סולארי – מה עוד אפשר לעשות עם אנרגיה סולארית?

מערכת סולארית! לשלם מעט לקבל הרבה!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

עיקרי הדברים:

המונח סולארי אינו מוגבל לאנרגיה סולארית שמשמשת לייצור חשמל, אלא למגוון רחב של המצאות קטנות וגדולות שיגעו בכל תחומי החיים. כשחושבים על כל דבר סולארי, כמו למשל אנרגיה סולארית או מערכת סולארית, מיד חושבים על לוחות סולאריים גדולים שמונחים על הגג או על הקרקע ואשר באמצעותם מייצרים חשמל או מחממים מים. אבל, לאנרגיה סולארית יכולים להיות שימושים נוספים שיכולים להפוך את החיים שלנו לקלים ונוחים הרבה יותר, באמצעות לוחות סולאריים קטנים וגמישים.

 

סולארי – שימושים נפוצים

אם חושבים על כך, אנרגיה סולארית היתה בשימוש מזה זמן רב, כמו לדוגמא במחשבונים שמשמשים כיום תלמידים וסטודנטים. לאחרונה ניתן לראות עמודים עם לוחות סולאריים ליד תחנות אוטובוס שמופעלים באמצעות אנרגיית השמש ומספקים מידע לגבי לוח הזמנים של האוטובוסים. אבל, אנרגיה סולארית יכולה לשמש גם בקנה מידה קטן יותר ואישי, כמו כמה מההמצאות שלהלן.

 

סולארי – הצהרת אופנה

תארו לעצמכם לוחות סולאריים קטנים שמודבקים או תפורים על הבגד שלכם, קולטים את אנרגיית השמש ומאפשרים לכם להטעין את הסלולרי שלכם באופן מיידי, לפחות לכמה שעות, או להתחמם בימים קרים במיוחד. גם מעצבי תכשיטים החלו להשתמש בלוחות סולאריים קטנים ליצירת שרשראות שאוגרות את אור השמש במהלך היום וזוהרות במהלך הערב.

 

סולארי – תיקים עם הטענה

תיקי טיולים או תיקי גב עם לוחות סולאריים קטנים חיצוניים יאגרו מספיק אנרגיית שמש כדי לאפשר לכם להטעין את הסלולארי שלכם כשאתם מחוץ לבית. זהו יתרון לכל מי שנוסע למקומות רחוקים שאין בהם חשמל או במידה ונתקעים במקום מרוחק ללא סוללה. הלוחות הם קטנים מספיק כדי לא להכביד על התיק או להקטין את גודלו.

 

סולארי – מנעול סולארי

סולארילאחרונה הומצא מנעול אופניים שמגיע עם לוחות סולאריים מובנים שיכולים לפעול במשך שבוע ימים לאחר שעה אחת של הטענה. המנעולים הללו משתמשים בטכנולוגיה אלחוטית שמאפשרת לכם לנעול או לשחרר את האופניים באמצעות הטלפון הסלולרי שלכם והם אפילו יכולים להתריע כאשר מישהו מנסה לגנוב לכם את האופניים.

 

סולארי – למי שמטייל

אין כמו לצאת לשטח עם אוהל שמספק לכם בעצמו את החשמל כדי להטעין מכשירים ניידים, להאיר את האוהל בלילה ואפילו להפעיל את מכונת הקפה. האוהל העתידי הזה אמור להיות מצוייד בשלושה לוחות סולאריים גדולים וגמישים שיאספו מספיק אנרגיה מהשמש במהלך היום כדי להאיר את האוהל ובמקביל להפעיל את מערכת הרמקולים או להטעין את הרכב החשמלי שלכם.

 

סולארי – בכבישים

ולמי שאוהב לנהוג, כדאי לדעת שבארה"ב החלו לרצף כבישים בלוחות סולאריים מצוידים בנורות לד, שיעזרו לנהגים בדרך. באמצעות אנרגיית השמש ניתן יהיה להמיס שלג, ליצור תשתיות תקשורת אלחוטיות לאורך הכביש, לספק חשמל לתמרורים ורמזורים ולהאיר את הכביש בלילה, באמצעות נורות הלד שהוטענו במהלך היום.

 

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
חייגו עכשיו
פאנלים סולארים
שטיפת פאנלים סולארים
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!