עלות מערכת סולארית מחשבון

מערכת סולארית!לשלם מעט לקבל הרבה!

עלות מערכת סולארית מחשבוןעלות מערכת סולארית מחשבון

הפופולריות של מערכות סולאריות צוברת תאוצה בשנים האחרונות מאוד. אך עדיין יש דבר אחד שמרתיע את רוב הלקוחות הפוטנציאליים והוא העלות של המערכת הסולארית. לשם כך, תוכלו להיעזר במחשבון מערכת סולארית ולראות באופן ברור, שלמרות העלות הגבוהה, מערכת סולארית תספק לכם השקעה חכמה מאוד ובסופו של דבר תניב לכם רווחים. 

 

עלות מערכת סולארית מחשבון– מהי מערכת סולארית?

לפני שנבין כיצד המערכת הסולארית תניב רווחים נבין מהי מערכת סולארית. מערכת סולארית היא מערכת המפיקה אנרגיית חשמל מאנרגיית השמש. אנרגיית החשמל שהופקה נקראת בעצם אנרגיה סולארית. 

מערכת סולארית מורכבת משלושה חלקים מרכזיים-

  • פאנלים סולאריים

    החלק המרכזי ביותר במערכת סולארית הוא הפאנלים הסולאריים. הפאנלים הסולאריים הופכים את קרינת השמש לזרם חשמלי. איך הם עובדים? בפאנלים הסולאריים יש תאים פוטו-וולטאים. תאים אלה הם תאים עשויים סיליקון גבישי שמוליכים חשמל למחצה, כאשר רמת ההולכת תלויה באור המוקרן אליהם. ברגע שהתאים הפוטו-וולטאים נפגשים עם קרינת השמש הם גורמים לתנועה של אלקטרונים וכל נוצר זרם חשמלי. הפאנלים הסולאריים נמצאים בחוץ ולכן מיוצרים מחומרים איכותיים במיוחד ועמידים לתנאי מזג האוויר השונים כולל גשם, רוח, שמש חזקה ולחות. 

  • ממיר מתח סולארי

    חלק מרכזי נוסף שמרכיב מערכת סולארית הוא ממיר מתח סולארי. תפקידו של ממיר מתח סולארי הוא לקחת את הזרם החשמלי שנוצר בפאנלים הסולאריים ולהמיר אותו לזרם חילופין. המרת הזרם החשמלי לזרם חילופין נדרשת על מנת שחברת החשמל תוכל לקשר בין המערכת הסולארית שלכם לבין רשת החשמל. 

  • מונה חשמל

    החלק המרכזי האחרון המרכיב מערכת סולארית הוא מונה חשמל. תפקיד מונה החשמל הוא למדוד את כמות החשמל שיוצר ואת כמות החשמל שנעשה בו שימוש. כך ניתן לחשב את הרווח מעודפי השימוש.

עלות מערכת סולארית מחשבון– מהו מחשבון סולארי?

מחשבון סולארי הוא בעצם כלי עזר טכנולוגי שתפקידו הוא לעזור לכם להבין את היתרונות הפיננסיים הטמונים בהתקנת מערכת סולארית. בזכות המחשבון הסולארי יהיה לכם ברור מה רמת החיסכון הממוצעת שניתן ליצור לאורך השנים והאם ההשקעה משתלמת או לא. 

המחשבון הסולארי מחשב את עלות מערכת סולארית לפי גודל שטח הגג. המחשבון מחשב את עלות המערכת הסולארית לפי שטח פנוי על הגג ולפי ההספק שלו. כלומר כמה חשמל סולארי יופק והאם ההשקעה תשתלם. 

 

עלות מערכת סולארית מחשבון– מדוע צריך?

התקנת מערכת סולארית אמנם מביאה המון יתרונות אך יש לה חסרון מרכזי שמונע מרוב האנשים להתקין אותה והוא המחיר. מערכות סולאריות הן מערכות יקרות מאוד. לכן, אנשים רבים נרתעים מהתקנת מערכות כאלה. כאשר רוצים לבצע התקנה של מערכת סולארית בבית, מסתכלים גם על היתרונות שמספקת המערכת מבחינה שימושית, אך חשוב לנו מאוד גם אם היא תשרת אותנו ואת הצרכים שלנו כולל צורך כספי. ברגע שאנשים מבינים את החסכון הכספי שמערכות אלה מאפשרות ואת הרווחים שהן עתידות להניב להם, הם חושבים קצת אחרת בנוגע לעלות מערכת סולארית. מחשבון מערכת סולארית מאפשר לראות את החיסכון הצפוי וכך להבין את היתרונות הפיננסים. 

