התקנת מערכת סולארית לקרוואן

מערכת סולארית!לשלם מעט לקבל הרבה!

התקנת מערכת סולארית לקרוואןהחשמל כבר מזמן הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו. בלי חשמל אי אפשר להסתדר בעולם המערבי. לכן, גם כאשר יוצאים לטייל מחפשים פתרונות למחסור בחשמל בטבע. התקנת מערכת סולארית לקרוואן מספקת לכם את הפתרון הזה ואפילו עושה זאת על הצד הטוב ביותר. 

 

התקנת מערכת סולארית לקרוואן- מה זה?

התקנת מערכת סולארית לקרוואן, ממש כמו התקנה של מערכות סולאריות אחרות נעשית בקלות. המערכת הסולארית למעשה מאפשרת להפיק אנרגיה סולארית, הלא היא אנרגיית חשמל, מאנרגיית השמש. אנרגיית השמש היא אנרגיה שזמינה לנו כל הזמן. לכן, על ידי התקנת מערכת סולארית לקרוואן על גג הקרוואן אתם יכולים להנות מחשמל סולארי המופק מאנרגיית השמש בזמן הטיול שלכם. 

אנרגיית החשמל שהופקה במערכת סולארית לקרוואן מועברת לבקר. הבקר מחובר למצברים של הקרוואן והם מחלקים את החשמל הסולארי על פי ההספק הנצרך ועל פי צרכי המכשירים שיש בקרוואן (מקרר/ מנורות/ תנור/מטענים ועוד). 

 

חלקי המערכת

כאשר מבצעים התקנת מערכת סולארית לקרוואן חשוב להבין מהם חלקי המערכת הסולארית:

 • פאנלים סולאריים

  החלק המרכזי ביותר במערכת סולארית לקרוואן, או בכל מערכת סולארית אחרת הוא הפאנלים הסולאריים. הפאנלים הסולאריים הם אלה שהופכים את קרינת השמש לאנרגיית חשמל הלא היא אנרגיה סולארית. הפאנלים הסולאריים מאגדים תאים פוטו-וולטאים עשויים סיליקון גבישי שמוליכים חשמל למחצה. רמת ההולכה של התאים תלויה באור המוקרן אליהם. כאשר התאים הפוטו-וולטאים נפגשים עם קרינת השמש נוצרת תנועה של אלקטרונים שיוצרת זרם חשמלי. הפאנלים הסולאריים מיוצרים מחומרים איכותיים מאוד והם עמידים לתנאי מזג האוויר השונים, ביניהם רוחות, גשמים חזקים, שמש חזקה או לחות. 

 • ממיר מתח סולארי

  תפקידו של ממיר מתח סולארי הוא לקחת את הזרם החשמלי שנוצר בפאנלים הסולאריים ולהמיר אותו לזרם חילופין. המרת הזרם החשמלי לזרם חילופין נדרשת על מנת שחברת החשמל תוכל לקשר בין המערכת הסולארית שלכם לבין רשת החשמל. 

 • מונה חשמל

  תפקידו של מונה החשמל הוא למדוד את כמות החשמל שיוצר ואת כמות החשמל שנעשה בו שימוש. כך ניתן לחשב את הרווח מעודפי השימוש. 

מה היתרונות של התקנת מערכת סולארית לקרוואן?

למערכת סולארית לקרוואן יש יתרונות רבים כמו הפעולה השקטה או היכולת לנוע ממקום למקום ללא תלות, שעליהם נפרט בסעיף הבא. מלבד אלה יש יתרונות נוספים שהם הסיבה שמערכות סולאריות הפכו לכל כך פופולאריות בשנים האחרונות. 

 • הוזלת עלויות

  היתרון הכלכלי. כאשר מתבצעת ההתקנה למעשה מייצרים חשמל על ידי אנרגיית השמש. כך למעשה מייצרים חשמל באופן עצמאי ואין צורך לשלם על החשמל שנוצר. כתוצאה מכך, ניתן לצמצם משמעותית את חשבונות החשמל שלכם. במיוחד בישראל. אצלנו יש שמש בכל עונות השנה. גם בחורף יכולה לצאת השמש. כמו כן, טיולים ידועים בכך שהם יכולים להיות לא זולים בכלל. אוכלים הרבה במסעדות, קונים דברים, משלמים על חניוני לינה, על כניסה לרשויות טבע ועוד. לכן אם תוכלו להוזיל עלויות על ידי התקנת מערכת סולארית, למה לא לעשות זאת? זה נכון שההתקנה היא לא דבר זול, אך בטווח הארוך זו השקעה שמחזירה את עצמה ואפילו מניבה רווחים. 

