מערכת סולארית מסחרית

מערכת סולארית מסחרית

עיקרי הדברים:

מערכת סולארית מסחרית

מערכת סולארית מסחריתבעלי עסקים, אתם מפסידים כסף! אם נעשה סיבוב קצר בכל אזור בארץ נוכל לראות מעין פאנלים מונחים על גגות של עסקים ואפילו על בתים פרטיים. מדובר על מערכות סולאריות אשר דרכן המשקיע מפיק אנרגיה אותה הוא למעשה מוכר לחברת החשמל. כמעט כל עסק יכול להרשות לעצמו להשקיע בפאנלים סולאריים ולמקם אותם על גג בית העסק, ככה תוכלו להחזיר כסף עבור הוצאות העסק ואף להרוויח מדי חודש סכום נאה.

 

מערכת סולארית מסחרית – מה זה?

מערכת סולארית מסחרית הינה מערכת אשר דרכה אנו יכולים להפיק אנרגיה אשר יכסה לנו את תשלומי חשבונות החשמל, וכמו כן יכניס לנו הכנסה קבועה. למעשה מדובר על פאנלים סולאריים אשר באמצעות מערכות טכנולוגיות חדשות מצליחות להמיר את האנרגיה אשר הן מפיקות מקרני השמש לחשמל ומקורות אנרגיה אשר יכולים לשמש את העסק שלנו ואת חברת החשמל לה אנו מוכרים למעשה את התוצרים. אם נסתכל על מערכת סולארית מסחרית בפן העסקי מדובר על השקעה לטווח ארוך, השקעה אשר אנו בוחרים את סדר גודלה ואנו נראה את ההכנסות רק לאחר סידור חוזה מול חברת החשמל והתקנה דרך חברה מקצועית וחוקית.

 

מערכת סולארית מסחרית – הכנסה חודשית קבועה

כפי שציינו, מערכות סולאריות הפכו לאפיק השקעה מוכר על ידי משקיעים רבים, הבעיה היא שנדרש שימוש בשטח עבור השקעה זו. לכן חברות ההתקנה פונות לבתי עסקים כאלה ואחרים אשר מחזיקים בשטחים חקלאיים, גגות של מפעלים, לולים, רפתות… כמעט כל עסק יכול למצוא את המקום הנכון להתקנת פאנלים סולאריים. אפיק השקעה זה נחשב לאפיק השקעה בטוח אשר ממנו נוכל להתחיל לראות רווחים תוך מספר שנים. כיום כ-8% מהאנרגיה המופקת על ידי מערכות סולאריות חכמות, התקווה היא להגיע לכמה שיותר שליטה בהפקת האנרגיה בכדי לקדם אנרגיה ירוקה. סדר גודל ההכנסות משתנה בהתאם להשקעה שלכם, ככל שתרכשו יותר פאנלים סולאריים ותמקמו אותם במקום אסטרטגי, ככה ההכנסות החודשיות שלכם יהיו גבוהות יותר. בנוסף, ההסדר מול חברת החשמל הוא לפי כמות תפוקת אנרגיה, ככל שאתם מפיקים יותר אנרגיה ככה החוזה שלכם יהיה יותר רווחי.

מערכת סולארית מסחרית – יתרונות

אנרגיה ירוקה

כיום הפקת חשמל נוצרת על ידי שריפת דלקים מזהמים והוצאות כספיות אדירות. המודעות לאיכות הסביבה ושמירה על כדור הארץ בשנים האחרונות נכנסה לתודעה של כולנו באופן "בועט" יותר. על ידי התקנת מערכת סולארית מסחרית אתם גם מרוויחים כסף וגם שומרים על כדור הארץ. מבעד לכך, אין ארץ יותר משתלמת להתקין בה את המערכות האלו יותר מישראל, השמש נמצאת כאן כמעט לאורך כל ימות השנה, גם בימי החורף התוצאות של הפקת אנרגיה מרשימות.

 

חיסכון

תחשבו כמה אתם משלמים בממוצע על חשבון החשמל כל חודש? עכשיו תכפילו את זה ב-12. חשבונות חשמל עבור בתי עסק הן מכה כלכלית. חשבונות אלו מגיעים בקלות לעשרות אלפי שקלים, מה אם תוכלו לחסוך את ההוצאות האלו? על ידי השקעה חד פעמית במערכות סולאריות אתם למעשה מתחילים לקבל כסף מחברת חשמל בדרך בה אתם גם מחזירים את ההשקעה לאט לאט וגם לא משלמים את חשבון החשמל (תלוי בגובה ההשקעה שלכם).

המדינה בצד שלכם

כפי שציינו מדובר על הפקת אנרגיה ירוקה, ותפקידה של המדינה לעודד אתכם לבצע השקעות כאלו. המדינה מעודדת את המשקיעים בהטבות אשר היא מעניקה בהליך הבירוקרטי, הטבות מעש, והקלות בהיתר בניה עבור הקמת פאנלים סולאריים על גג העסק, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לחברת התקנה מקצועית ותתחילו לראות את הכסף זורם לחשבון הבנק.

אהבת? ספר לחברייך!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

ייעוץ והצעות מחיר משתלמות ללא התחייבות!

התקנת מערכת סולארית לבית/לעסק

השאירו שם ומספר טלפון ונציג מטעם החברה יחזור אליכם עם כל הפרטים