מערכת סולארית לרפת

מערכת סולארית לרפת

עיקרי הדברים:

מערכת סולארית לרפת

כמה אתם מרוויחים מהעסק שלכם? מה אם נגיד לכם שאתם יכולים להרוויח עוד עשרות אלפי שקלים בשנה ולחסוך גם אלפי שקלים מדי חודש מבלי להשקיע מאמץ? נשמע כמו חלום, אבל החלום ממש לא רחוק ממכם. מערכת סולארית לרפת הפכה לנפוצה בקרב רפתות בכל אזורי הארץ, בעלי רפתות רבים מצאו את הפוטנציאל שיש בעסק שלכם. אם אתם מעוניינים להשקיע באופן בטוח אשר מבטיח לכם תשואה נכבדת, אתם חייבים להתקין מערכת סולארית לרפת שלכם. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על התקנת המערכת הסולארית.

 

מהי מערכת סולארית לרפת?

מערכת סולארית היא למעשה מערכת אשר צוברת את האנרגיה מהשמש וממירה אותו לחשמל אשר נמכר לחברת החשמל, וכאן הרווח שלכם. זהו למעשה הפירוש הפשוט ביותר עבור המערכת המורכבת הזאת. מערכת סולארית לרפת מגיעה בנראות של פאנלים אשר בוודאי כבר יצא לכם לפגוש במקומות שונים. ניתן להתקין את המערכת על גג הבית הפרטי שלכם, על גגות של לולים, רפתות ואפילו בשטח פתוח אשר שייך לכם. אנו צריכים לחפש מקום אסטרטגי אשר יזכה לקבל כמה שיותר שמש על מנת שנוכל להפיק כמה שיותר אנרגיה. ככל שיש לכם יותר פאנלים ואתם יוצרים יותר חשמל ככה הרווחים שלכם יגדלו. בדרך כלל עבור השקעה של כ-30,000 ש"ח אנו נצפה לרווחים תוך מספר שנים בודדות העומד על כמה אלפי שקלים בשנה. 

מה הקשר בין מערכת סולארית לרפת שלכם?

אנו בטוחים שהרפת שלכם פרוסה על גבי שטח רחב, שטח שלפי דעתכם בוודאי מנוצל עד תום. אנו כאן כדי לבשר לכם שיש לכם המון שטח לא מנוצל ועם השטח הזה אתם יכולים להרוויח הרבה כסף, וגם לחסוך בהוצאות רבות של העסק שלכם. מערכת סולארית לרפת מתאימה להתקנה על גגות הרפת, זאת לאחר הגשת בקשה להתקנה של מערכת סולארית לרפת דרך אחת מחברות ההתקנה המובילות בארץ. כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות לחברה מקצועית והיא כבר תשלח אליכם נציג אשר ייבחן את השטח ואת טיב העסקה עבורכם. כן, מדובר על השקעה כספית גדולה ברוב המקרים, אך זו השקעה לטווח ארוך שבוודאי תשתלם לכם. בדרך כלל את הרווחים מהעסקה אנו נראה תוך מספר שנים בודדות, אבל כבר מהתחלה אנו יכולים לראות את החיסכון בהוצאות אשר אנו חוסכים לאחר ההתקנה, הוצאות על חשמל.

מערכת סולארית לרפת – צריכים הכוונה מקצועית? אנחנו כאן!

כמה אנחנו אמורים להשקיע בהתחלה? איך עושים את זה? למי פונים? מה עלות התקנת לוחות סולאריים ? בוודאי יש לכם המון שאלות, אז לפני שאתם נכנסים לפאניקה אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה לעשות מחקר, סקר שוק אשר בוחן את כל החברות השוק. בחירת החברה הנכונה היא זו שתכוון אתכם לעסקה המשתלמת ביותר, יש היום היצע רחב של חברות אשר מתמחות בהתקנת פאנלים סולאריים, אך לא כולן באמת מתמחות בשוק הרפתות ובתי העסקים. 

ההשקעה הראשונית שלכם יכולה לנוע בין 70,000 ש"ח ועד למעלה מחצי מיליון, תלוי בגודל הגג של הרפת שלכם. בדרך כלל גגות של רפתות בעלות יכולת לשאת על פני המשטח כמות רבה של פאנלים סולאריים. כמובן, עליכם לבדוק תחילה שאכן יש לכם את הכסף בשביל ההשקעה ולדעת כי מדובר על השקעה לטווח ארוך. מרגע בו סגרתם את העסקה לוקח מספר שבועות עד חודשים עד להקמה מלאה של המערכת. מבעד לכך בענייני תחזוקה יש פעם בשנה לערוך ביקורת ורצוי לנקות את משטח הפאנלים אחת לחצי שנה.

אהבת? ספר לחברייך!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

ייעוץ והצעות מחיר משתלמות ללא התחייבות!

התקנת מערכת סולארית לבית/לעסק

השאירו שם ומספר טלפון ונציג מטעם החברה יחזור אליכם עם כל הפרטים