התקנת פאנלים סולאריים על הגג

התקנת פאנלים סולאריים על הגגהתקנת פאנלים סולאריים על הגג

יצא לכם לראות בשנים האחרונות יותר ויותר פאנלים סולאריים מותקנים על גגות כאלה ואחרים? אתם מעוניינים לדעת מה הפאנלים תורמים לאותם אנשים? התקנת פאנלים סולאריים הפכה היא טרנד עולמי בעל יתרונות רבים, בשנים האחרונות יותר ויותר אזרחים ישראלים גילו את היתרונות שיש לסוג השקעה זו וכתוצאה מכך הביקוש עלה והמחירים ירדו בעשרות אחוזים. אנו כאן כדי להסביר לכם מהם תפקידיו של הפאנלים הסולאריים ולהסיר מכם כל חשש לפני תחילת התהליך.

 

התקנת פאנלים סולאריים על הגג – מה זה עוזר לי?

פאנלים סולאריים נחשבים להשקעה חכמה ומאוד בטוחה, התשואה המובטחת יכולה להגיע לעשרות אחוזים. גודל החזר ההשקעה תלוי כמובן בגודל ההשקעה עצמה, תוכלו להשקיע סכומים נמוכים יותר וגבוהים יותר. עלותם של פאנלים סולאריים לפני מספר שנים הייתה גבוהה מאוד, אך כיום בשל הביקוש הרב וכניסתן של חברות רבות לתחום המחירים צנחו בעשרות אחוזים.

במילים פשוטות, התפקיד של הפאנלים הסולאריים הוא להמיר אנרגיה טבעית לחשמל על ידי ספיגת קרינת השמש. על ייצור חשמל אנו למעשה חוסכים לנו את תשלומי החשמל, ואף חברת החשמל מקיימת מולנו חוזה בו היא רוכשת ממנו חשמל לפי קילוואט. המחירון משתנה כל שנה, והחוזה תקף בדרך כלל לחצי שנה. מוטב לציין שעל מנת שתוכלו להתחיל בתהליך יש קודם כל לקבל את כל האישורים הרלוונטיים, הן מהרשויות והן מחברת החשמל. 

התקנת פאנלים סולאריים על הגג – כל אחד יכול!

אין צורך להיות בעשירון העליון על מנת שתוכלו להתקין פאנלים סולאריים על גג הבית. למעשה לכל אדם אשר יש לו גג לא מנוצל יש פוטנציאל השקעה אדיר כאן. הדרך הטובה ביותר לממש את הפוטנציאל שלכם הוא על ידי יצירת קשר עם חברה מקצועית אשר תבחן את כל השיקולים שיש בהתקנה בהתאם למקום. גם בעלי עסקים שונים רשאים להתקין את המערכת הסולארית על הגג שלהם, גם כאשר מדובר על גגות לא סטנדרטיים כמו גג של לולים או רפתות. עבור בתי עסקים אשר מוציאים עשרות אלפי שקלים על חשמל בחודש השקעה זו יכולה למנף את העסק באופן משמעותי.

 

התקנת פאנלים סולאריים על הגג – זה לא מכער את הבית?

בעבר הפאנלים הסולאריים היו נראים הרבה יותר מוגשמים ובאמת פגעו בנראות הבית, אך כיום הפאנלים הפכו לחלק מהקו העיצובי של בתים שונים, יש גם מספר דגמים שתוכלו לבחור. מבעד לכך, ברגע בו ההתקנה מתבצעת באופן חכם אין שום סיבה לכך שעיצוב המבנה שלכם ייפגע. יש גם לזכור כי מדובר על פאנלים אשר מותקנים על גגות הבית שלכם, מקום שאינו גלוי באופן בולט. 

התקנת פאנלים סולאריים על הגג – הטבות

על מנת שתוכלו להבין עד כמה ההשקעה הזאת בטוחה עליכם להבין כמה גורמים חיצוניים מעודדים את סוג ההשקעה הזאת. תחילה כל אדם פרטי אשר ישקיע ברכישת פאנלים סולאריים יקבל הטבות מימון מגופים בנקאיים וחוץ בנקאיים. מבעד לכך, המדינה עצמה מעודדת התקנה של לוחות סולאריים וסגירת חוזה מול חברת החשמל. הסיבה לכך היא שהמדינה מעודדת יצירת אנרגיה ירוקה. הדרך בה חברת החשמל מייצרת חשמל עבור כל הארץ הינה דרך מזהמת אשר פוגעת בסופו של דבר בכדור הארץ ובנו. מצד שני, אין מה להשוות את איכות ייצור החשמל שיש לפאנלים סולאריים אל מול חברת החשמל מבחינת זיהום. לסיכום, כל ההטבות נמצאות בידיים שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא את החברה המתאימה לעבור מולה ולבצע את ההתקנה בדרך חכמה.

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית

התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית

התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית הינה התקנה של מערכת מיוחדת אשר מתאימה לשטחים חקלאיים. יש מערכות אשר מתאימות יותר לגגות

לוחות סולאריים לבית מחיר

לוחות סולאריים לבית מחיר

לוחות סולאריים לבית מחיר מערכת סולארית לייצור חשמל סולארי ללא ספק מהווה כיום דבר חיובי מאוד מבחינה סביבתית. מדובר על מערכת ירוקה שמאפשרת לאנשים פרטיים

לוחות סולאריים לבית

לוחות סולאריים לבית

לוחות סולאריים לבית חשמל הוא דבר בסיסי וחשוב מאוד כיום. השימוש באנרגיית החשמל הוא יומיומי ובכל רגע נתון אנו מוצאים את עצמו משתמשים בחשמל לצורך

התקנת פאנלים סולאריים מחיר

התקנת פאנלים סולאריים מחיר

התקנת פאנלים סולאריים מחיר לא מעט אנשים מתלוננים כיום על יוקר המחייה ואכן, מדובר ללא ספק על נושא שלא קל להתמודד אתו. לא מעט אנשים