התקנת פאנלים סולאריים

מערכת סולארית!לשלם מעט לקבל הרבה!

התקנת פאנלים סולארייםהתקנת פאנלים סולאריים

תחום האנרגיה הסולארית הוא תחום שלא מפסיק להתפתח בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מוצאים עניין בהתקנת פאנלים סולאריים על גגות הבתים שלהם על מנת לשמור על הסביבה ועל הדרך לחסוך כסף. מהם פאנלים סולאריים ומה היתרונות שלהם? על כך במאמר הבא. 

 

התקנת פאנלים סולאריים- מהם פאנלים סולאריים? 

פאנלים סולאריים הם בעצם החלק המרכזי ביותר במערכת סולארית. הפאנלים הסולאריים הופכים את קרינת השמש לאנרגיית חשמל הלא היא אנרגיה סולארית. פאנלים סולאריים מיוצרים מחומרים איכותיים מאוד. הפאנלים עמידים לתנאי מזג האוויר השונים, גם מול גשמים חזקים וגם מול שמש חזקה. 

איך הפאנלים הסולאריים עובדים? 

בפאנלים הסולאריים יש תאים פוטו-וולטאים. התאים הפוטו-וולטאים הם תאים עשויים סיליקון גבישי שמוליכים חשמל למחצה. רמת הולכת החשמל בתאים תלויה באור המוקרן אליהם. כאשר התאים הפוטו-וולטאים נפגשים עם קרינת השמש נוצרת תנועה של אלקטרונים. תנועה האלקטרונים יוצרת זרם חשמלי. 

התקנת פאנלים סולאריים- מהי מערכת סולארית?  

מערכת סולארית היא מערכת שמפיקה אנרגיה סולארית מאנרגיית השמש. מערכת סולארית ביתית מורכבת ממספר חלקים כאשר המרכזי בהם הוא הפאנלים הסולאריים. הפאנלים הסולאריים הם אלה שקולטים את אנרגיית השמש וממירים אותה לאנרגיה סולארית. 

מערכת סולארית ביתית מורכבת משלושה חלקים מרכזיים-

 • פאנלים סולאריים

  החלק החשוב ביותר במערכת הסולארית. מפיק את אנרגיית החשמל מאנרגיית השמש. 

 • ממיר מתח סולארי

  תפקידו של ממיר מתח סולארי הוא לקחת את הזרם החשמלי שנוצר בפאנלים הסולאריים ולהמיר אותו לזרם חילופין. המרת הזרם החשמלי לזרם חילופין נדרשת על מנת שחברת החשמל תוכל לקשר בין המערכת הסולארית שלכם לבין רשת החשמל. 

 • מונה חשמל

  תפקידו של מונה החשמל הוא למדוד את כמות החשמל שיוצר ואת כמות החשמל שנעשה בו שימוש. כך ניתן לחשב את הרווח מעודפי השימוש. 

התקנת פאנלים סולאריים- יתרונות 

להתקנת פאנלים סולאריים יש יתרונות רבים. 

 • יתרון כלכלי

  נתחיל ביתרון הכלכלי. כאשר מבצעים התקנת פאנלים סולאריים למעשה מייצרים חשמל באופן עצמאי. ייצור החשמל נעשה תוך שימוש באנרגיית השמש ואין צורך לשלם על החשמל שנוצר. כתוצאה מכך, אתם יכולים לצמצם משמעותית את חשבונות החשמל שלכם. במיוחד בישראל. אצלנו יש שמש בכל עונות השנה. גם בחורף שיש ימים מעוננים או גשומים יכולה לצאת השמש. בימים אלה אולי תאלצו להשתמש יותר בחשמל שמספקת חברת החשמל, אך בימים האחרים תוכלו ליהנות מחשמל תוצרת בית. אם זה לא מספיק, אפילו תוכלו להרוויח מהחשמל הסולארי. איך? אם תפוקת החשמל הסולארי שלכם גבוהה, חברת חשמל תקנה את עודפי החשמל מכם. כך אתם יכולים לחסוך אלפי שקלים בשנה. זה נכון שהתקנת פאנלים סולאריים היא לא דבר זול, אך בטווח הארוך זו השקעה שמחזירה את עצמה ואפילו מניבה רווחים. 

