כמה חשמל מייצר לוח סולארי

מערכת סולארית! לשלם מעט לקבל הרבה!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

עיקרי הדברים:

תחום האנרגיה הסוכמה חשמל מייצר לוח סולארילארית הוא תחום לוהט תרתי משמע. בשנים האחרונות, ככל שמבינים יותר את יתרונותיה של האנרגיה הסולארית ישנה מגמה עולמית לעודד את השימוש וההתקנה של מערכות סולאריות. בישראל, מכיוון שישנן שעות שמש רבות כמעט בכל ימות השנה, משתלם מאד להקים מערכות סולאריות, בזכות שעות השמש הרבות, אתם יכולים להניח שהתשובה לשאלה כמה חשמל מייצר לוח סולארי תהיה גבוהה ביותר


למי משתלם להתקין מערכות סולאריות?

ניתן לומר שבגדול כמעט כל מי שיש לו גג פרטי משתלם לו להתקין מערכת סולארית. כדי להתקין מערכת סולארית צריך גג בגודל של כ-70 מ"ר לפחות על מנת שההתקנה באמת תשתלם. אם צריכת החשמל שלכם נמוכה, תוכלו להרוויח מהחשמל העודף שתייצרו, אם צריכת החשמל שלכם גבוהה, תוכלו להרוויח מהוצאות החשמל הגבוהות שתחסכו, כמובן שזה גם תלוי כמה חשמל מייצר לוח סולארי בבעלותכם.


כמה חשמל מייצר לוח סולארי?

כדי לענות על השאלה הזו צריך לדעת כמה גם פרמטרים חשובים לחישוב

  • גודל הגג – ככל שהגג גדול יותר, אפשר להתקין יותר לוחות סולאריים וכך מייצרים יותר חשמל.
  • גובה הגג – ישנו הבדל בכמה חשמל מייצר לוח סולארי בהתאם למיקום שלו, אם מדובר בגג נמוך, גבוה, בקרקע וכו'.
  • כיוון הלוחות הסולאריים ישנה משמעות לכיוון אליהם פונים הלוחות הסולאריים בנוגע לשאלה כמה חשמל מייצר לוח סולארי. אם הלוח פונה צפונה, דרומה, מזרחה וכו'. 
  • מיקום הלוחות הסולאריים גם למיקום של הלוחות הסולאריים ישנה משמעות לגבי כמה חשמל מייצר לוח סולארי.
  • צריכת החשמל בנכס – ככל שהנכס בו ממוקם הלוח הסולארי צורך פחות חשמל תוכלו להרוויח יותר מייצור החשמל.

איך בוחרים חברה להתקנת מערכות סולאריות?

אם הבנתם שאכן משתלם וכדאי לכם להתקין מערכת סולארית בנכס שלכם חשוב לבחור בחברה מבוססת, אמינה ומנוסה. בעיקר כזו שיש לה גב כלכלי להמשיך לתת שירות לאורך שנים. מערכות סולאריות יכולות להחזיק בקלות מעל 20 שנה. יעזור מאד אם החברה שתבחרו תוכל לתת לכם שירות למשך כל התקופה. אם אתם תבחרו בחברה קטנה ולא מבוססת שעלולה להיסגר תוכלו להיפגע מכך. כמובן שכדאי לבחור בחברה שקיבלתם עליה המלצות באופן אישי, אם לא כדאי לעשות תחקיר ברשת ולברר עוד פרטים. כמו כן, תמיד כדאי לקבל כמה הצעות מחיר במקביל לפני שתקבלו החלטה.

איך מתבצעת התקנה של מערכת סולארית?

התקנה של מערכות סולאריות דורשת תהליכים שונים הן ברמה הטכנית, ברמה המשפטית, ברמה הבירוקרטית וכמובן ברמה התפעולית. ראשית יש לבחון את השטח, למדוד אותו ולהבין עד כמה משתלם יהיה להתקין עליו מערכת סולארית. במידה ותחליטו ולהתקדם בתהליכים, יש להוציא אישורים והיתרים רשמיים להתקנה ולתפעול של מערכת סולארית, לרוב תהליכים אלו ינוהלו על ידי הברה שתבחרו כי תתקין לכם את המערכת. בסוף ישנו כמובן נושא ההתקנה בפועל, בדיקות והתאמת המערכת. כל מערכת דורשת מעבר להתקנה הראשונית גם תחזוקה שוטפת. אחת לתקופה יש לנקות את הלוחות הסולאריים ולבדוק שהתפוקה שלהם תקינה ואינה יורדת. במידה והמערכת הסולארית שלכם תטופל באופן שוטף, היא תוכל לשמש אתכם ברוב המקרים למשך שנים רבות.

 

למה משתלם לי להתקין מערכת סולארית?

התקנה של מערכת סולארית יכולה להשתלם במגוון דרכים. ראשית, מערכות סולאריות תורמות לסביבה. זה ידוע כי השימוש באנרגיה סולארית מפחית משמעותית זיהום לעומת שימוש במערכות חשמל רגילות, זוהי אנרגיה ירוקה ובריאה לעולם. בנוסף, אם תתקינו מערכת סולארית תוכלו ליהנות מהפחתה משמעותית מחשבונות החשמל שלכם שהם כידוע הוצאה גבוהה וקבועה. במידה ותנהלו נכון את התהליך, תוכלו לא רק לחסוך בהוצאות אלא גם להרוויח כסף לאורך זמן.

כמה עולה להתקין מערכת סולארית?

עלות ההתקנה של המערכת הסולארית משתנה מחברה לחברה כמובן ותלויה במספר פרמטרים.

  • גודל השטח ככל שהגג גדול יותר כך יש להתקין יותר לוחות סולאריים
  • מודל הרווח – ישנן חברות שמסכימות לספוג את ההתקנה תמורת חלוקת רווחים, ישנן כאלו שיעזרו לכם להשיג הלוואה מהבנק עבור ההתקנה וישנן כאלה שידרשו את כל התשלום מראש.
  • מגזר– ישנם הבדלים בעלויות אם מדובר בנכס פרטי, ציבורי, מסחרי או חקלאי.

לרוב עלות התקנה הראשונית היא ההשקעה הגבוהה ביותר, אך בשימוש נכון תוכלו להחזיר את ההשקעה תוך מספר שנים. ישנם כמה מודלים שונים לתשלום ותוכלו לבחור את המשתלם ביותר עבורכם מול החברות הקיימות בשוק. מכיוון שמערכת סולארית היא למעשה מערכת החשופה לשינויי מזג האוויר, חשוב לדאוג לתחזק את המערכת באופן שוטף. לרוב את התחזוקה תעשה החברה המקימה של המערכת. ככל שתשקיעו יותר בתחזוקה תוכלו ליהנות מהמערכת לאורך זמן רב יותר.

כמה אפשר להרוויח מהתקנת מערכות סולאריות?

הרווח הפוטנציאלי משתנה בהתאם לכמה חשמל מייצר לוח סולארי, כמה לוחות יש, לאן פונים הלוחות, באיזה גובה הגג, כמה צריכת חשמל יש בנכס ועוד. עקרונית, בגג שגודלו כמה מאות מטרים אפשר להגיע לרווחים של עשרות אלפי שקלים

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
חייגו עכשיו
פאנלים סולארים
שטיפת פאנלים סולארים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!