פאנלים סולאריים מחיר

מערכת סולארית!לשלם מעט לקבל הרבה!

פאנלים סולאריים מחירפאנלים סולאריים מחיר

בעבר השקעה בפאנלים סולאריים הייתה כדאית עבור עסקים אשר צורכים חשמל בכמות גדולה ועל ידי התקנה של פאנלים סולאריים יכולו לייצר חשמל בעצמם. אך היום כבר ההשקעה פתוחה לכולם, קל וחומר לאלו אשר מוציאים עשרות אלפי שקלים על חשבונות החשמל מדי חודש. בעבר המדינה הציגה למשקיעים הליך בירוקרטי מאוד הדוק, אך מאז 2016 כבר התהליך הפך להיות פשוט יותר, ופטורים רבים התחילו לחול על המשקיעים. 

 

פאנלים סולאריים מחיר – האם ההשקעה משתלמת?

ישנם שני מסלולים אשר מציעה חברת החשמל. המסלול הראשון הוא קבלת נקודות זכות על כל קילו וואט שהפקתם, ככה אתם תשלמו על מחיר חשבונות החשמל באמצעות נקודות זכות. במקרה בו יצרתם יותר חשמל ממה שאתם צורכים יישמרו נקודות זכות למשך 24 חודשים. המסלול השני הוא שאתם תקבלו כסף עבור כל קילו וואט שאתם מייצרים, זאת אומרת שחברת החשמל קונה ממכם חשמל. שני המסלולים משתלמים ועונים על צורך של כל אחד. למשל, בית עסק שמשלם סכומים גבוהים של חשמל יעדיף לקבל נקודות זכות, מצד שני כאשר מדובר על משקיע ששוכר שטח על מנת להתקין עליו פאנלים סולאריים יעדיף לקבל תשלום עבור כל מכירה. יש להדגיש כי מעבר בין מסלולים מצריך מאיתנו הליך בירוקרטי נוסף.

פאנלים סולאריים מחיר – מתי זה רווחי לבתים פרטיים?

מכירים את שיטת "מונה נטו"? שיטה זו אופיינית לבתים פרטיים שהתקינו מערכות סולאריות על גגות הבתים שלהם. על פי שיטה זו תצטרכו להתקין פאנלים סולאריים בשטח של למעלה מ-65 מ"ר על מנת שתוכלו להפוך את העסק לרווחי. החיסכון השנתי שלכם על פי התקנה בשטח בסדר גודל כמו שציינו יכול להגיע לכ-10,000 ש"ח בשנה. כמו כן, יש להדגיש כי החוזה שלכם מול חברת החשמל תקף בדרך כלל לחצי שנה וכל חצי שנה רשאית חברת החשמל לשנות את התעריף.

 

פאנלים סולאריים מחיר – מחיר התקנה

לפני שאתם מתחילים לברר לגבי חברות התקנה חשוב להכיר את גובה ההשקעה אשר תצטרכו להוציא מכיסכם הפרטי. יש הבדל בין מערכת פאנלים סולאריים המיועדת לבתים פרטיים ובין מערכות המיועדות לעסקים. מטבע הדברים ככל שתרכשו יותר פאנלים סולאריים כך המחיר ירד. עלות התקנה של פאנלים סולאריים עבור בית פרטי ממוצע נע בין 30,000 ש"ח ועד כ-100,000 ש"ח. כמו כן יש לקחת בחשבון עלויות נוספות של תחזוקה, בדרך כלל כל עלויות התחזוקה מדי שנה לא יעלו על 700 ש"ח. בסופו של דבר אם נסתכל במספרים, התשואה השנתית שלכם נעה בין 10% ועד 14%.

מצד שני, כאשר מדובר על בתי עסקים שיכולים לאפשר לעצמם להתקין מערכות סולאריות על גבי שטח רחב יותר יצטרכו לשאת בעלויות גבוהות יותר. גובה ההשקעה לבתי עסקים בדרך כלל ינוע בטווח של ה-100,000 ש"ח ועד חצי מיליון ויותר. כמובן שהתשואה תהיה בהתאם וסביר להניח שתחזירו את ההשקעה בשני המקרים תוך 4 עד 7 שנים.

פאנלים סולאריים מחיר – אין לכם את הסכום הנדרש?

מכיוון שמדובר על השקעה אשר מעודדת אנרגיה ירוקה המדינה עצמה מעניקה הטבות למשקיעים. מבעד לכך, יש גופי מימון שונים ביניהם הבנקים אשר מעניקים הלוואות ייעודיות לסוג השקעה זו. הלוואות אלו נחשבות למשתלמות מכיוון שמדובר על השקעה די בטוחה. לכן, גם אם אין לכם את כל הסכום הנדרש ויש לכם את השטח המתאים תוכלו לפנות לגופי מימון אלו ולקבל הלוואה משתלמת.

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פאנלים סולאריים מחיר

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

מה היתרונות של המערכת הסולארית

כל מה שצריך לדעת על אנרגיה סולארית

ממשלת ישראל הכריזה כי עד סוף העשור תתקדם המדינה צעד גדול לקראת עצמאות אנרגטית. בתהליך מואץ אמורים לייצר במדינה לפחות 30 אחוז מצרכי האנרגיה על

התקנת לוחות סולארים בחריש

הישראלים אוהבים לקטר על הכל, אבל יש דבר אחד שאף ישראלי לעולם לא מקטר עליו – האקלים הישראלי הנוח והשמש שמציפה את המדינה כולה לאורך

התקנת לוחות סולארים בעומר

הישראלים אוהבים לקטר על הכל, אבל יש דבר אחד שאף ישראלי לעולם לא מקטר עליו – האקלים הישראלי הנוח והשמש שמציפה את המדינה כולה לאורך

התקנת לוחות סולארים בתל-אביב

הישראלים אוהבים לקטר על הכל, אבל יש דבר אחד שאף ישראלי לעולם לא מקטר עליו – האקלים הישראלי הנוח והשמש שמציפה את המדינה כולה לאורך

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

או חייגו במהירות!