כדאיות מערכת סולארית ביתית

מערכת סולארית!לשלם מעט לקבל הרבה!

כדאיות מערכת סולארית ביתיתכדאיות מערכת סולארית ביתית

ההכנסה הקבועה שלכם לא מספיקה לכם? יש לכם כסף בבנק שרק מחכה להשקעה? מערכות סולאריות ביתיות הן ללא ספק אחת ההשקעות הנכונות ביותר בשנים האחרונות, ואם זה מספיק לכם גם המדינה מעודדת אתכם התקנה של מערכת סולארית ביתית. אם מתחיל לחלחל בכם הרצון לבצע את ההשקעה תדעו כי כדאיות מערכות סולארית ביתית רק גדלה משנה לשנה, אבל ככל שהביקוש גדל כך גם המחיר, אז למה אתם מחכים?

 

כדאיות מערכת סולארית ביתית – מה זה?

מערכת סולארית ביתית היא מערכת אשר כל אדם יכול להתקין על השטח הפרטי שלו, בדרך כלל מדובר על גג. יש לציין שיש להנפיק את האישורים המתאימים כדי שתוכלו לקבל את כל התמורה של מערכות אלו. יש סוגים שונים של מערכות סולאריות, אך כאשר מדובר על מערכת סולארית ביתית יהיה סוג אחד אשר רוב החברות משתמשות בו. מערכות אלו הן למעשה פאנלים סולאריים שתפקידם לאגור את האנרגיה של השמש ולהמיר אותה לחשמל באמצעות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים. המערכות הסולאריות נכנסו לחיינו כבר בשנות ה-80 אך למעשה תפסו תאוצה רק בשנים האחרונות. בעבר המחירים היו גבוהים ומעטים האנשים אשר יכלו להרשות לעצמם להשקיע. היום, עבור השקעות של כמה עשרות אלפי שקלים אתם יכולים להניב תשואה יפה ולהכניס מדי חודש בסביבות ה-4,000 ש"ח. 

 

חשבונות חשמל, להתראות!

כדאיות מערכת סולארית ביתית באה לידי ביטוי לא רק בתשלום שאתם מקבלים מדי חודש, אלא בחוזה שיש לכם מול חברת החשמל. בעוד שחברת החשמל היא החברה היחידה שמפיקה חשמל לכל תושבי ישראל, פה אתם נכנסים לתמונה. הלוחות הסולאריים מאפשרים לכם להפיק חשמל באופן עצמאי ככה שאתם לא צריכים את חברת החשמל, היא צריכה אתכם. במקום לשלם חשבונות חשמל מהיום אתם בהשקעה חד פעמית משקיעים במערכות סולאריות וחוסכים לעצמכם אלפי שקלים בשנה. ניתן היום לראות הרבה בתים בצפון הארץ (שבין כה וכה החשמל באזור לא עובד בצורה מושלמת) שמתקינים לעצמם מערכות חשמליות ונהנים מחשמל באופן רציף. כאשר אתם מגיעים לתפוקה גבוהה של חשמל לא רק שאתם מרוויחים חשמל "בחינם", אלא גם חברת החשמל קונה ממכם חשמל לפי קילוואט.

כדאיות מערכת סולארית ביתית (לא רק כסף)

היתרון הגדול של מערכת סולארית ביתית לא בא לידי ביטוי רק בהכנסה הקבועה שלכם. בתהליך ייצור חשמל סטנדרטי של חברת החשמל יש חיסרון גדול והוא הזיהום שנוצר עקב כך. ניסו למצוא פתרונות רבים למזעור זיהום עקב תהליך ייצור חשמל אך ללא הצלחה. כאשר הגיעו הלוחות הסולאריים נמצא הפתרון. תהליך זה הוא תהליך של ייצור חשמל ללא פגע בטבע, לכן זה לא רק בשביל כסף, אלא גם לשמור על הארץ. 

