התקנת פאנלים סולאריים מחיר

התקנת פאנלים סולאריים מחירהתקנת פאנלים סולאריים מחיר

לא מעט אנשים מתלוננים כיום על יוקר המחייה ואכן, מדובר ללא ספק על נושא שלא קל להתמודד אתו. לא מעט אנשים חשים כי הם מתקשים להתמודד עם המציאות הכלכלית המאיימת עליהם. רבים מחפשים את הדרך לחסוך עד כמה שניתן ולאפשר לעצמם לחיות ברווחה כלכלית ולא במציאות כלכלית דוחקת. אחת האפשרויות שיכולה לאפשר לכם כיום לחסוך כסף ואך להרוויח הוא לבחור בהתקנת מערכת סולארית בביתכם לצורך הפקת חשמל. אם אתם תוהים לגבי התקנת פאנלים סולאריים מחיר והאם זה בכלל ישתלם לכם, כדאי שתמשיכו לקרוא את המאמר הבא.

למה השקעה במערכת סולארית ביתית היא השקעה חכמה?

אם אתם שואלים את עצמכם למה השקעה במערכת סולארית ביתית היא השקעה חכמה, חשוב מאוד שתדעו שמדובר על ניצול יעיל של משאבים קיימים. במקרה הזה המשאב הקיים הוא השמש אשר ללא ספק עובדת שעות נוספות במדינת ישראל שידועה כמדינה חמה מאוד וכמובן, משאב נוסף שאין בו שימוש הוא הגג שלכם. התקנת לוחות סולאריים על הגג שלכם מהווה השקעה סולידית ובטוחה כיום אשר יכולה לייצר לכם תשואה נאה והכנסה פסיבית ללא מס בגובה של כמה אלפי שקלים בשנה.

איך זה עובד?

האנרגיה הסולארית היא אנרגיה שמקורה בקרני השמש. באמצעות אנרגיה פוטו וולאטית היא הופכת  לחשמל. בפועל, מה שתדרשו לעשות זה להתקין על גג הבית שלכם פאנלים סולריים ובנוסף ממיר חשמלי שתפקידו יהיה להמיר את החשמל לחשמל שיכול לשמש אתכם בביתכם. החשמל שהמערכת תייצר יאפשר לכם להשתמש בו לצורך שימוש בכל המכשירים החשמליים שבביתכם ובכך בעצם לחסוך את חשבון החשמל הביתי, אך מעבר לכך, היתרה של החשמל תוזרם לחברת החשמל ותזכה אתכם בתשלום עבור הייצור.

כמה זה יעלה לכם?

אז כמה בעצם יעלה לכם להתקין את המערכת המדוברת? ובכן, אין ספק כי מדובר על השקעה כלכלית משמעותית. כיום העלות של התקנת מערכת סולארית תהיה בין 65 אלף ₪ ל100 אלף ₪. כמובן שהמחיר ישתנה בהתאם לכמות הפנלים הסולריים שתתקינו, איכות הפאנלים הסולריים, איכות הממיר, גודל הגג, מורכבות העבודה על הגג לצורך התקנת הפאנלים ועוד. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי כאשר מתקינים את המערכת בצורה מדויקת, איכותית וחכמה, ניתן להחזיר את ההשקעה הכלכלית שבה תוך 7-9 שנים ולאחר מכן, ניתן להתחיל להרוויח לא מעט. מכיוון שהפאנלים מחזיקים מעמד ל25 שנים, לאחר שתחזירו את ההשקעה שלכם תוכלו להרוויח יפה מאוד, כך שמדובר בהחלט על השקעה משתלמת.

כל הסיבות לבחור במערכת סולארית ביתית

מעבר לעובדה שניתן כאמור להרוויח כסף ללא מס, חשוב שתדעו שמדובר על דבר שתורם רבות לאיכות הסביבה. סיבה נוספת שהופכת את ההשקעה לכדאית היא העידוד של המדינה להתקין פאנלים מעין אלה בשל העובדה שמדובר על מקור אנרגיה חלופי שלא מזהם. מדינת ישראל צריכה לעמוד בתקנים מסוימים ולהציע נתונים משמעותיים של אנרגיה ירוקה ועל כן, המדינה מעודדת להתקין את הפאנלים המדוברים על ידי כך שהיא לא דורשת מס תשואה על ההתקנה, אין תוספת בארנונה וכמובן, מדובר על השקעה פטורה ממס.

כיצד תתקינו בצורה הטובה ביותר פאנלים סולאריים על גג ביתכם?

אם אתם מעוניינים להתקין פאנלים סולאריים בצורה הטובה ביותר על גג ביתכם, חשוב מאוד שתבחרו בחברה מקצועית ואמינה אשר תסייע לכם להגיש את כל האישורים הנדרשים, לתכנן את המערכת בצורה מדויקת לגג ביתכם ובהתאם לצריכת החשמל שלכם וכן, לאחר מכן לבקש מחברת החשמל שתתקין מונה דו כיווני. חברה מקצועית תאפשר לכם להנות ללא ספק מהשקעה נכונה ומשתלמת על ידי התקנת פאנלים סולריים על גג ביתכם.

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית

התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית

התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית הינה התקנה של מערכת מיוחדת אשר מתאימה לשטחים חקלאיים. יש מערכות אשר מתאימות יותר לגגות

לוחות סולאריים לבית מחיר

לוחות סולאריים לבית מחיר

לוחות סולאריים לבית מחיר מערכת סולארית לייצור חשמל סולארי ללא ספק מהווה כיום דבר חיובי מאוד מבחינה סביבתית. מדובר על מערכת ירוקה שמאפשרת לאנשים פרטיים

לוחות סולאריים לבית

לוחות סולאריים לבית

לוחות סולאריים לבית חשמל הוא דבר בסיסי וחשוב מאוד כיום. השימוש באנרגיית החשמל הוא יומיומי ובכל רגע נתון אנו מוצאים את עצמו משתמשים בחשמל לצורך

התקנת פאנלים סולאריים מחיר

התקנת פאנלים סולאריים מחיר

התקנת פאנלים סולאריים מחיר לא מעט אנשים מתלוננים כיום על יוקר המחייה ואכן, מדובר ללא ספק על נושא שלא קל להתמודד אתו. לא מעט אנשים