 • אנרגיה ירוקה

  היתרון הסביבתי. אנרגיה סולארית היא אנרגיה שמופקת מאנרגיית השמש. בשנים האחרונות גברה מאוד המודעות לשמירה על כדור הארץ מפני זיהום והפחתת ההתחממות הגלובלית. אנשים רבים מחפשים דרכים לתרום למאבק מבלי לשנות את אורח חייהם לחלוטין. מי שלא יודע, כאשר מייצרים חשמל "רגיל" משתמשים במקורות אנרגיה נדלים כמו דלק, פחם או גז. תהליך ייצור החשמל ה"רגיל" כולל זיהום סביבתי רב שתורם רבות לחור באוזון ולהתחממות הגלובלית. לעומת זאת, הפקת חשמל סולארי נעשית ללא כל זיהום סביבתי ותוך שימוש במקור אנרגיה בלתי נדלה הלא הוא השמש. האנרגיה הסולארית היא בעצם אנרגיה ירוקה. כך אתם יכולים להנות משימוש בחשמל ללא רגשות אשמה על תרומה לזיהום הסביבתי ומבלי לשנות את אורח חייכם לחלוטין. 

 • קלות ההתקנה

  התקנת מערכת סולארית לקרוואן היא פשוטה מאוד ואתם יכולים אפילו לעשות זאת באופן עצמאי. כמובן שאם זו פעם ראשונה כדאי לעשות זאת על ידי חברה מקצועית. 

 • תחזוקה

  מערכת סולארית לקרוואן אינה מצריכה תחזוקה מיוחדת. למען האמת, מוצרים אלה כמעט לא מצריכים תחזוקה בכלל. הם מחזיקים שנים ארוכות מבלי שתאלצו לתחזק אותם כל השנה. 

התקנת מערכת סולארית לקרוואן עדיפה על גנרטור

ההתקנה עדיפה על גנרטור באופן משמעותי. למעשה יותר ויותר אנשים בוחרים לבצע התקנת מערכת סולארית לקרוואן במקום הגנרטור שהיה נפוץ עד עכשיו. יש לכך מספר גורמים- בואו נתחיל מהפעולה השקטה. לעומת הגנרטור שפעולתו רועשת, מערכת סולארית לקרוואן עובדת ללא רעש כלל. 

יתרון נוסף שיש למערכת סולארית לקרוואן על גנרטור הוא היכולת לנוע ממקום למקום מבלי להיות תלויים בחניונים מיוחדים. כך עם מערכת סולארית לקרוואן תוכלו לטייל ולהגיע לאיזה מקומות שתבחרו. 

בנוסף לאלה, למערכת סולארית לקרוואן יש עוד שני יתרונות על גנרטור – אנרגיה ירוקה והוזלת עלויות. אלה יתרונות של מערכות סולאריות בכלל ותוכלו לקרוא עליהם בסעיף הקודם. 

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

תיקון מערכות סולאריות

תיקון מערכות סולאריות

מערכות סולאריות הופכות נפוצות יותר בשנים האחרונות בישראל השמשית. האנרגיה שנוצרת בעולם על ידי השמש בכל שעה היא שוות ערך כמעט לכמות החשמל הנצרכת בכל

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

תחום האנרגיה הסולארית הוא תחום לוהט תרתי משמע. בשנים האחרונות, ככל שמבינים יותר את יתרונותיה של האנרגיה הסולארית ישנה מגמה עולמית לעודד את השימוש וההתקנה

עלות התקנת פאנלים סולאריים

עלות התקנת פאנלים סולאריים

ישנה מגמה כיום שהולכת וגוברת ומטרתה לעודד את השימוש הרווח בפאנלים סולאריים לצורך ניצול אנרגיית השמש. השימוש במערכות מסוג זה הופך ליותר נפוץ ככל שהשנים

עלות פאנלים סולאריים

עלות פאנלים סולאריים

שימוש במערכות פאנלים סולאריים הופך ליותר ויותר פופולרי בחלוף השנים. ככל שהמודעות לאנרגיה ירוקה גוברת, כך עולה הדרישה לשימוש במערכות מסוג זה, בוודאי בישראל שהיא