פאנלים סולאריים לגג

מערכת סולארית!לשלם מעט לקבל הרבה!

פאנלים סולאריים לגגפאנלים סולאריים לגג

אתם מחפשים איפה להשקיע את הכסף שלכם? מסתבר שההשקעה קרובה אליכם יותר מאי פעם. במקום להשקיע במקומות לא בטוחים כמו מטבעות וירטואליים ושוק ההון, הגיע הזמן שתשקיעו את הכסף שלכם במקום אשר יכול להניב לכם סכומי עתק מדי שנה. פאנלים סולאריים לגג יכולים להניב לכם סכומים שונים ואף לוותר על חשבון החשמל מדי חודש, כל זה תוכלו לעשות על הגג הפרטי שלכם. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על ההשקעה הזאת. 

 

השקעה משתלמת ובטוחה

בעוד שכולנו מחפשים איפה להשקיע את הכסף שלנו, לנו יש את הפיתרון המושלם עבורכם. אתם יכולים להשקיע סכומים שהם יכולים להיות יחסית גבוהים, אך מדובר על השקעה לטווח הארוך, תסתכלו 30 שנה קדימה. פאנלים סולאריים לגג מותקנים על ידי חברות מקצועיות וסוג השקעה זה מקבל עידוד מטעם המדינה והרשויות המקומיות. על ידי השקעה מסוג זה אתם יכולים ליצור חשמל באופן עצמאי, ככה שאין צורך לשלם את חשבון החשמל החודשי. כמו כן, יש לכם את האפשרות למכור את החשמל אשר הפאנלים מייצרים לחברת החשמל ולהרוויח מדי חודש סכומים אשר תואמים לסדר גודל ההשקעה שלכם. הסבירות היא שתחזירו את ההשקעה שלכם תוך 4 עד 5 שנים. 

 

פאנלים סולאריים לגג פרטי

אנשים רבים בוחרים להתקין פאנלים סולאריים לגג שלהם, הסיבה לכך היא שמדובר על שטח פרטי שלהם שאינו מנוצל. חלק מהאנשים יבחרו לעשות את ההשקעה הזאת מכיוון שבמקום בו הם נמצאים אין חשמל סדיר. לא משנה מהי סיבת ההשקעה, המחיר הסופי אותו תשלמו הינו זהה, כמו כן גם הרווח. התקנה לגגות פרטיים אינה מהווה בעיה, גם לא כאשר מדובר על בניין משותף. במקרים של בניין משותף יהיה עליכם לקבל אישור של שני שליש מהדיירים, בעבר היה צורך ב-100%. הסירו מהראש שלכם את כל הסטיגמות על כך שהפאנלים עצמם גורמים לקרינה, מדובר על טענות לא מבוססות שהפריחו אותן מזמן. 

במקרה בו אין לכם אישור של שני שליש מהדיירים תוכלו עדיין להתקין פאנלים סולאריים לגג אך ורק בשטח הפרטי שלכם. לכל דייר בבניין יש את החלק שלו בגג בהתאם לחוזה שנכתב על ידי וועדת הבניין. צרו קשר עם האנשים הרלוונטים בכדי לדעת מהו גודל השטח שלכם, והאם רלוונטי עבורכם בשביל שטח כזה להתקין מערכת סולארית.

 

מה קורה במקרה בו אתם מתכננים לעבור דירה? כאשר אתם מתכננים לעבור דירה יש לכם 2 אפשרויות. האפשרות האחת היא להעביר את הפאנלים הסולאריים אתכם למבנה החדש, בחירה מעט יקרה היינו אומרים. במקרים מסוימים גם תוכלו לסכם בחוזה שאת הרווחים מהפאנלים אתם מקבלים גם כאשר אתם כבר לא גרים במקום, אבל זה כבר עניין בין אישי. הדבר החשוב ביותר שעליכם לדעת הוא שכאשר אתם מתקינים פאנלים סולאריים לגג שלכם הנכס שלכם עולה מדרגה והוא שווה יותר. כך שבמקרה בו אין לכם ברירה אלא לעבור דירה, עליכם לקחת בחשבון בהצעת המחיר שגם הפאנלים מעלים את שווי הנכס.

