לוחות סולאריים מחיר

מערכת סולארית!לשלם מעט לקבל הרבה!

באנר - fenergy

לוחות סולאריים מחירלוחות סולאריים מחיר

לא מעט אנשים בוחרים כיום לעבור למערכת סולארית לצורך הפקת חשמל לביתם. מדובר על מערכת ידידותית לסביבה שגם יכולה לחסוך על צריכת החשמל ובמקרים של הפקת חשמל עודף גם להרוויח כסף מחברת החשמל. אחד הדברים שלא מעט אנשים בודקים טרם הם מחליטים לגבי התקנת מערכת סולארית בביתם הוא: לוחות סולאריים מחיר. לוחות סולאריים הם הלוחות שמייצרים חשמל וחשוב לזכור שעל אף שמדובר על השקעה כלכלית, הרי כאשר המערכת לרבות הלוחות מותקנים בצורה נכונה ניתן להנות מהשקעה כלכלית מניבה.

האם כדאי להשקיע במערכת סולארית?

עוד טרם אתם בודקים לגבי המחיר של לוחות סולאריים ומחיר התקנת מערכת מעין זאת בכלל,  חשוב מאוד שתדעו שעל אף שמדובר על השקעה כלכלית רצינית מאוד, ניתן להחזיר אותה לאחר 7-9 שנים וגם להרוויח אם בוחרים למכור חשמל לאחרים. לפי מומחים בענף, הכדאיות להתקנה מערכת מעין זאת היא בהחלט גבוהה. הסיבה לכך היא ראשית כל פטורים ממיסים על התקנת המערכת וכן פטורים מהיטל השבחה, ארנונה ומס ערך מוסף שהופכים את המערכת לכדאית אך מעבר לכך, האפשרות לחסוך לא מעט בהוצאות החשמל ואף להרוויח מדי פעם כסף מחברת החשמל על העברת חשמל מיותר אליה, היא אפשרות נהדרת ששווה את ההשקעה הכלכלית בלוחות הסולריים. 

לוחות סולאריים מחיר- כיצד ניתן להרוויח מלוחות סולאריים

חברת החשמל מציעה כיום שני מסלולים להפיכת הלוחות הסולאריים למשתלמים באופן כלכלי. הראשונה היא לקבל נקודות זכות על כל קילו וואט שמייצרים, כאשר אם בוחרים בשיטה זאת ניתן  לקבל חשמל בשווי של סכומים משמעותיים מאוד יכול לא פעם לכסות לכם את כל עלות החשמל השנתית. המסלול השני הוא לקבל כסף מחברת החשמל. לרוב מדובר על מסלול פחות משתלם כן מסלול הנקודות זכות יכול לכסות לכם את צריכת החשמל השנתית ולחסוך לכם הרבה יותר כסף. אם החלטתם ללכת על מסלול נקודות הזכות חשוב שלא תתקינו יותר מדי לוחות סולאריים שיגדילו לכם את הצריכה.

כמה עולה להתקין לוחות סולאריים

כאמור, לוחות סולאריים אמנם מהווים השקעה כלכלית אך הם מאפשרים לחסוך לא מעט. עלות ההתקנה של מערכת סולארית על הגג לרבות עלות התקנה הלוחות הסולאריים היא כ70 אלף ₪. עלות השירות של תחזוקת הפאנלים יהיה בין 600 ל1000 ₪ בשנה ועלות שטיפת הפאנלים יהיו 250-300 ₪. הלוחות רלוונטיים ל25 שנים ולאחר מכן יש צורך להחליף אותם. יחד עם זאת כאמור, על פי הנתונים השונים תוך 7 עד 9 שנים מחזירים את ההשקעה ולאחר מכן מתחילים  להרוויח.

לוחות סולאריים מחיר- קהל היעד ללוחות סולאריים

קהל היעד להתקנת לוחות סולאריים בגג הבית הוא בעיקר בעלי בתים פרטיים אולם לא פעם גם דיירי בתים משותפים יכולים להחליט ביחד עם התקנת הלוחות המדוברים על גג המבנה, כך שגם ערך הנכס עולה וגם נוצר חיסכון בחשמל לכלל הדיירים. חשוב לדעת כי כיום ניתן לקחת גם הלוואות להתקנת פאנלים סולריים באופן ספציפי אשר ההחזר עליהן הוא תוך 7 או 8 שנים. ניתן לראות גם בעולם הפיננסי התאמות לתחום זה והדבר מעיד על כמה שהוא פופולארי.

כיצד תתקינו לוחות סולאריים בצורה הטובה ביותר?

חשוב מאוד לדעת כי המערכת הסולארית לרבות הלוחות הסולאריים אכן יחזירו את ההשקעה ואף יאפשרו לכם להרוויח רק אם הם יותקנו בצורה הטובה ביותר. התקנה לא נכונה של הלוחות תגרום לכם לנזק ולהפסד כלכלי ועל כן, לצורך התקנת הלוחות יש לבחור חברה מקצועית, אמינה, מנוסה ובעלת המלצות ומוניטין בתחום זה.

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
לוחות סולאריים מחיר

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

התקנת מערכת סולארית על הגג

התקנת מערכת סולארית על הגג

התקנת מערכת סולארית על הגג תחום האנרגיה הסולארית הוא אחד התחומים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות ויש לכך סיבות רבות. קודם כל, האנרגיה הסולארית מאפשרת לנו

התקנת מערכת סולארית על רפת

התקנת מערכת סולארית על רפת

התקנת מערכת סולארית על רפת בעלי רפת? התקנת מערכת סולארית על רפת יכולה להוסיף לכם הכנסה פאסיבית כל שנה. תחום האנרגיה הסולארית הולך וצובר תאוצה

תיקון מערכות סולאריות

תיקון מערכות סולאריות

מערכות סולאריות הופכות נפוצות יותר בשנים האחרונות בישראל השמשית. האנרגיה שנוצרת בעולם על ידי השמש בכל שעה היא שוות ערך כמעט לכמות החשמל הנצרכת בכל

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!