התקנת מערכת סולארית על רפת

מערכת סולארית!לשלם מעט לקבל הרבה!

באנר - fenergy

התקנת מערכת סולארית על רפתהתקנת מערכת סולארית על רפת

בעלי רפת? התקנת מערכת סולארית על רפת יכולה להוסיף לכם הכנסה פאסיבית כל שנה. תחום האנרגיה הסולארית הולך וצובר תאוצה ופופולריות ככל שהשנים עוברות. אנשים רבים מתעניינים בשמירה על איכות הסביבה והמערכות הסולאריות מאפשרות להם לעשות זאת. כמו כן, התקנת מערכת סולארית מעניקה לכם את האפשרות להפיק חשמל באופן עצמאי וכך גם להניב רווחים בסופו של דבר. על כך נרחיב במאמר הבא. 

 

התקנת מערכת סולארית על רפת- היכן משתמשים באנרגיה סולארית?

תחום האנרגיה הסולארית הוא תחום שהפך לפופולרי מאוד בשנים האחרונות. כתוצאה מכך, ניתן לראות שימוש באנרגיה סולארית כמעט בכל מקום וכך גם על גגות של רפתות. 

השימוש באנרגיה סולארית מתבצע בערים, ביישובים באופן פרטי ובאופן ציבורי. למעשה, בכל מקום בו השמש מאירה ומטעינה את הפאנלים הסולאריים תוכלו להתקין מערכת סולארית. תוכלו לראות פאנלים סולאריים על גגות של בתים פרטיים, מקומות ציבוריים כמו בתי ספר, בתי חולים, מבנים של העיריה, על מרפסות, על קרוואנים ואפילו על תיקי גב. 

התקנת מערכת סולארית על רפת– האם זה כדאי?

התשובה היא חד משמעית כן. מערכת סולארית על רפת היא אחד הפתרונות היעילים ביותר. יש לכך כמה סיבות. קודם כל, המערכת הסולארית למאפשרת להוריד עומס מחברת החשמל ולכם לצמצם באופן משמעותי את החשבונות שלכם. בנוסף, המערכת הסולארית נותנת לבעלי הרפת הזדמנות לייעל את העסק שלהם ולהכניס רווחים באופן פאסיבי כל שנה ללא מאמץ. 

כל יצרן שתורם את גג העסק שלו להתקנה של מערכת סולארית מקבל תמיכה מהמדינה. למעשה, המדינה מבטיחה תמריצים כלכליים ליצרניים פרטיים ועסקיים של אנרגיה סולארית. למעשה, ככל שתפוקת החשמל הסולארי גדולה יותר, כך תוכלו למכור אותו לחברת חשמל לפי קילוואט. בית פרטי, יכול לקבל מחברת חשמל בכל חודש תשלום של כמה מאות עד אלפי שקלים. בעלי רפתות לעומת זאת, יכולים להנות מכמה אלפי שקלים כל חודש. 

 

התקנת מערכת סולארית על רפת – איך זה עובד?

על מנת לבצע התקנת מערכת סולארית על רפת, עליכם לפנות לחברה מקצועית שמבצעת התקנות כאלה. בדקו שהחברה היא חברה מקצועית העובדת באופן מורשה ומחזיקה בכלל האישורים הנדרשים כולל אישור עבודה בגובה (כיוון שההתקנה מתבצעת על גג הרפת). 

לאחר שבחרתם חברה, אנשי המקצוע יבדקו את הגג שלכם והאם הוא מאפשר את ההתקנה. במידה והוחלט כי הגג שלכם מתאימים להתקנת מערכת סולארית, יהיה עליכם להוציא את כל האישורים לביצוע התהליך. אל חשש, הוצאת האישורים היא משימה לא מורכבת בגלל עידוד המדינה להתקנת מערכות סולאריות. למעשה כעבור מספר חודשים בלבד תוכלו להתקין את המערכת הסולארית על גג הרפת שלכם. 

 

מה עלות התקנת מערכת סולארית על רפת?

קשה לענות על השאלה הזו באופן חד משמעי, מכיוון שהיא תלויה במגוון גורמים כמו גודל הגג שלכם וכמות הפאנלים הסולאריים שתחליטו להתקין. 

