עלות התקנת פאנלים סולאריים

מערכת סולארית!לשלם מעט לקבל הרבה!

עלות התקנת פאנלים סולארייםישנה מגמה כיום שהולכת וגוברת ומטרתה לעודד את השימוש הרווח בפאנלים סולאריים לצורך ניצול אנרגיית השמש. השימוש במערכות מסוג זה הופך ליותר נפוץ ככל שהשנים חולפות וככל שישנה עלייה במודעות לחשיבותה של אנרגיה ירוקה. בישראל אנחנו נהנים במיוחד משעות שמש ארוכות ולכן אין זה מפתיע שבמדינת ישראל משתלם במיוחד לברר על עלות התקנת פאנלים סולאריים. בעקבות העלייה בביקושים למערכות מסוג זה, ישנה תחרות בין החברות המציעות את השירות ובעקבות כך גם הוזלה במחירים, כך שמשתלם יותר מבעבר להתקין מערכות סולאריות.
אם יש בבעלותכם גג, כדאי לכם לברר על עלות התקנת פאנלים סולאריים, יתכן מאד שתוכלו להתחיל להרוויח בין אם כסף ממכירת התפוקה של החשמל העודף ובין אם בצמצום הוצאות החשמל בנכס שלכם. 

 

למי כדאי להתקין פאנלים סולאריים?

אם אתם בעלים של גג פרטי בוודאות שווה לכם לבדוק אם הגודל שלו מספיק להתקנת מערכת פאנלים סולאריים שתניב עבורכם חשמל באופן מספיק רווחי. תשמחו לדעת שגם צריכת החשמל בנכס של גבוהה וגם אם היא נמוכה בכל מקרה יכול להשתלם עבורכם להשקיע בעלות התקנת פאנלים סולאריים. מדוע? כי אם צריכה החשמל שלכם בנכס נמוכה, תוכלו למכור את החשמל העודף שתייצרו לחברת החשמל ולהרוויח מכך כסף. אם צריכה החשמל שלכם גבוהה, תוכלו לצמצם את עלויות חשבונות החשמל שלכם בקיזוז החשמל שתפיקו. באופן כללי, לרוב, עלות התקנת פאנלים סולאריים היא בהשקעה הראשונית שיכולה בשימוש נכון להחזיר את עצמה בתפוקת החשמל תוך מספר שנים. 

מה התהליך להתקנת פאנלים סולאריים?

במידה והבנתם שככל הנראה אפשרי להתקין על הגג שלכם מערכת סולארית ומשתלמת עבורכם עלות התקנת פאנלים סולאריים תוכלו להתחיל בתהליך.

  1. צרו קשר עם מספר חברות אמינות בתחום לקבלת הצעת מחיר להתקנה.
  2. הזמינו אליכם נציג מטעם חברה מועדפת כדי שימדוד את הגג ואת כל הפרמטרים הנדרשים כדי לחשב אם משתלם לכם להתקין את המערכת.
  3. החברה שתבחרו לעבוד איתה תדאג להוציא את כל האישורים להתקנה ולתכנן את התוכניות עבור התקנת המערכת.
  4. בשלב האחרון יותקנו לכם הפאנלים הסולאריים, תיבדק יכולת התפוקה שלהם ותוכלו ליהנות מיתרונות המערכת.
    חשוב לדעת, מערכות של פאנלים סולאריים יכולות להחזיק שנים רבות ולכן החברה שתבחרו בה עבור ההתקנה תצטרך להעניק לכם שירות לכל אורך חיי המערכת. שימו לב לבחור בחברה אמינה ויציבה שנראה לכם שתוכל לתת לכם את המענה השוטף הזה. 