 

פאנלים סולאריים לגג העסק

בעלי עסקים, הגיע הזמן להתעורר! אין סיבה לכך שלא תקבלו עוד הכנסה פסיבית מדי חודש על ידי התקנת פאנלים סולאריים לגג העסק. הרווחיות שלכם יכולה להיות עצומה, בדרך כלל גגות של עסקים הינם רחבים ומתאימים להשקעות בסדר גודל אחר. לדוגמא, יש רפת בצפון הארץ אשר התקינה על גג הרפת פאנלים סולאריים וכעת היא נהנת גם מכך שהיא לא משלמת את חשבון החשמל החודשי וגם היא מוכרת לחברת החשמל מדי חודש חשמל בשווי של אלפי שקלים. 

 

גם המשק מרוויח מזה!

הצפי הוא שבעשור הקרוב כבר נוכל לראות ייצור חשמל מסוג זה בסך של 30% מכלל ייצור החשמל במשק. היום כבר אין הרבה שטחים פנויים להשקעה, ולכן הבחירה שלנו להשקיע דווקא על הגג הפרטי שלנו היא הנכונה ביותר עבורנו. כמו כן, המדינה מעודדת יותר ניצול כפול של שטח, משמע גם אם יש חממה בדרום, עדיף יהיה להתקין מערכות סולאריות עליה ולא על קרקע לא מנוצלת. המשק מרוויח ובכלל כולנו מרוויחים מלוחות סולאריים, הרווח בא לידי ביטוי בחשמל ירוק, חיסכון בזיהום אוויר, חיסכון בשטחים כאשר מדובר על פאנלים סולאריים לגג וגם חיסכון לרשת חשמל.

בדרך כלל כאשר מדובר על השקעה במבנה פרטי לא נהיה חייבים בהיתר בנייה או תשלום ארנונה עבור השימוש במקום. הבנקים עצמם גם הם מעודדים סוגי השקעות מסוג זה על ידי הענקת הטבות למי שלוקח הלוואה עבור השקעה מסוג זה. 

תהליך עבודה

תהליך ההתקנה אינו באמת תלוי בכם אלא בחברה אשר תבחרו, לכן חשוב לגעת דווקא בפרט זה. בחירת החברה הינה קריטית, שימו לב מה החברה מציעה לכם ומהי האחריות שיש על המוצרים שלה. בחרו בחברה מקצועית אשר מתמחה בהתקנת לוחות סולאריים על גגות, חברה בעלת מוניטין וחוות דעת חיוביות. אל תתפשרו על חברה בגלל התקציב שלכם, עדיף לרכוש פחות פאנלים מאשר לבחור במקום לא איכותי.

 

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

תיקון מערכות סולאריות

תיקון מערכות סולאריות

מערכות סולאריות הופכות נפוצות יותר בשנים האחרונות בישראל השמשית. האנרגיה שנוצרת בעולם על ידי השמש בכל שעה היא שוות ערך כמעט לכמות החשמל הנצרכת בכל

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

תחום האנרגיה הסולארית הוא תחום לוהט תרתי משמע. בשנים האחרונות, ככל שמבינים יותר את יתרונותיה של האנרגיה הסולארית ישנה מגמה עולמית לעודד את השימוש וההתקנה

עלות התקנת פאנלים סולאריים

עלות התקנת פאנלים סולאריים

ישנה מגמה כיום שהולכת וגוברת ומטרתה לעודד את השימוש הרווח בפאנלים סולאריים לצורך ניצול אנרגיית השמש. השימוש במערכות מסוג זה הופך ליותר נפוץ ככל שהשנים

עלות פאנלים סולאריים

עלות פאנלים סולאריים

שימוש במערכות פאנלים סולאריים הופך ליותר ויותר פופולרי בחלוף השנים. ככל שהמודעות לאנרגיה ירוקה גוברת, כך עולה הדרישה לשימוש במערכות מסוג זה, בוודאי בישראל שהיא