מערכת סולארית ללולים

מערכת סולארית ללולים

עיקרי הדברים:

יש לכם עסק שפועל באופן יפה, אבל יפה זה לא מספיק היום. דעו כי כל שטח לא מנוצל שיש לכם בעסק הוא הפסד כספי בדיעבד. בשנים האחרונות ניתן לראות כי יותר בעלי לולים בוחרים להתקין מערכות סולאריות על הגג שלהם, זאת לאחר קבלת חשבונות חשמל שמנים אשר יכולים לפגוע בהכנסות של העסק. אז כעת יש לכם הצעה שאסור לכם לסרב לה, לא רק שלא תצטרכו לשלם על חשמל יותר אלא גם חברת החשמל תשלם לכם! אם עדיין לא שמעתם על מערכות אנרגיה סולאריות כדי שתתחילו לקרוא עליהן. כיום יש תחרות רבה בשוק ועליכם לבחור בקפידה את החברה אשר תתקין את המערכת על גג הלול אשר נמצא בבעלותכם. 

 

מערכת סולארית ללולים – מה זה?

עדיין לא שמעתם על מערכות סולאריות? מדובר על אחת ההשקעות המשתלמות ביותר בשנים האחרונות. מערכות אלו היו פחות נפוצות בארץ וכשהגיעו היו בתעריף די גבוה. כיום המערכות הפכו לפופולריות ביותר לא רק בקרב משקיעים מנוסים אלא גם בקרב אנשים פרטיים. המחירון של התקנת מערכות סולאריות צנח בשל הביקוש הרב בעשרות אחוזים. מערכות אלו נמצאות במבנים מסחריים, בתים פרטיים ובשלל מקומות בארץ בתיאום מול חברת החשמל. תפקיד המערכת להפיק אנרגיה מהשמש במילים פשוטות, אותה אנרגיה מכסה את חשבון החשמל והאנרגיה שלכם בבית ואף תוכלו גם להרוויח כסף בכל חודש עבור אותה תפוקת חשמל. תוכלו למצוא את התעריף המדויק אליו המשקיעים זכאים אצל חברת החשמל. 

מערכת סולארית ללולים – ייעול העסק

מהו הסכום אותו אתם מוציאים כל חודש עבור חשבון החשמל? המון. למה שלא תחסכו את ההוצאה הזאת ואף תרוויחו כסף? אם יש לכם לול גדול או קטן ואתם רוצים לייעל את ההכנסות שלכם באופן משמעותי, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשקיע באופן חד פעמי בהתקנת פאנלים סולאריים. ישנם אפיקי השקעה רבים, בדרך כלל אלו שרווחיים בעלי סיכון גבוה והפוך. השקעה במערכת סולארית הינה השקעה בטוחה לטווח ארוך, השקעה אשר באופן מיידי תורמת להוזלת ההוצאות שלכם. מוטב לציין שמדובר על השקעה אשר המדינה מעודדת והיא באופן חוקי לחלוטין.

 

מערכת סולארית ללולים – מי צריך את זה בכלל?

כל אחד צריך מערכת סולארית, אך לא כל אחד יכול ישיג את זה בדיעבד. עליכם להבין, מדובר על השקעה אשר מצמצמת את ההוצאות שלכם באופן ישיר ותוך 4 עד 5 שנים תוכלו כבר לראות את הרווחים לאחר כיסוי ההשקעה. כל בעל לול יכול להרשות לעצמו התקנה של מערכת על פני השטח שיש לו, בדרך כלל גגות של לולים יהיו גדולים תלוי בגודל העסק שלכם, מדובר כאן על פוטנציאל אדיר להכנסה קבועה ללא כל מאמץ. המאמץ היחיד שלכם הוא ניקוי משטח הפאנלים אחת לחצי שנה, תוכלו לשכור את שירותיה של החברה דרכה אתם מתקינים את המערכת כדי לבצע עבודות אלו. 

מערכת סולארית ללולים – שלב ההקמה

שלב ההקמה אינו קשור אליכם למעשה, אך חשוב שתכירו את התהליך. הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לחפש חברה מקצועית אשר מתמחה בהקמת מערכות סולאריות ללולים ובכלל. החברה תשלח אליכם אנשי מקצוע אשר יבחנו את התשתיות של החשמל במבנה שלכם ולאחר מכן יוכלו לתת לכם הצעת מחיר מדויקת. לאחר השלב הראשון של התכנון וסגירת החוזה יגיעו מהנדסים אשר יתכננו את המערכת בצורה יסודית ובטוחה. לאחר תכנון המערכת על ידי המהנדסים ישלח אליכם נציג מטעם חברת החשמל אשר יבחן כי המקום באמת ראוי להקמת מערכות אנרגיה סולאריות. 

אהבת? ספר לחברייך!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

ייעוץ והצעות מחיר משתלמות ללא התחייבות!

התקנת מערכת סולארית לבית/לעסק

השאירו שם ומספר טלפון ונציג מטעם החברה יחזור אליכם עם כל הפרטים