 

מה היתרונות של התקנת פאנלים סולאריים

מערכות סולאריות הן בעלות יתרונות רבים הן ברמת הפרט והן ברמת הכלל, נפרט על כמה מהם:

  • חסכון בהוצאות – חשבונות חשמל הן הוצאה משמעותית בכל נכס, באמצעות התקנה פאנלים סולאריים תוכלו להפיק חשמל ולצמצם משמעותית את הוצאות החשמל שלכם.
  • ייצור אנרגיה ירוקה לסביבה – אור השמש הוא משאב טבעי שקיים בעולם ואפשר לנצל אותו, במיוחד במדינה כמו ישראל שבה שעות השמש הן ארוכות ומשמעותיות כמעט בכל השנה. התקנת פאנלים סולאריים מאפשרת לכם לנצל את המשאב הטבעי הזה  במקום לייצר חשמל בדרכים יותר מזהמות ופחות בריאות לסביבה. 
  • אולי גם תרוויחו מזה כסף במידה והוצאות החשמל שלכם בנכס נמוכות, סיכוי גדול שתוכלו להרוויח כסף באופן כמעט פסיבי ממכירת עודפי החשמל לחברת החשמל. אם תמצאו מסלול התקנה משתלם, תוכלו להחזיר את עלות התקנת פאנלים סולאריים תוך מספר שנים ולהישאר עם רווח ביד.

איך מחשבים עלות התקנת פאנלים סולאריים?

קשה להעריך מראש מה תהיה עלות התקנת פאנלים סולאריים כי העלות משתנה באופן טבעי מנכס לנכס. מה שמשפיע על גובה עלות התקנת פאנלים סולאריים זה בעיקר גודל השטח, כמות הפאנלים שיש להתקין על מנת לנצל את השטח ובאיזה מסלול של התקנת פאנלים סולאריים בחרתם. ישנם מספר מודלים לתשלום עבור מערכות מסוג זה. ישנן חברות שיציעו לכן התקנה חינם תמורת חלוקת רווחים, יש כאלה שיציעו לכם לקחת הלוואה מול הבנקים וילוו אתכם בתהליך ויש כאלה שידרשו את כל התשלום מראש. התפוקה של הפאנלים הסולאריים, וכתוצאה מכך הרווח הפוטנציאלי שלכם מהמערכת, גם משתנה בהתאם לפרמטרים שונים. לדוגמה, אם מדובר בגג בקומת קרקע לעומת גג בגורד שחקים יש לכך השפעה על תפוקת החשמל. 

ככל שיש יותר פאנלים כמובן שניתן להפיק יותר אנרגיה, וגם כיוון התקנת הפאנלים יכול להשפיע, אם הם פונים למזרח או למערב וכיוצא בזה. לכן לא ניתן לתת מחיר חד משמעי עבור מערכות של פאנלים סולאריים. ניתן לומר בכלליות שלרוב ההתקנה הראשונית היא ההשקעה הגבוהה ביותר בכל הנוגע לעלות התקנת פאנלים סולאריים. כשבמידה ואכן הגג בנכס שלכם מתאים למערכת משתלמת ומניבה יתכן מאד שתוך מספר שנים תוכלו להחזיר את עלות ההשקעה הראשונית הזו. כמו בכל תחום, ישתלם לכם לחקור לעומק ולקבל מגוון הצעות מחיר מחברות שונות בשוק. כפי שציינו השוק בהתפתחות מואצת וישנן חברות רבות המציעות את השירות, כאשר כל חברה מציעה מודלים שונים.

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

תיקון מערכות סולאריות

תיקון מערכות סולאריות

מערכות סולאריות הופכות נפוצות יותר בשנים האחרונות בישראל השמשית. האנרגיה שנוצרת בעולם על ידי השמש בכל שעה היא שוות ערך כמעט לכמות החשמל הנצרכת בכל

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

תחום האנרגיה הסולארית הוא תחום לוהט תרתי משמע. בשנים האחרונות, ככל שמבינים יותר את יתרונותיה של האנרגיה הסולארית ישנה מגמה עולמית לעודד את השימוש וההתקנה

עלות התקנת פאנלים סולאריים

עלות התקנת פאנלים סולאריים

ישנה מגמה כיום שהולכת וגוברת ומטרתה לעודד את השימוש הרווח בפאנלים סולאריים לצורך ניצול אנרגיית השמש. השימוש במערכות מסוג זה הופך ליותר נפוץ ככל שהשנים

עלות פאנלים סולאריים

עלות פאנלים סולאריים

שימוש במערכות פאנלים סולאריים הופך ליותר ויותר פופולרי בחלוף השנים. ככל שהמודעות לאנרגיה ירוקה גוברת, כך עולה הדרישה לשימוש במערכות מסוג זה, בוודאי בישראל שהיא