מערכת סולארית קרקעית

מערכת סולארית! לשלם מעט לקבל הרבה!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

עיקרי הדברים:

מערכת סולארית קרקעיתמעוניינים לבצע השקעה חכמה? אתם מחפשים אפיקי השקעה שונים? אם אתם מעוניינים להרוויח כסף פסיבי ללא כל מאמץ תוכלו להשקיע במערכת סולארית קרקעית. מוטב לציין כי זאת ההשקעה המשתלמת ביותר בקרב התקנת המערכות הסולאריות, אך היא גם היקרה ביותר. הנה כל מה שעליכם לדעת לפני השקעה במערכות סולאריות קרקעיות:

 

מערכת קרקעית – מה שונה ממערכת רגילה?

מערכת סולארית קרקעית מתאימה להשקעות בסדר גודל שונה ממה שאנו רגילים עבור מערכות סולאריות לגג וכד'. על מנת שתוכלו לרכוש מערכת סולארית קרקעית עליכם להחזיק בלפחות 50 דונם עד 250 דונם של שטח, להציג חוזה שכירות או חוזה בעלות על השטח, יש לבחון האם ישנה אפשרות בכלל למקם מערכות סולאריות בשטח, האם נמצא באזור קו מתח גבוה והאם הקרקע מתאימה לסוג התקנה זה. 

מערכת סולארית קרקעית היא בעלת פאנלים דו צדדים אשר מותקנים על מערכת חד צירית אשר דואגת לתחזוקה של עצמה אחת לכמה ימים. הפאנלים בעלי שני משטחים פוטו וולטאים והזווית שלהם משתנה בהתאם למיקום השמש באותה שעה של היום. כמו כן, גם לאור אשר מוחזר מהקרקע יש שימוש, לכן מערכת סולארית קרקעית דו צדדית היא הרווחית ביותר.

יתרונות

ניצול שטח

בין אם השטח נמצא בשימוש או לא עליכם לבדוק את האפקטיביות שלו. ישנם שטחים רבים שאינם מנוצלים כלל מכיוון שלא משתלם להקים מבנה עליהם או משום שאינם כשירים לבניית מבנה. במקרים כאלה נוכל לנצל את השטח לצורך השקעה של מערכת סולארית קרקעית, ניתן לפרוס על גבי שטח נרחב כמות גדולה של פאנלים סולאריים שיכולים להיות השקעה משתלמת ולא תצטרכו אפילו לחשוב על אלטרנטיבה לשימוש בשטח.

 

תחזוקה 

בכללי תחזוקה של מערכות סולאריות אינה צריכה להוות בעיה עבורכם, התחזוקה מצריכה בדיקה שנתית וניקיון בהתאם למצב הפאנלים. כאשר מדובר על תחזוקה של מערכת סולארית קרקעית הכל הופך לפשוט יותר, אין צורך לטפס על הגג ולבצע את הבדיקות הנדרשות. 

 

אפשרות השכרה

אחד היתרונות הגדולים של משקיעים רבים הוא האפשרות לשכור שטח לא מנוצל, אתם לא חייבים להיות הבעלים של השטח. כל מה שעליכם לעשות הוא לשכור שטח בשכירות שנתית במחיר נמוך (עד 2,500 ש"ח לדונם). על השטח תמקמו פאנלים סולאריים (עבור מערכת סולארית יש להחזיק בלפחות 50 דונם) לפי הסכום שיש לכם להשקעה.

מימון בנקאי

המדינה כמובן מעודדת סוג השקעות אלה, זאת מכיוון שהמטרה העיקרית היא לייצר אנרגיה ירוקה. מכיוון שהמדינה מעודדת זאת, גם הבנקים החלו להעניק מימון בנקאי בתנאים נוחים עבור השקעות מסוג זה. בין אם אתם מעוניינים לקחת הלוואה או לא, עצם העובדה שגם הגופים הבנקאים וגם המדינה מעודדת השקעה מסוג זה בוודאי מראה לכם עד כמה ההשקעה משתלמת.

 

התקנה

אמנם מדובר על מערכת קרקעית, אך לצורך ההתקנה נדרש ניסיון ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. הבעיה העיקרית במערכת סולארית קרקעית הוא תכנון הניקוז, עלינו לשמר את הניקוז הטבעי של השטח, לכן לעיתים נדרש לשטח את המקום לפני התקנת המשטחים, לא רק במקום ההתקנה אלא גם מסביב. כמו כן, על בעל המקצוע להתייחס אל סוג האדמה עליה הוא מתכוון להתקין את המערכות, לכל אדמה יחס שונה. יש לבחון שלא נגרם נזק לשטחים חקלאים מסביב וכמובן שצריך יחס מידתי מדויק לנעיצת המוטות אשר אוחזים את הפאנלים, מצד אחד צריך לדאוג לכך שיהיו קרובים כדי לחסוך בשטח, מצד שני יש לוודא של יטילו צל על השורה הקרובה.

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
חייגו עכשיו
פאנלים סולארים
שטיפת פאנלים סולארים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!