 

עלות מערכת סולארית מחשבון- מה החיסכון הכספי?

בישראל יש חברה אחת שמייצרת חשמל עבור האזרחים והיא חברת החשמל. כאשר מתקינים מערכת סולארית, בעצם מייצרים  חשמל באופן עצמאי על ידי השמש. למעשה אנרגיית השמש שנשלחת לכדור הארץ בשעה שווה לאנרגיית החשמל הנצרכת על ידי אנשים במשך שנה שלמה. כך על ידי ייצור חשמל סולארי, חשבונות החשמל שלכם ילכו ויצטמצמו ובמקרים מסוימים אפילו ייעלמו ולא תצטרכו יותר את  חברת החשמל. במיוחד בישראל. בישראל יש שמש חזקה ברוב ימות השנה, אפילו בחורף, ולכן היא יכולה להפיק חשמל סולארי בתפוקות גבוהות מאוד. לכן, ניצול נכון של אנרגיית השמש מאפשר הפקת חשמל בתפוקות גבוהות וגם חסכון משמעותי של אלפי שקלים בשנה על חשבונות חשמל שבסופו של דבר יניבו רווחים.
כמו כן, כאשר תפוקת החשמל שלכם גבוהה, חברת החשמל אפילו תרכוש מכם את עודפי החשמל. כך שמלבד חסכון עצום תוכלו גם להניב רווחים גבוהים. 

מה עלות מערכת סולארית מחשבון?

אין לכך תשובה חד משמעית כיוון שזה תלוי בגודל השטח שיש לכם להתקנת הפאנלים הסולאריים ובכמות הפאנלים הסולאריים שתרכשו. למעשה, ככל שתרכשו כמות גדולה יותר של פאנלים סולאריים כך המחיר עבור כל פאנל סולארי בפני עצמו ירד. בנוסף, ככל שתרכשו כמות גדולה יותר של פאנלים סולאריים החוזה שלכם מול חברת החשמל משתלם יותר, שכן תפוקת החשמל תהיה גבוהה יותר. 

נדבר רגע במספרים. התקציב הנדרש להשקעה ינוע סביב עשרות אלפי שקלים. על גג של 100 מ"ר התקנת מערכת סולארית קטנה תעלה סביב 70,000 שקלים. זה אמנם לא זול, אך עם השקעה כזאת תוכלו לחסוך כ-10,000 שקלים בשנה. כלומר, כעבור 7 שנים כבר תחזירו את שווי ההתקנה ולאחר מכן רק תרוויחו. 

 

לסיכום

למערכת סולארית יש יתרונות רבים הכוללים שמירת על הסביבה, התקנה פשוטה, אין סכנת התחשמלות ואין צורך בתחזוקה רבה. אך אחד היתרונות שמושכים הרבה אנשים הוא היתרון הכלכלי, שכן מערכות אלה מאפשרות חסכון רב.

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

תיקון מערכות סולאריות

תיקון מערכות סולאריות

מערכות סולאריות הופכות נפוצות יותר בשנים האחרונות בישראל השמשית. האנרגיה שנוצרת בעולם על ידי השמש בכל שעה היא שוות ערך כמעט לכמות החשמל הנצרכת בכל

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

תחום האנרגיה הסולארית הוא תחום לוהט תרתי משמע. בשנים האחרונות, ככל שמבינים יותר את יתרונותיה של האנרגיה הסולארית ישנה מגמה עולמית לעודד את השימוש וההתקנה

עלות התקנת פאנלים סולאריים

עלות התקנת פאנלים סולאריים

ישנה מגמה כיום שהולכת וגוברת ומטרתה לעודד את השימוש הרווח בפאנלים סולאריים לצורך ניצול אנרגיית השמש. השימוש במערכות מסוג זה הופך ליותר נפוץ ככל שהשנים

עלות פאנלים סולאריים

עלות פאנלים סולאריים

שימוש במערכות פאנלים סולאריים הופך ליותר ויותר פופולרי בחלוף השנים. ככל שהמודעות לאנרגיה ירוקה גוברת, כך עולה הדרישה לשימוש במערכות מסוג זה, בוודאי בישראל שהיא