לוחות סולאריים לבית מחיר

לוחות סולאריים לבית מחירלוחות סולאריים לבית מחיר

מערכת סולארית לייצור חשמל סולארי ללא ספק מהווה כיום דבר חיובי מאוד מבחינה סביבתית. מדובר על מערכת ירוקה שמאפשרת לאנשים פרטיים לתרום בצורה משמעותית למאמץ נגד זיהום סביבתי. מעבר לכך, מדובר על מערכת שיכולה לחסוך לא מעט מבחינה כלכלית מבחינת צריכת החשמל הביתית וכן לא פעם, גם להרוויח כסף מחברת החשמל במידה וייצרתם חשמל עודף בסוף החודש שניתן להעביר לחברת החשמל. לא מעט אנשים תוהים אודות לוחות סולאריים לבית מחיר וזאת בכדי לוודא שמדובר על השקעה משתלמת עבורם.

למה כדאי מערכת סולארית מבחינה כלכלית?

אם בעבר עלויות המימון של מערכת חשמל סולארית הייתה רלוונטית בעיקר לאנשים אמידים, הרי שכיום מדובר על מערכת שרלוונטית כמעט לכל משק בית. לא פעם ניתן למצוא הלוואות שמסייעות במימון המערכת המדוברת. מעבר לכך, מדובר על מערכת אשר מאפשרת לחסוך בעלויות החשמל ואף להרוויח סכום חודשי מחברת החשמל על העברת חשמל מיותר לחברה. כלומר, על פי ההערכות מדוברת על מערכת שמחזירה את ההשקעה הכלכלית בה תוך 7-9 שנים.

כמה יעלה לכם להתקין מערכת?

בשורה התחתונה ניתן לומר כי עלות התקנת מערכת סולארית לגג של מינימום 50 מ"ר ומקסימום 200 מ"ר נעה כיום בין 65 אלף ₪ לבין 100 אלף ₪. כמובן שהמחיר ישתנה בהתאם לכמות הלוחות הסולאריים שיותקנו בגג שלכם, לאיכות הלוחות הסולאריים, ליכולות שלהם בתחום הפקת אנרגיה ירוקה והמרת אנרגיה ועוד. מדובר על השקעה כלכלית משמעותית ועל אף שבשנים האחרונות ניתן לראות הוזלה במחיר בשל כניסה של יצרניות חדשות של פאנלים סולריים לשוק, הרי שעדיין הסכום הכספי שנדרש גבוה באופן יחסי.

כיצד מתקינים פאנלים סולריים בצורה נכונה

בכדי להתקין פאנלים סולאריים בצורה נכונה אשר יסייעו לכם להחזיר את ההשקעה שלכם, יש לשים דגש על כמה דברים: ראשית כל, יש להתקין את הפאנלים באופן שבו יהיה ניצול מקסימלי של קרני השמש. כלומר, על הפאנל להיות מספיק איכותי וממוקם בצורה מדויקת על מנת שהוא יפיק את המקסימום מאנרגיית השמש ויהפוך אותה לאנרגיה חשמלית. לכן, חשוב מאוד לבחור גורמים מקצועיים שיודעים כיצד לתכנן את המערכת בצורה מדויקת בהתאם לסוג הגג שלכם, גודל הגג שלכם, כמה צל יש בגג ועוד.

מה משפיע על המחיר של התקנת פאנלים סולריים

ככל ששטח הגג שלכם יהיה גדול יותר, כל עלות המערכת תהיה גבוהה יותר. לטווח ארוך ההשקעה תהיה משתלמת יותר ועל כן, אין ספק כי בגגות גדולים כדאי להשקיע בפאנלים סולריים. המחיר לכל קילוואט או למערכת כולה יכלול את העלות של הפנלים עצמם, את ממיר המתח ואת הזרם בהתאם להספק של המערכת, התקנה של הפאנלים ומרכיבי המערכת וכן טיפול של החברה הנבחרת באישורים הנדרשים מול הרשויות השונות להתקין את המערכת המדוברת. חברות ותיקות בשוק גם יגבו לא פעם פרמיה של 10 אחוזים על המוניטין והניסיון שלהם, אך יחד עם זאת, בהחלט לא כדאי לוותר על מוניטין וניסיון של חברה שכן, מערכת יעילה ואיכותית לאורך זמן, תהיה מערכת שהותקנה על ידי חברה מקצועית ולא על ידי חובבנים בתחום.

חשוב מאוד שתדעו שאם יש לכם גג פרטי שיש עליו היתר מוסדר, אתם תצטרכו לפחות 50 מ"ר של גג פנוי שעליו תותקן מערכת פאנלים לייצור חשמל סולארי והעלות תהיה בין 4500 ל5000 ₪ למ"ר. העלות כוללת מע"מ והפרש המחירים יהיה בהתאם לסוג ואיכות המוצרים שיותאמו לכם.

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית

התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית

התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית הינה התקנה של מערכת מיוחדת אשר מתאימה לשטחים חקלאיים. יש מערכות אשר מתאימות יותר לגגות

לוחות סולאריים לבית מחיר

לוחות סולאריים לבית מחיר

לוחות סולאריים לבית מחיר מערכת סולארית לייצור חשמל סולארי ללא ספק מהווה כיום דבר חיובי מאוד מבחינה סביבתית. מדובר על מערכת ירוקה שמאפשרת לאנשים פרטיים

לוחות סולאריים לבית

לוחות סולאריים לבית

לוחות סולאריים לבית חשמל הוא דבר בסיסי וחשוב מאוד כיום. השימוש באנרגיית החשמל הוא יומיומי ובכל רגע נתון אנו מוצאים את עצמו משתמשים בחשמל לצורך

התקנת פאנלים סולאריים מחיר

התקנת פאנלים סולאריים מחיר

התקנת פאנלים סולאריים מחיר לא מעט אנשים מתלוננים כיום על יוקר המחייה ואכן, מדובר ללא ספק על נושא שלא קל להתמודד אתו. לא מעט אנשים