מערכת סולארית על הגג

מערכת סולארית!לשלם מעט לקבל הרבה!

מערכת סולארית על הגגמערכת סולארית על הגג

אם תסתכלו לפעמים על גגות של בתים ובתי עסקים שונים תוכלו לראות גגות סולאריים. סביר להניח שזה די עובר לידכם ואין לכם באמת מושג על כמה הלוחות האלה רלוונטיים גם לכם. לוחות סולאריים היו בעבר נחלתם של אנשים ממעמד גבוה בלבד, ההשקעה הייתה מאוד גבוהה. מאז המחירים של לוחות סולאריים ירדו בשיעור של 70%! הסיבה לכך הייתה כניסתן של חברות חדשות לשוק והתפתחות טכנולוגית בתחום. היום הגג שלכם הוא מקום בעל פוטנציאל גבוה להכנסה פסיבית סדירה. 

 

איך עובדות מערכות סולאריות?

התפקיד של מערכת סולארית על הגג הוא להעניק לכם חשמל במקום חברת החשמל. הלוחות הסולאריים סופגים על אנרגיית השמש בזכות טכנולוגיה מתקדמת וממירים את האנרגיה לחשמל. על פי ההספק של הלוחות הסולאריים תוכלו לדעת האם אתם כבר לא צריכים לשלם חשבון חשמל. בדרך כלל השקעה של מערכת סולארית על הגג תספיק לכם בשביל צריכת חשמל עצמאית ללא צורך בתשלום לחברת החשמל. משמע אתם יכולים לחסוך אלפי שקלים בשנה. סדר גודל ההשקעה תלוי בכם ובדרך כלל עומד על עשרות אלפי שקלים בודדים באופן חד פעמי, ותחזוקה שנתית של כמה מאות שקלים. אם יש לכם די שטח על הגג לא רק שלא תצטרכו לשלם את חשבון החשמל החודשי אלא תוכלו גם למכור חשמל לחברת החשמל ולהרוויח הכנסה פסיבית חודשית. 

 

כמה זה עולה לי?

הכל תלוי בסדר גודל השטח שיש לכם על הגג. השקעה של 30,000 ש"ח יכולה להניב לכם אלפי שקלים מדי שנה. תוך 4-5 שנים תוכלו להחזיר את ההשקעה שלכם ולהנות מחשמל ללא עלות במשך 30 שנה. עם תחזוקה נכונה הלוחות הסולאריים יכולים להיות רלוונטיים גם יותר מ-30 שנה. כאשר מדובר על סדר גודל של השקעה גבוהה יותר תוכלו להרוויח גם עשרות אלפי שקלים כל חודש. היתרון בהתקנה של מערכת סולארית על הגג היא שהמדינה מעודדת זאת, אתם לא תהיו חייבים לרוב בתשלום ארנונה או היתר בנייה. 

האם אני חייב בהיתר בנייה?

עבור בתים פרטיים אין אנו חייבים בהיתר בנייה, כמובן שזה תלוי בסדר גודל ההשקעה שלכם, יש לוודא זאת מול הרשות המקומית אשר הנתון משתנה מרשות לרשות. כאשר אנו חייבים בהיתר בנייה אסור לפסוח על השלב הזה על מנת שתוכלו לקבל את מה שאתם זכאים לו. תהליך הנפקת היתר בניה עבור מערכת סולארית על הגג הינו תהליך די פשוט, יש לבדוק את העומס אשר הבניין יכול להכיל אל מול משקל הלוחות הסולאריים.

 

מערכת סולארית על הגג של הבניין

כאשר מדובר על גג משותף התהליך היה בעבר הרבה יותר מסובך. היום כבר אתם לא חייבים באישור של 100% מהדיירים לצורך התקנת מערכת סולארית על הגג המשותף, מספיק שני שליש מהדיירים שיסכימו על זה. המשקיע יוכל להקים מערכת סולארית לשימוש פרטי בחלקו היחסי על הגג בכפוף לחוזה מול דיירי הבניין. בשביל זה אתם לא צריכים אישור של שני שליש מהדיירים. ההתקנה אבל חייבת להיעשות על שטח שאינו פוגע בחלק של דירות אחרות או במקום משותף. 

