנה רצוי לנקות את המערכות באופן יסודי, תוכלו לעשות זאת באמצעות בעל מקצוע או לבד. כמו כן, אחת לשנה רצוי לערוך בדיקת תקינות שנעשית על ידי חברה מקצועית שהיא יכולה להיות גם חברת ההתקנה שלכם. המחיר אינו גבוה והוא יכול לנוע בין 500 ועד 1,000 ש"ח לשנה, לעיתים גם כולל שירותי ניקוי. ברגע בו תשמרו על הפאנלים שלכם בצורה יסודית, ככה אתם תרוויחו תשואה גבוהה יותר.

התקנת מערכות סולאריות במרכז

לא משנה איפה אתם גרים, כל עוד יש לכם שטח חיצוני לא מנוצל אתם מפסידים כסף! מערכות סולאריות הפכו להשקעה של ישראלים רבים במיוחד בשנים האחרונות. מערכות סולאריות למעשה לא מפריעות לנו, להפך, אנו ממקמים את המערכות במקומות שאינם מנוצלים ורלוונטים להתקנה. בדרך זו אנו מרוויחים כסף על ההשקעה וחוסכים בהוצאות.

התקנת מערכות סולאריות במרכז – לכל גג צריך מערכת במרכז התקנת מערכות סולאריות במרכז – לכל גג צריך מערכת סולארית

אם אתם כבר גרים בעיר כל כך חכמה למה שלא תעשו מזה כסף? התקנת מערכת סולארית על גגות היא השקעה גדולה יחסית, אבל בהחלט השקעה משתלמת. מערכות סולאריות בדרך כלל יהיו מותקנות על הגג כאשר מדובר על השקעה ביתית, החזר ההשקעה יהיה בהתאם לכמות ההשקעה הראשונית שלכם ולכמות הפאנלים אשר אתם רכשתם. מבעד לכך יש עוד גורמים שאינם תלויים בכם אשר ישפיעו על ההכנסה החודשית שלכם מהלוחות הסולאריים. ניתן היום לראות לוחות סולאריים כמעט בכל מקום, אפילו המדינה מעודדת רכישת של לוחות סולאריים בכדי לעודד אנרגיה ירוקה ותחרות במשק. המדינה מעודדת את המשקיעים בכך שהיא מעניקה להם הטבות מס על הרווח, הטבות בהיתרים שונים ועוד, לכן דעו כי ההליך הבירוקרטי של התקנת מערכות סולאריות הינו הליך פשוט יחסית.

התקנת מערכות סולאריות במרכז

התקנת מערכות סולאריות במרכז – פוטנציאל כספי עצום

אם עוד לא הבנתם את הפוטנציאל הכספי העצום שיש בהתקנת מערכות סולאריות כנראה שאתם עדיין חיים בעבר. לא סתם הבנקים עצמם מעניקים הלוואות במסלולים מיוחדים לאלו שרוצים להשקיע בלוחות סולאריים, לא סתם המדינה מעודדת השקעה מסוג זה, ולא סתם הביקוש רק גדל וגדל. אל תשארו מאחור, אם יש לכם גג או שטח חשוף שאין לכם מה לעשות איתו תוכלו להתקין שם פאנלים סולאריים אשר יכניסו לכם כסף בכל חודש. זכרו, עדיין מדובר על השקעה גדולה והשקעה לטווח ארוך, סביר להניח שאת הרווחים לא תראו בשנתיים הקרובות אך לאט לאט תראו איך אתם מחזירים את ההשקעה, מכפילים ומשלשים אותה.

התקנת מערכות סולאריות במרכז – איך מוצאים חברה מקצועית?

על פניו התקנת מערכות סולאריות נראית כמו השקעה משתלמת לכל אדם ואדם, אמנם הדברים נכונים אך יש לנקוט בצעדים חכמים לפני שאתם שוברים את החסכונות שלכם. הדבר הקריטי ביותר עליו אתם חייבים לשים דגש הוא בחירת חברה מקצועית אשר תלווה אתכם מתחילת התהליך ועוד סופו. החשיבות בבחירת חברה באופן קפדני אינו בא לידי ביטוי רק בהתקנה עצמה אלא בבחירת מערכת חכמה אשר תתאים לכם. כמו כן, מקום מקצועי יציג לכם תוכנית עבודה מסודרת ואלטרנטיבות אשר יכולות לסייע לכם להרוויח יותר ממה שאתם חושבים, בין אם מדובר על בחירת מקום אסטרטגי להתקנה ובין אם מדובר על ניצול מקום שלא חשבתם עליו. נגיש כי יש היום הרבה חברות אשר מתמחות בתחום ההתקנות, לכן עליכם להיות מאוד חדים בבחירת חברה אשר תעביר אתכם את התהליך על הצד הטוב והמשתלם ביותר.

התקנת מערכות סולאריות במרכז

התקנת מערכות סולאריות במרכז – מסקנות

כולנו מחפשים דרך להרוויח כסף פסיבי, אבל לא באמת יודעים איך להגיע למצב הזה. התקנת מערכות סולאריות בבית הינה השקעה חכמה ויעילה, חשוב לציין שמדובר על השקעה לטווח ארוך ככה שאין הרווחים מההשקעה אתם תראו רק לאחר מספר שנים. ככל שיש לכם יותר כסף להשקעה ויותר מקום לא מנוצל ככה תרוויחו יותר. הדרך הטובה ביותר לעשות את הצעד הראשון הוא על ידי ייעוץ מול חברת התקנה מקצועית.

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היתרונות של המערכת הסולארית

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

מה היתרונות של המערכת הסולארית

כל מה שצריך לדעת על אנרגיה סולארית

ממשלת ישראל הכריזה כי עד סוף העשור תתקדם המדינה צעד גדול לקראת עצמאות אנרגטית. בתהליך מואץ אמורים לייצר במדינה לפחות 30 אחוז מצרכי האנרגיה על

התקנת לוחות סולארים בחריש

הישראלים אוהבים לקטר על הכל, אבל יש דבר אחד שאף ישראלי לעולם לא מקטר עליו – האקלים הישראלי הנוח והשמש שמציפה את המדינה כולה לאורך

התקנת לוחות סולארים בעומר

הישראלים אוהבים לקטר על הכל, אבל יש דבר אחד שאף ישראלי לעולם לא מקטר עליו – האקלים הישראלי הנוח והשמש שמציפה את המדינה כולה לאורך

התקנת לוחות סולארים בתל-אביב

הישראלים אוהבים לקטר על הכל, אבל יש דבר אחד שאף ישראלי לעולם לא מקטר עליו – האקלים הישראלי הנוח והשמש שמציפה את המדינה כולה לאורך

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

או חייגו במהירות!