מערכות סולאריות עסקיות

מערכת סולארית!לשלם מעט לקבל הרבה!

מערכות סולאריות עסקיותבין אם העסק שלכם מכניס לכם מספיק או לא, לא תרצו לקבל הכנסה נוספת מהעסק ללא כל מאמץ? עסקים רבים יכולים להיטיב את ההכנסות שלהם ולצמצם הוצאות על ידי השקעה חד פעמית במערכות סולאריות. התקנה של מערכות סולאריות לעסק יכולות להתאים לכל עסק, בין אם מדובר על רפת ובין אם מדובר על משרדי הייטק. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על התקנת מערכות סולאריות לעסק.

 

מערכות סולאריות עסקיות – למה אתם צריכים את זה?

בקצרה, התפקיד העיקרי של המערכות הסולאריות הוא להמיר אנרגיה אשר נצברת מקרני השמש לאנרגיה חשמלית – קילוואט. איך זה מתבצע בפועל? באמצעות מערכת טכנולוגית חדשה ישנם תאים על גבי הלוחות אשר צוברים את האור אשר יומר על ידי כבלים חדישים לאנרגיה חשמלית וייצבר במצברים של הלוחות. זאת דרך אחת להמרת חשמל, מוטב לציין שיש דגמים שונים של מערכות סולאריות כך שישנם שינויים בתהליך באופן כזה או אחר. 

מהו חשבון החשמל החודשי שלכם? עסק ממוצע בישראל כמו מסעדה יכול להגיע לכ-20 אלף ש"ח רק עבור מיזוג וחשמל. מה אם נגיד לכם שאתם יכולים לחסוך את חשבון החשמל? מה אם נגיד לכם שככה אתם יכולים לחסוך מאות אלפי שקלים בשנה ואף להרוויח מזה כסף? נשמע כמו חלום, אבל זאת המציאות וסביר להניח שהמתחרים שלכם כבר רכשו פאנלים סולאריים בכדי לשדרג את העסק, אז מה איתכם? 

באמצעות מערכות סולאריות עסקיות תוכלו למצוא את עצמכם מפסיקים לשלם על חשבון החשמל החודשי שלכם, ולמעשה בתמורה לחשמל אותו אתם מפיקים תוכלו גם לקבל כסף מחברת החשמל עבור כל קילו-וואט. התעריף אותו תקבלו עבור קילוואט בודד משתנה בהתאם לסדר גודל הרכישה שלכם. בדרך כלל מערכות קטנות אשר מיועדות לבתים יכולות להכניס לנו כ-30,000 ש"ח בשנה. כאשר אתם משקיעים כמה עשרות ומאות אלפי שקלים ברכישה תוכלו בממוצע להרוויח כמעט 100,000 ש"ח בשנה. כמו כן, תחזירו את ההשקעה הראשונית שלכם תוך 4 עד 5 שנים.

 

מערכות סולאריות עסקיות – מאיפה רוכשים מערכות סולאריות?

ישנן חברות רבות אשר נמצאות בשוק זה, ולכן עליכם להיות מאוד מפוקסים בבחירה שלכם. בכדי להבטיח את טיב העסקה עליכם לבחון את החברה על כל גווניה, מהן הביקורות אשר נאמרו על החברה, מה התעריף שלה, מה כולל המחיר והאם יש ליווי מקצועי צמוד עד לסיום התהליך. חברות מקצועיות ידעו לכוון אתכם נכון בהתקנת הפאנלים במיקום האסטרטגי ביותר, תנו להם לעשות את הבחירה בשבילכם הם בעלי ניסיון גדול משלכם. כמו כן, ייתכן וישנם מקומות אשר לא חשבתם שיהיו מתאימים להתקנת פאנלים סולאריים, לכן חשוב שיגיע איש מקצוע לבחון את המקום.

יש להדגיש כי התהליך לא מתבצע תוך ימים ספורים, נדרש להגיע איש מקצוע כדי לבחון את המקום, לאחר מכן מהנדס אשר יבחן גם הוא את המקום בכדי להכין תרשים להתקנת הפאנלים, לאחר מכן יגיע נציג של חברת החשמל ולאחר מכן אם יש לכם את כל האישורים הנדרשים תוכלו להתחיל בתהליך ההתקנה.

 

מערכות סולאריות עסקיות – אנרגיה ירוקה

המדינה מעודדת רכישה של פאנלים סולאריים מהסיבה הפשוטה שכן מדובר על אנרגיה ירוקה וכמו כן תחרות מסוימת מול חברת החשמל. איך זה עוזר לכם שהמדינה מעודדת רכישה של פאנלים סולאריים? המדינה מעניקה הטבות שונות לעסקים ואנשים פרטיים אשר ירכשו פאנלים סולאריים. ההטבות יעזרו לכם לטובת העסקה הכוללת, תמצאו את עצמכם לא משלמים או משלמים פחות על היתרים מסוימים אשר נדרשים לתהליך זה.

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

תיקון מערכות סולאריות

תיקון מערכות סולאריות

מערכות סולאריות הופכות נפוצות יותר בשנים האחרונות בישראל השמשית. האנרגיה שנוצרת בעולם על ידי השמש בכל שעה היא שוות ערך כמעט לכמות החשמל הנצרכת בכל

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

תחום האנרגיה הסולארית הוא תחום לוהט תרתי משמע. בשנים האחרונות, ככל שמבינים יותר את יתרונותיה של האנרגיה הסולארית ישנה מגמה עולמית לעודד את השימוש וההתקנה

עלות התקנת פאנלים סולאריים

עלות התקנת פאנלים סולאריים

ישנה מגמה כיום שהולכת וגוברת ומטרתה לעודד את השימוש הרווח בפאנלים סולאריים לצורך ניצול אנרגיית השמש. השימוש במערכות מסוג זה הופך ליותר נפוץ ככל שהשנים

עלות פאנלים סולאריים

עלות פאנלים סולאריים

שימוש במערכות פאנלים סולאריים הופך ליותר ויותר פופולרי בחלוף השנים. ככל שהמודעות לאנרגיה ירוקה גוברת, כך עולה הדרישה לשימוש במערכות מסוג זה, בוודאי בישראל שהיא