באופן ממוצע, עלות התקנת מערכת סולארית על רפת תנוע בין כ-80,000 שקלים ל-800,000 שקלים ואפילו יותר, שוב בהתאם לגודל הגג. כמו כן, יש לקחת בחשבון כי ההתקנה של המערכת הסולארית אינה יקרה כלל ותשתנה בהתאם לצרכי הלקוח. 

אך כפי שציינו קודם, אחד היתרונות המרכזיים של האנרגיה הסולארית הוא היתרון הכלכלי. אנרגיה סולארית מאפשרת חסכון כספי גדול מאוד. למרות שמדובר בסכומים די גבוהים, מדובר בהשקעה חד פעמית. את ההשקעה תוכלו להחזיר בממוצע לאחר 4-8 שנים, ובסופו של דבר להניב ממנה רווחים. 

התקנת מערכת סולארית על רפת- ממה מורכבת המערכת הסולארית?

מערכת סולארית מורכבת משלושה חלקים מרכזיים-

  • פאנלים סולאריים- החלק החשוב ביותר במערכת הסולארית וזה שמפיק את אנרגיית החשמל מאנרגיית השמש. בפאנלים הסולאריים יש תאים פוטו-וולטאים. התאים הפוטו-וולטאים הם תאים העשויים סיליקון גבישי ומוליכים חשמל למחצה. רמת הולכת החשמל בתאים תלויה באור המוקרן אליהם. כאשר התאים הפוטו-וולטאים נפגשים עם קרינת השמש נוצרת תנועה של אלקטרונים שיוצרת זרם חשמלי. 
  • ממיר מתח סולארי- תפקידו של ממיר מתח סולארי הוא לקחת את הזרם החשמלי שנוצר בפאנלים הסולאריים ולהמיר אותו לזרם חילופין. המרת הזרם החשמלי לזרם חילופין מאפשרת לחברת החשמל לקשר בין המערכת הסולארית שלכם לבין רשת החשמל. 
  • מונה חשמל- תפקידו של מונה החשמל הוא למדוד את כמות החשמל שיוצר ואת כמות החשמל שנעשה בו שימוש. כך ניתן לחשב את הרווח מעודפי השימוש. 

 

התקנת מערכת סולארית על רפת– יתרונות

לאנרגיה הסולארית יש יתרונות רבים. 

  • יתרון כלכלי- על ידי הפקת חשמל באופן עצמאי, ניתן לצמצם את חשבונות החשמל באופן משמעותי. כמו כן, ככל שתפוקת החשמל גדולה יותר, כך ניתן למכור את החשמל לחברת חשמל לפי קילוואט. 
  • אנרגיה ירוקה- האנרגיה הסולארית מופקת מאנרגיית השמש ולכן אינה יוצרת זיהום סביבתי ואינה מבזבזת מקורות טבע לשם כך. בזכות האנרגיה הסולארית, אנו משיגים אנרגיה ירוקה שחוסכת שימוש במקורות אנרגיה רבים ומאפשרת לנו להשתמש באנרגית השמש שנחשבת למקור אנרגיה מבוזבז. 
  • התקנה- האנרגיה הסולארית מאפשרת התקנה פשוטה, ללא תשתיות וללא סכנת התחשמלות כלל. 
  • תחזוקה- מוצרים הפועלים עם אנרגיה סולארית אינם מצריכים תחזוקה כמעט כלל. לדוגמא, הסוללות הנטענות שנמצאות בתוך המנורות הסולאריות מצריכות תחזוקה בדרך כלל בין 5 ל-7 שנים. 

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
התקנת מערכת סולארית על רפת

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

התקנת מערכת סולארית על הגג

התקנת מערכת סולארית על הגג

התקנת מערכת סולארית על הגג תחום האנרגיה הסולארית הוא אחד התחומים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות ויש לכך סיבות רבות. קודם כל, האנרגיה הסולארית מאפשרת לנו

התקנת מערכת סולארית על רפת

התקנת מערכת סולארית על רפת

התקנת מערכת סולארית על רפת בעלי רפת? התקנת מערכת סולארית על רפת יכולה להוסיף לכם הכנסה פאסיבית כל שנה. תחום האנרגיה הסולארית הולך וצובר תאוצה

תיקון מערכות סולאריות

תיקון מערכות סולאריות

מערכות סולאריות הופכות נפוצות יותר בשנים האחרונות בישראל השמשית. האנרגיה שנוצרת בעולם על ידי השמש בכל שעה היא שוות ערך כמעט לכמות החשמל הנצרכת בכל

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!