מערכת סולארית ביתית קטנה

מערכת סולארית!לשלם מעט לקבל הרבה!

באנר - fenergy

מערכת סולארית ביתית קטנהמערכת סולארית ביתית קטנה

אם אתם כבר חושבים לבצע השקעה באחד מאפיקי ההשקעות למה שלא תעשו את זה חכם? השקעה במערכות סולאריות ביתיות מהוות השקעה בתוכה, השקעה שהרווח שלכם פשוט קורה. בין אם מדובר על זה שאתם כבר לא צריכים לשלם לחברת חשמל מכיוון שאתם מייצרים את החשמל שלכם לבד, ובין אם מדובר על כך שאתם למעשה מוכרים חשמל לחברת החשמל עצמה וכך מכניסים רווחים חודשיים באופן פאסיבי.

 

מערכת סולארית ביתית קטנה – מה זה?

מערכת סולארית היא מערכת אשר במילים פשוטות, תפקידה להמיר את האנרגיה הנוצרת מקרני השמש לחשמל שבו אנו יכולים להשתמש. כיום יש שני סוגי מערכות עיקריים אשר עובדות בצורות די דומות, חלקן מתאימות למקומות תעשייתיים יותר וחלקן מתאימות לבתים. מערכת סולארית יכולה לשמש אותנו להכנסה פאסיבית או לחיסכון בחשמל וייצור עצמאי. מערכות סולאריות ביתיות יכולות להכניס לנו החל מ-4,000 ש"ח בשנה ועד 30,000 ש"ח בשנה עבור מערכות בסדר גודל אחר. 

ישנם מקומות אשר בוחרים להתקין מערכת סולאריות ביתית קטנה מכיוון שהחיבור לחשמל באזור אינו תקין והם מעדיפים לעשות זאת באופן עצמאי, חלק עושים זאת מחיסכון וחלק בוחרים בנתיב זה כאפיק השקעה אשר מכניס הכנסות פאסיביות ללא כל מאמץ.

מערכת סולארית ביתית קטנה – התקנה ומיקום

מערכות סולאריות ביתיות קטנות בדרך כלל יתאימו להתקנה על גג הבית שלכם, כמובן שזה תלוי בגודל הגג שלכם. עבור מערכות ביתית קטנה יש צורך בכ – 50 מ"ר על מנת שנוכל להתקין מערכת קטנה של 5 קילו וואט. הספק החשמל אשר תקבלו ממערכת כזו מאוד תלוי במיקום שלכם בארץ ובסוג המערכת אותה בחרתם. כמו כן, ההתקנה גם היא מתבססת על מורכבות העבודה ועל סוג המערכת הנבחרת. ההתקנה דורשת מאיתנו לבצע תכנון ראשוני על מנת לוודא שכל התשתיות קיימות ושאכן יהיה ניתן לבצע את ההתקנה ושהמיקום הנוכחי הוא האפקטיבי ביותר עבורכם. מלבד לכך, נדרשים אישורים שונים (בין היתר מחברת החשמל) על מנת שנוכל לבצע את ההתקנה. לכן, התהליך יכול להימשך מספר ימים עד שבועות ויש להתאזר בסבלנות על מנת שנוכל להתקין את המערכת באופן חוקי, בטוח ויעיל.

 

מערכת סולארית ביתית קטנה – ממה בנויה המערכת?

מערכת סולארית ביתית בנויה מכמה מרכיבים: פאנלים סולאריים, מצברים, ממירי מתח, מטען מצברים ובקר טעינה. החלק החשוב ביותר במערכת הוא כמובן הפאנלים עצמם, תפקידם לייצר את האנרגיה בעזרת קרני השמש באמצעות המערכת המותקנת בהם, יש מערכות שונות בפאנלים השונים. גם כאשר מדובר על מערכת ביתית עדיף לרכוש מערכת בעלת פאנלים מקצועיים כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר. תפקידם של ממירי המתח הוא לבצע את ההמרה של המתח, ללא ממיר מתח מותאם לוולט של המצברים המערכת לא תוכל לפעול. תפקידם של המצברים הוא לספק את הזרם החשמלי, בדרך כלל המצברים יהיו מצברי ג'ל אשר מתאימים יותר למערכות אנרגיה סולאריות, אך ניתן גם למצוא מצברי חומצה. כמובן שללא מטען מצברים המערכת לא תתפקד כראוי, מטען המצברים הוא זה שדואג לכך שהמערכת תפעל לאורך כל שעות היממה. הטעינה מתבצעת בזכות בקר הטעינה שמוודא את מצב הטעינה של המצברים בכל עת.

מערכת סולארית ביתית קטנה – אנרגיה ירוקה

אחת הסיבות לכך שהמדינה כל כך מעודדת השקעה מסוג זה היא מכיוון שבדרך זו אין אנו נדרשים לזהם בכדי לייצר חשמל בשונה מהמפעלים בהם עובדת חברת החשמל. ייצור אנרגיה ירוקה תורם לשמירה על איכות הסביבה, לכן המדינה מעניקה לכם היתרים בכל הנוגע לבנייה, וכמו כן הבנקים מציעים הלוואות נוחות לכל מי שבוחר להשקיע באפיק זה.

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מערכת סולארית ביתית קטנה

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

התקנת מערכת סולארית על הגג

התקנת מערכת סולארית על הגג

התקנת מערכת סולארית על הגג תחום האנרגיה הסולארית הוא אחד התחומים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות ויש לכך סיבות רבות. קודם כל, האנרגיה הסולארית מאפשרת לנו

התקנת מערכת סולארית על רפת

התקנת מערכת סולארית על רפת

התקנת מערכת סולארית על רפת בעלי רפת? התקנת מערכת סולארית על רפת יכולה להוסיף לכם הכנסה פאסיבית כל שנה. תחום האנרגיה הסולארית הולך וצובר תאוצה

תיקון מערכות סולאריות

תיקון מערכות סולאריות

מערכות סולאריות הופכות נפוצות יותר בשנים האחרונות בישראל השמשית. האנרגיה שנוצרת בעולם על ידי השמש בכל שעה היא שוות ערך כמעט לכמות החשמל הנצרכת בכל

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!