התקנת מערכת סולארית בבניין משותף

מערכת סולארית!לשלם מעט לקבל הרבה!

התקנת מערכת סולארית בבניין משותףגרים בבניין משותף ומעוניינים לבצע השקעה של התקנת מערכת סולארית? בעבר רק אנשים בעלי בתים פרטיים היו יכולים להנות מהפריבילגיה של השקעה במערכות סולאריות, אך היום הדברים כבר שונים. בעבר נדרשה הסכמה מפורשת של כל דיירי הבניין בכדי שתוכלו לבצע את ההתקנה, אך לאחר דיונים ארוכים נקבע מתווה חדש. מרגע בו יש חתימות של שני שליש מדיירי הבניין התומכים בהתקנת מערכת סולארית אתם רשאים לבצע את ההשקעה.

 

 איך זה עובד?

קודם כל כדאי להבין למה בכלל כדאי לנו להשקיע במערכת סולארית לא משנה איפה אנו גרים. על ידי התקנת מערכת סולארית בבניין משותף או בבית פרטי ואפילו בעסק אנו יכולים להבטיח הכנסה פסיבית חודשית או צבירת נקודות זכות אל מול חברת החשמל. התפקיד של המערכות הסולאריות הוא לבצע המרה של קרינת שמש אל אנרגיה ירוקה – חשמל. בזכות מערכות טכנולוגיות מתקדמות אנו יכולים להפיק חשמל בהתאם לכמות הפאנלים וסוגם. אנו יכולים להשתמש בחשמל לשימוש עצמי או מאידך למכור את החשמל לחברת החשמל וכך להבטיח הכנסה פסיבית. כמובן שיש לקבל את ההסכם של חברת החשמל וכמו כן היתרי בנייה שונים. 

אם כך יש לנו שתי אפשרויות, או להתקין מערכת סולארית של מעבירה חשמל לחברת החשמל אלא נמצאת לשימוש עצמי וכך אנו חוסכים את חשבון החשמל החודשי. האפשרות השנייה היא למכור את החשמל לחברת החשמל לפי קילו וואט וכך אנו מבטיחים הכנסה חודשית קבועה. 

התקנת מערכת סולארית בבניין משותף – השקעה משותפת

כאשר מדובר על התקנת מערכת סולארית בבניין משותף אנו צריכים להחליט על הבחירות שלנו. האם המערכת משמשת את כל דיירי הבניין, משמע הרווח יתחלק בין כל הדיירים או שאנו משקיעים באופן פרטי. זכרו, בסופו של דבר גג משותף כולל גם שיתוף זכויות בו לכל אחד מדיירי הבניין יש חלק יחסי בגג המבנה. כתוצאה מכך אם קיבלתם אישור של שני שליש מדיירי הבניין תוכלו להתקין את המערכת באופן פרטי באזור השייך לכם. 

בשביל לעשות לכם סדר בבלגן חשוב שתדעו כי ההשקעה משתלמת. מערכות סולאריות נחשבות לאחת ההשקעות הבטוחות ביותר ובעלות תשואה מרשימה. בניין משותף אשר בחר להתקין מערכות סולאריות על המבנה יכניס למעלה מ-20 אלף ש"ח מדי שנה, לעיתים גם נוכל להכפיל את הסכום השנתי. לכן, עליכם לקחת ברצינות את הפרויקט הזה אם יש לכם את הסכום הנדרש להשקעה, אל תתנו לכסף שלכם לשבת סתם בבנק. כמו כן, כמו בבית פרטי אם אתם בוחרים למכור את הדירה שלכם זכרו כי התקנת מערכת סולארית בבניין משותף מעלה את נכס הדירה שלכם, במיוחד כאשר מדובר על פאנלים שהם רכוש פרטי שלכם.

התקנת מערכת סולארית בבניין משותף – אתם לא לבד

אם אתם חוששים מהתהליך או לא יודעים בכלל מהם הצעדים הראשונים שעליכם לעשות, אנחנו כאן בשבילכם. על ידי סיוע של חברה מקצועית תוכלו לעבור את התהליך באופן חלק ונעים. ראשית יש לוודא כי הפרויקט מוכן לצאת לדרך, זאת על ידי השגה של החתימות הנדרשות מוועד הבניין ומדייריו, לאחר מכן יש ליצור קשר עם הגורמים הרלוונטיים להנפקת אישורים ובדיקת גג הבניין. רק לאחר שסיימנו את כל התהליך הבירוקרטי ניתן יהיה להתמקד בפאנלים הסולאריים, מיקום ותפוקה. את כל התהליך הבירוקרטי אתם עוברים איתנו, לכל שאלה יש תשובה ואנו כאן כדי להעניק לכם את אותה תשובה. 

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

תיקון מערכות סולאריות

תיקון מערכות סולאריות

מערכות סולאריות הופכות נפוצות יותר בשנים האחרונות בישראל השמשית. האנרגיה שנוצרת בעולם על ידי השמש בכל שעה היא שוות ערך כמעט לכמות החשמל הנצרכת בכל

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

תחום האנרגיה הסולארית הוא תחום לוהט תרתי משמע. בשנים האחרונות, ככל שמבינים יותר את יתרונותיה של האנרגיה הסולארית ישנה מגמה עולמית לעודד את השימוש וההתקנה

עלות התקנת פאנלים סולאריים

עלות התקנת פאנלים סולאריים

ישנה מגמה כיום שהולכת וגוברת ומטרתה לעודד את השימוש הרווח בפאנלים סולאריים לצורך ניצול אנרגיית השמש. השימוש במערכות מסוג זה הופך ליותר נפוץ ככל שהשנים

עלות פאנלים סולאריים

עלות פאנלים סולאריים

שימוש במערכות פאנלים סולאריים הופך ליותר ויותר פופולרי בחלוף השנים. ככל שהמודעות לאנרגיה ירוקה גוברת, כך עולה הדרישה לשימוש במערכות מסוג זה, בוודאי בישראל שהיא