 • אנרגיה ירוקה

  כפי שציינו קודם, אנרגיה סולארית היא אנרגיה שמופקת מאנרגיית השמש. אנרגיית השמש היא מקור אנרגיה בלתי נדלה, כלומר, הוא לא נגמר. תהליך ייצור חשמל "רגיל" מצריך שימוש במקורות אנרגיה נדלים כמו דלק, גז או פחם. כמו כן, תהליך ייצור חשמל "רגיל" כולל בתוכו זיהום סביבתי. לעומת זאת, הפקת חשמל סולארי נעשית ללא כל זיהום סביבתי. האנרגיה הסולארית היא בעצם אנרגיה ירוקה. כך אתם יכולים ליהנות משימוש בחשמל ללא רגשות אשמה על תרומה לזיהום הסביבתי. המודעות לשמירה על איכות הסביבה הולכת וגוברת ולכן אנשים רבים מעוניינים בהתקנת פאנלים סולאריים שתאפשר להם המשך באורח חיים רגיל תוך שמירה על איכות הסביבה. 

 • התקנה

  התקנת פאנלים סולאריים נחשבת לפשוטה שלא מצריכה עבודת הכנה של הקמת תשתיות, חציבה, חוטי חשמל ועוד. התקנת פאנלים סולאריים מצריכה את פינוי הגג לשם כך וקבלת אישורים מתאימים. לעומת זאת, כאשר מתקינים מוצרי חשמל ההתקנה לא תמיד פשוטה. היא מצריכה בניית תשתיות מתאימות, עמידה במגוון רחב של תקנים שונים, השחלה של חוטי חשמל, חיבורם למקום הנכון ועוד. כמו כן, כאשר מתעסקים בחשמל מסתכנים בהתחשמלות. האנרגיה הסולארית מאפשרת התקנה פשוטה, ללא תשתיות וללא סכנת התחשמלות כלל. 

 • תחזוקה

  מוצרים הפועלים עם אנרגיה סולארית אינם מצריכים תחזוקה מיוחדת. למען האמת, מוצרים אלה כמעט לא מצריכים תחזוקה בכלל. לדוגמא, הסוללות הנטענות שנמצאות בתוך המנורות הסולאריות מצריכות תחזוקה בממוצע בין 5 ל-7 שנים. דוגמא נוספת היא המנורות הסולאריות. המנורות הסולאריות מחזיקות ללא תחזוקה מיוחדת לתקופה ארוכה מאוד של כ-20 שנים. 

 

התקנת פאנלים סולאריים על ידי חברה מקצועית

כאשר רוצים לבצע התקנת פאנלים סולאריים חשוב מאוד לעשות זאת על ידי חברה מקצועית. בדקו מה החברה שמולכם מציעה לכם. חשוב מאוד לבחור בחברה מקצועית שעובדת באופן  מורשה. כמו כן, על החברה המקצועית להחזיק באישורים מתאימים הכוללים בין היתר אישור עבודה בגובה, שכן התקנת פאנלים סולאריים נעשית בדרך כלל על גגות. 

יש חשיבות רבה להתקנת פאנלים סולאריים באופן נכון ומיקומה במקום הנכון. אם ההתקנה לא תתבצע באופן נכון או במיקום נכון אתם יכולים לפספס את היתרונות של הפאנלים הסולאריים, כיוון שלא יופק מספיק חשמל. לכן, בחרו בחברה מקצועית שתבצע את העבודה על הפן הטוב ביותר ותאפשר לכם להנות מכלל היתרונות שיש למערכת סולארית. 

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
התקנת פאנלים סולאריים

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

מה היתרונות של המערכת הסולארית

כל מה שצריך לדעת על אנרגיה סולארית

ממשלת ישראל הכריזה כי עד סוף העשור תתקדם המדינה צעד גדול לקראת עצמאות אנרגטית. בתהליך מואץ אמורים לייצר במדינה לפחות 30 אחוז מצרכי האנרגיה על

התקנת לוחות סולארים בחריש

הישראלים אוהבים לקטר על הכל, אבל יש דבר אחד שאף ישראלי לעולם לא מקטר עליו – האקלים הישראלי הנוח והשמש שמציפה את המדינה כולה לאורך

התקנת לוחות סולארים בעומר

הישראלים אוהבים לקטר על הכל, אבל יש דבר אחד שאף ישראלי לעולם לא מקטר עליו – האקלים הישראלי הנוח והשמש שמציפה את המדינה כולה לאורך

התקנת לוחות סולארים בתל-אביב

הישראלים אוהבים לקטר על הכל, אבל יש דבר אחד שאף ישראלי לעולם לא מקטר עליו – האקלים הישראלי הנוח והשמש שמציפה את המדינה כולה לאורך

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

או חייגו במהירות!