 

כדאיות מערכת סולארית ביתית מטעם המדינה

עקב כך שתהליך ייצור חשמל זה אינו זיהומי יש לכם גורם נוסף אשר מעודד אתכם לרכוש והוא המדינה. מכיוון שמדובר על הפקת אנרגיה ירוקה יש למדינה תפקיד חשוב פה. כדאיות מערכת סולארית ביתית אשר מעודדת על ידי המדינה תהיה מכוונת בדרך כלל למערכות ביתיות ולא מסחריות. המדינה מעניקה הטבות למשקיעים גם על ידי תהליך בירוקרטי פשוט, הטבות מס, הקלות בהנפקת היתר בניה ועוד.

 

חברה מקצועית להתקנת מערכות סולאריות

אם אתם רוצים לממש את הפוטנציאל של כדאיות מערכת סולארית ביתית עליכם לבחור נכון את החברה אשר תבצע את ההתקנה עבורכם. יש הרבה דברים שיש לקחת בחשבון עם התקנת הפאנלים הסולאריים. הדבר הראשון שיש לוודא הוא שאכן החברה עובדת באופן מורשה, עליה להחזיק בהיתרים להתקנות מסוג זה, בין היתר היתר לעבודה בגובה. מכיוון שמדובר על השקעה שאינה נמוכה לרוב, עליכם לוודא שבאמת יש לכם כימיה טובה עם החברה המבצעת. 

חברה מקצועית תעניק לכם מספר אפשרויות בנייה בכדי לממש את הפאנלים עד תום. כדאיות מערכת סולארית ביתית תבוא לידי ביטוי רק בהתקנה נכונה במיקום נכון של המערכת. עלינו לקחת בחשבון שאנחנו בוחנים כדאיות מערכת סולארית ביתית לפני שנה ולא לפי חודש. רבים חוששים מהעבודה שיש את החורף ובחורף התשואה של החשמל אינה גבוה כמו בקיץ. דבר ראשון, החורף בישראל אף פעם לא פגע במערכות הסולאריות שצריכות למעשה קר שמש. מבעד לכך, אנו מסתכלים על ההכנסה כהכנסה שנתית. בדרך כלל, רק במדינות מסוימות בעולם החורף באמת ישפיע על המערכות כמו בריטניה.

 

לסיכום

מערכות סולאריות ביתיות שונות ממערכות מסחריות, על מנת לעשות את הבחירה המשתלמת ביותר עליכם להתייעץ עם חברה מקצועית לפני שאתם מבצעים את הרכישה. תהליך ההתקנה של מערכות סולאריות הינו תהליך אשר מצריך ממכם פניה לרשויות, חברת החשמל והנפקת היתרים. היתרון הגדול ביותר הוא שלאחר ההתקנה של הפאנלים הסולאריים אתם כבר לא משועבדים לחברת החשמל, ואם יש לכם מספיק שטח עליו התקנתם פאנלים סולאריים גם תקבלו מהחברה תשלום עבור מכירת חשמל. 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

תיקון מערכות סולאריות

תיקון מערכות סולאריות

מערכות סולאריות הופכות נפוצות יותר בשנים האחרונות בישראל השמשית. האנרגיה שנוצרת בעולם על ידי השמש בכל שעה היא שוות ערך כמעט לכמות החשמל הנצרכת בכל

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

כמה חשמל מייצר לוח סולארי

תחום האנרגיה הסולארית הוא תחום לוהט תרתי משמע. בשנים האחרונות, ככל שמבינים יותר את יתרונותיה של האנרגיה הסולארית ישנה מגמה עולמית לעודד את השימוש וההתקנה

עלות התקנת פאנלים סולאריים

עלות התקנת פאנלים סולאריים

ישנה מגמה כיום שהולכת וגוברת ומטרתה לעודד את השימוש הרווח בפאנלים סולאריים לצורך ניצול אנרגיית השמש. השימוש במערכות מסוג זה הופך ליותר נפוץ ככל שהשנים

עלות פאנלים סולאריים

עלות פאנלים סולאריים

שימוש במערכות פאנלים סולאריים הופך ליותר ויותר פופולרי בחלוף השנים. ככל שהמודעות לאנרגיה ירוקה גוברת, כך עולה הדרישה לשימוש במערכות מסוג זה, בוודאי בישראל שהיא