מערכות סולאריות ביתיות

מערכת סולארית!לשלם מעט לקבל הרבה!

מערכות סולאריות ביתיות

מערכות סולאריות ביתיותרבים מתחילים להתעניין בכל הנוגע למערכות סולאריות בשנים האחרונות, אז תחילה נדגיש כי הלוחות קיימים סביבנו כבר משנות ה-70 ואפילו לפני. אמנם הלוחות נכנסו לארץ רק לפני 20 שנה בערך ומחירם היה גבוה מאוד. היום היוצרות התהפכו, המחירים של הפאנלים הסולאריים ירדו בעשרות אחוזים בשל הביקוש הגבוה וכניסתן של חברות חדשות לתחום אשר הגדילו את התחרות באופן משמעותי. אם אתם חושבים על רכישת מערכת סולארית ביתית הנה כל מה שאתם צריכים לדעת.

 

מערכות סולאריות ביתיות – איך זה עובד?

מערכות סולאריות ביתיות הן מערכות הבנויות מפאנלים ייחודיים אשר תפקידם לקלוט את קרני השמש ולהמיר אותו לחשמל. מובן כי הפאנלים צריכים להיות ממוקמים במקום בו הם יכולים להיות חשופים לאור לאורך כמה שיותר שעות ביממה. גם בימי החורף כאשר הטמפרטורה נמוכה, עדיין הפאנלים יכולים לצבור אנרגיה חשמלית. תפקידן של המערכות הוא לייצר חשמל בהספק של עד 15KWP, בדרך זו תוכלו לחסוך חשמל רב ולפסוח על חשבון החשמל, מבעד לכך גם תוכלו לקבל כסף מחברת החשמל עבור כל קילוואט אשר הפאנלים מייצרים. התעריף אותו תקבלו עבור כל קילוואט משתנה בהתאם לכמות ההשקעה שלכם ובהתאם לחוזה שנקבע באותה שנה מול חברת החשמל. 

עוד יתרון של מערכות סולאריות ביתיות הוא העידוד מצד המדינה לכל המשקיעים באפיק זה. מערכות אלו בעלות זכות פטור דיווח על הכנסה מייצור החשמל (עד 24,000 ש"ח בשנה). כמו כן, המדינה מעניקה עוד הטבות עבור סוג השקעה זה כמו פטור מהוצאת היתר בניה מהוועדה המקומית, ניהול ספרים ועוד פטורים אשר תפקידם לייעל ולזרז את התהליך וכמובן לעודד עוד משקיעים להיכנס לתהליך.

ההתקנה של הפאנלים צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע אשר מבינים בתחום, הם גם יתקינו לכם את הלוחות באופן האפקטיבי ביותר ובמיקום הנכון ביותר וגם יעזרו לכם לבחור את הדגם המתאים לסוג ההשקעה שלכם והצפי שלכם מההשקעה. 

 

מערכות סולאריות ביתיות – מי צריך את זה?

מערכות סולאריות ביתיות נועדו לשני מקרים עיקריים, האחד הוא עבור משקיעים אשר יש להם גג פנוי או מקום פתוח השייך להם והם רוצים להשקיע בו. בדרך זו יכול המשקיע לרכוש כמות מסוימת של לוחות סולאריים ובדרך זו להכניס לעצמו כסף פסיבי מדי חודש ללא כל מאמץ. המקרה השני הוא עבור מקומות אשר אין בהם חשמל, או אין חשמל באופן סדיר. במקום לסמוך על חברת החשמל אותם תושבים יכולים לרכוש פאנלים סולאריים באופן חד פעמי וכך לדאוג לעצמם לחשמל ללא צורך גם בתשלום חשבונות מדי חודש. מוטב לציין כי בין אם אתם משקיעים או רוכשים מערכת סולארית לשימוש עצמי, עדיין בשני המקרים אתם צריכים לזכור לשמור את תחזוקת הפאנלים בכדי להבטיח את ייעול תהליך המרה לחשמל. רצוי אחת לחצי שנה לנקות את הפאנלים באופן ייסודי, כמובן שאם אתם גרים במדבר ויש סופות חול רבות או אלמנטים אחרים שיכולים לפגוע בפאנלים אפשר לנקות באופן תדיר יותר. מבעד לכך, רצוי לערוך בדיקה אחת לשנה עבור יעילות העבודה של הפאנלים הסולאריים, זאת עושים באמצעות מכשירים מתקדמים ואנשי מקצוע מיומנים.

 

מערכות סולאריות ביתיות – ליווי מקצועי

מערכות סולאריות ביתיות חייבות ליווי מקצועי של איש מקצוע, גם אם יש לכם ידע טכני. החברה יכולה לעזור לכם במיקום המערכת, ניקיון ובדיקת יעילות. מבעד לכך תפקידה של החברה הוא גם לכוון אתכם לבחירת הדגם הנכון לכם. בדרך כלל מערכות אלו עובדות על בסיס של שתי טכנולוגיות שונות ולכן חשוב לבחור את הדגם הנכון בהתאם לתקציב והמיקום שלכם.

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

תיקון מערכות סולאריות

תיקון מערכות סולאריות

מערכות סולאריות הופכות נפוצות יותר בשנים האחרונות בישראל השמשית. האנרגיה שנוצרת בעולם על ידי השמש בכל שעה היא שוות ערך כמעט לכמות החשמל הנצרכת בכל

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

תחום האנרגיה הסולארית הוא תחום לוהט תרתי משמע. בשנים האחרונות, ככל שמבינים יותר את יתרונותיה של האנרגיה הסולארית ישנה מגמה עולמית לעודד את השימוש וההתקנה

עלות התקנת פאנלים סולאריים

עלות התקנת פאנלים סולאריים

ישנה מגמה כיום שהולכת וגוברת ומטרתה לעודד את השימוש הרווח בפאנלים סולאריים לצורך ניצול אנרגיית השמש. השימוש במערכות מסוג זה הופך ליותר נפוץ ככל שהשנים

עלות פאנלים סולאריים

עלות פאנלים סולאריים

שימוש במערכות פאנלים סולאריים הופך ליותר ויותר פופולרי בחלוף השנים. ככל שהמודעות לאנרגיה ירוקה גוברת, כך עולה הדרישה לשימוש במערכות מסוג זה, בוודאי בישראל שהיא