עלות פאנלים סולאריים

מערכת סולארית!לשלם מעט לקבל הרבה!

עלות פאנלים סולארייםשימוש במערכות פאנלים סולאריים הופך ליותר ויותר פופולרי בחלוף השנים. ככל שהמודעות לאנרגיה ירוקה גוברת, כך עולה הדרישה לשימוש במערכות מסוג זה, בוודאי בישראל שהיא מדינה שמשית במיוחד. ישנה מגמה עולמית הולכת וגוברת לעידוד השימוש בפאנלים סולריים, מה שמוביל להגדלת התחרות בשוק והוזלת המחירים כך שעלות פאנלים סולאריים היום היא זולה יותר מבעברלמעשה, כמעט כל מי שיש לו גג פרטי בבעלותו יכול לברר על עלות פאנלים סולאריים ואולי להרוויח באופן כמעט פסיבי מתפוקת החשמל בביתו. במאמר זה נציג לכם מידע רחב על התחום המעניין והמתפתח הזה שיכול לעזור לכם לקבל החלטה אם עלות פאנלים סולאריים מתאימה לכם והאם כדאי לכם להתקין מערכת כזו בנכס שלכם.

פאנלים סולאריים – למי זה מתאים?

הדבר ההכרחי שצריך בשביל להתקין פאנלים סולאריים הוא גג בשטח מינימלי שיאפשר התקנה של מערכת סולארית מניבה ורווחית שתכסה את עלות פאנלים סולאריים. ישנן גם הנחיות על פי חוק לגבי הצורך בהיתרי בנייה ואישורים בהתאם לשטח הגג כשלרוב מתחת ל-7,000 מ"ר ההנחיות מקלות יותר. במידה ואכן יש ברשותכם גג בגודל המתאים, תוכלו לפנות לאחת מהחברות הרבות העוסקות בתחום בישראל ולקבל מהם הצעת מחיר לעלות פאנלים סולאריים, התקנה ותחזוקה. החברה איתה תתקדמו ככל הנראה תנהל עבורכם את כל התהליך גם מול הגורמים הממשלתיים, עירוניים ובירוקרטיים אחרים. אם צריכת החשמל שלכם בנכס נמוכה, תוכלו להרוויח ממכירת החשמל העודף לחברת החשמל, אם צריכה החשמל שלכם בנכס גבוהה, תוכלו להרוויח מצמצום משמעותי של עלויות חשבונות החשמל שלכם בקיזוז החשמל הסולארי שתפיקו. ניתן לומר שבכל מקרה בטווח הארוך עלות פאנלים סולאריים היא השקעה ראשונית שתחזיר את עצמה תוך מספר שנים.

למה כדאי לי להשקיע בעלות פאנלים סולאריים?

אם אכן אתם מתאימים להתקנת מערכת סולארית מניבה זה לרוב משתלם וכדאי ממגוון סיבות

 • אנרגיה ירוקה ובריאה לסביבה

  האנרגיה הסולארית המופקת באמצעות פאנלים סולאריים היא ניצול מקסימלי של משאב טבעי שקיים בעולם אור השמש. למעשה, האנרגיה הירוקה שהשמש יוצרת בשעה אחת היא כמעט שוות ערך לכל כמות החשמל הנצרכת בכל כדור הארץ בשנה! זה נתון מטורף שמראה עד כמה משתלם לנצל את האנרגיה הזו שנמצאת סביבנו, במיוחד בישראל שנהנית מכל כך הרבה שעות של שמש טבעית וזמינה

 • הכנסה פסיבית לאורך שנים

  אמנם בתור התחלה תצטרכו להשקיע בעלות פאנלים סולאריים, אבל מרגע שתכסו את ההשקעה הראשונית של ההתקנה והתחזוקה תוכלו פשוט להרוויח כסף מבלי לעשות דבר. פאנלים סולאריים מחזיקים שנים ארוכות ובתחזוקה המתאימה יוכלו לשמש אתכם גם למעל עשרים שנה.

 • חסכון בהוצאות החשמל

  כולנו מודעים לכך שחשמל הוא הוצאה קבועה וגבוהה יחסית בכל נכס, אם תקזזו את עלות פאנלים סולאריים מההשקעה שלכם, תישארו עם חסכון משמעותי בהוצאות החשמל הקבועות שלכם.

 

החלטתי להתקין פאנלים סולאריים, מה עושים עכשיו?