על המשקיע לפנות אל נציגות הבניין לפני מועד ההתקנה (45 יום לפני) ולכלול בהודעה שלו את כל הפרטים על התקנת המתקן, סדר גודל משוער להתקנה ואמצעי בטיחות. ברגע בו לא מדובר על מערכת סולארית שיתופית רק המשקיע יוכל להנות מההטבות של המערכת הסולארית. הרווח שלכם מזה יעמוד על 48 אג' עד ל-15 קוט"ש. תוכלו להגיע להכנסה חודשית של כ-1,300 ש"ח ואף יותר לפי גודל השטח שלכם בבניין. עליכם כמובן להסדיר את זה מול חברת החשמל לפני שאתם מקבלים ממנה כסף מדי חודש. 

מערכת סולארית על הגג לעסקים

עסקים רבים עוד לא מימשו את כל הפוטנציאל של העסק  שלהם. אם ברשותכם עסק והשטח שייך לכם ולא בשכירות תוכלו להתקין על הגג שלכם מערכת סולארית אשר תניב לכם הכנסות גבוהות מדי חודש. בתי עסקים רבים משלמים עשרות אלפי שקלים עבור חשבון החשמל, מעתה אתם יכולים לחסוך את חשבונות החשמל ואפילו להנות מהכנסה פסיבית. איך עושים את זה? יוצרים קשר עם חברה מקצועית אשר תעניק לכם הצעת מחיר על פי סדר גודל השטח עליו תרצו להתקין ועל פי התקציב שלכם. במקרים רבים לא רק שתחסכו תשלום חודשי לחברת החשמל, גם תרוויחו "משכורת" חודשית על החשמל שתמכרו לחברת החשמל

 

התקנת מערכת סולארית על הגג

כמובן שכל מה שציינו עד עכשיו נשמע כמו חלום ללא חסרונות. אם אתם רוצים לממש את החלום הזה עליכם לדעת לבחור נכון את החברה אשר תתקין את המערכת על הגג שלכם, יש היום למעלה מ-15 חברות אשר מתחרות אחת נגד השנייה. מתוך כל החברות האלה עליכם לבחור את החברה המשתלמת ביותר שגם תעניק לכם את איכות הפאנלים הטובה ביותר, כמובן שאין לפסוח על עניין האחריות מול החברה ולא להתפשר עליו. 

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מערכת סולארית על הגג

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

מה היתרונות של המערכת הסולארית

כל מה שצריך לדעת על אנרגיה סולארית

ממשלת ישראל הכריזה כי עד סוף העשור תתקדם המדינה צעד גדול לקראת עצמאות אנרגטית. בתהליך מואץ אמורים לייצר במדינה לפחות 30 אחוז מצרכי האנרגיה על

התקנת לוחות סולארים בחריש

הישראלים אוהבים לקטר על הכל, אבל יש דבר אחד שאף ישראלי לעולם לא מקטר עליו – האקלים הישראלי הנוח והשמש שמציפה את המדינה כולה לאורך

התקנת לוחות סולארים בעומר

הישראלים אוהבים לקטר על הכל, אבל יש דבר אחד שאף ישראלי לעולם לא מקטר עליו – האקלים הישראלי הנוח והשמש שמציפה את המדינה כולה לאורך

התקנת לוחות סולארים בתל-אביב

הישראלים אוהבים לקטר על הכל, אבל יש דבר אחד שאף ישראלי לעולם לא מקטר עליו – האקלים הישראלי הנוח והשמש שמציפה את המדינה כולה לאורך

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

או חייגו במהירות!