בשלב הראשון תצרכו לבחור בחברה להתקנת הפאנלים הסולאריים. רצוי לבחור בחברה אמינה שתשרת אתכם לאורך שנים ארוכות משום שמערכות פאנלים סולאריים אמורות להחזיק לזמן רב. לכן, כדי שהחברה שתעבדו איתה תהיה כזו שהיא מבוססת ומסודרת. כמובן שכדאי למצוא חברה שתציע לכם עלות פאנלים סולאריים משתלמת עבורכם. לאחר שתבחרו את החברה המתאימה, נציג מטעם החברה יגיע למדוד ולהעריך אם אכן השטח להתקנת המערכת הוא כדאי, משתלם, מתאים ומניב. במידה ויוחלט על התקנה המערכת, תקבלו הצעת מחיר לפאנלים סולאריים, התקנה ושירות והחברה תדאג להניע את כל התהליכים מול כל הגורמים הרלוונטיים. בשלב הסופי יגיעו נציגים מהחברה ויתקינו עבורכם את הפאנלים הסולאריים.

מה משפיע על עלות פאנלים סולאריים ועל הרווח הפוטנציאלי?

מבחינת עלות פאנלים סולאריים קשה להעריך מראש, המחיר מושפע מגודל השטח, כמות הפאנלים הנדרשים ומסלול ההשקעה שתבחרו. ישנן חברות שיציעו לכן לשלם מיידית את כל הסכום, כאלה שיתמכו בתהליך בקשת הלוואה מהבנק או כאלו שיציעו לכם התקנה כמעט בחינם תמורת חלוקת הרווחים. כל אלו תלויים בגורמים השונים המשפיעים על הרווח האפשרי מהתקנת פאנלים סולאריים, לדוגמה:

 • גובה הגג – יכולות הפקת האנרגיה של פאנלים סולאריים מושפעים מגובה הגג, אם הוא נמוך או גבוה משמעותית, נמצא בקומת קרקע וכדומה.
 • שטח הגג – כמובן שככל שהשטח מאפשר התקנה של יותר לוחות כך אפשר יהיה להפיק יותר חשמל סולארי
 • הכיוון אליו פונים הלוחות – יש הבדל בתפוקה בין לוחות הפונים לכיוונים שונים כמו מערב, מזרח וכו'.

בדרך כלל ההתקנה הראשונית היא ההשקעה הגבוהה ביותר בכל הנוגע לעלות הפאנלים. אם תבחרו במסלול נכון המתאים עבורכם, לאחר מספר שנים תוכלו ככל הנראה להחזיר את ההשקעה וליהנות מהיתרונות של התקנת מערכת סולארית. אפשרויות הרווח מהמערכת משתנות בהתאם למסלול שבחרתם ולתנאים שפירטנו כך שהכי כדאי ומשתלם להתייעץ עם מספר חברות בנושא ולקבל מספר הצעות מחיר. חשוב לזכור, החברה שאיתה תבחרו לעבוד צריכה לשרת אתכם לאורך שנים רבות לכן יש משמעות קריטית לבחירה בחברה אמינה ומקצועית.

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

תיקון מערכות סולאריות

תיקון מערכות סולאריות

מערכות סולאריות הופכות נפוצות יותר בשנים האחרונות בישראל השמשית. האנרגיה שנוצרת בעולם על ידי השמש בכל שעה היא שוות ערך כמעט לכמות החשמל הנצרכת בכל

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

תחום האנרגיה הסולארית הוא תחום לוהט תרתי משמע. בשנים האחרונות, ככל שמבינים יותר את יתרונותיה של האנרגיה הסולארית ישנה מגמה עולמית לעודד את השימוש וההתקנה

עלות התקנת פאנלים סולאריים

עלות התקנת פאנלים סולאריים

ישנה מגמה כיום שהולכת וגוברת ומטרתה לעודד את השימוש הרווח בפאנלים סולאריים לצורך ניצול אנרגיית השמש. השימוש במערכות מסוג זה הופך ליותר נפוץ ככל שהשנים

עלות פאנלים סולאריים

עלות פאנלים סולאריים

שימוש במערכות פאנלים סולאריים הופך ליותר ויותר פופולרי בחלוף השנים. ככל שהמודעות לאנרגיה ירוקה גוברת, כך עולה הדרישה לשימוש במערכות מסוג זה, בוודאי בישראל שהיא