התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית

מערכת סולארית! לשלם מעט לקבל הרבה!

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאיתהתקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית

התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית הינה התקנה של מערכת מיוחדת אשר מתאימה לשטחים חקלאיים. יש מערכות אשר מתאימות יותר לגגות וחשוב להכיר את ההבדלים. כאשר אנו מדברים על השקעה מסוג זה סביר להניח שמדובר על השקעה בסדר גודל עצום. להשקעה מסוג זה יש יתרונות רבים, השקעה זו נחשבת לנחשקת ביותר בקרב משקיעים רבים, אז אל תתנו לכסף שלכם לשבת סתם בבנק.

מהי מערכת סולארית?

מערכת סולארית היא מערכת מורכבת אשר החל השימוש בה כבר לפני עשרות שנים. עם זאת, רק בשנים האחרונות החלו יזמים רבים לראות את פוטנציאל ההשקעה שיש במערכות אלו. כעת השוק פתוח לכולם, ניתן לראות על גגות פרטיים התקנה של מערכת סולארית. התפקיד של המערכת הוא להמיר את אנרגיית השמש לחשמל.  את החשמל אתם יכולים למכור לחברת החשמל או להשתמש בו באופן פרטי, אבל גם לשלב בין השניים. כאשר אנו מדברים על התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית אנו מדברים על השקעה בסדר גודל אחר. בעוד שעל הגג הפרטי שלנו אנו יכולים לרכוש כמות די מוגבלת ונמוכה של פאנלים סולאריים, כאשר מדובר על קרקע חקלאית שטח הגודל בו נוכל להשקיע הוא הרבה יותר גבוה.

מבעד לכך, פאנלים סולאריים אשר מיועדים להתקנה על הקרקע הינם שונים מהנוף הרגיל. מדובר על מערכת מתקדמת אשר יכולה לנוע לפי זוויות השמש, היא בדרך כלל גם דו צדדית ומאוד משתלמת לצרכן. הגודל של הפאנל עצמו יהיה קטן בהכרח על מנת שנוכל לחסוך בכמה שיותר מקום ואת ההתקנה יש לעשות ברווחים שונים אשר לא יגרמו לצל על הפאנל הסמוך. 

מחיר עבור התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית

כאשר אנו רוצים להתקין מערכת סולארית על גבי קרקע חקלאית עלינו להכיר את העלות הכוללת. המחיר של פאנל נקבע ביחידות סנט לוואט. כאשר אנו לוקחים מבנה עם 10 קילו וואט מותקן הוא יהיה שווה 10,000 קילו וואט. אם המחיר עבור פאנל הוא 25 סנט לוואט, כדי לחשב את המחיר נצטרך להכפיל 10,000 כפול 0.25, כלומר 2,500 דולר.

כיום פאנל איכותי יהיה מעל 500 וואט, כאשר מדובר על קרקע חקלאית אנו נרצה כמות פאנלים שעולה על 60 פאנלים לפחות! מחיר ההשקעה יכול לנוע בטווח של עשרות אלפי שקלים, כאשר מדובר על עשרות דונמים להשקעה המחיר יכול להגיע גם למאות אלפי שקלים. עם זאת, ככל שתשקיעו יותר ככה תרוויחו יותר לטווח הארוך. 

סוג התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית

יש היום 2 טכנולוגיות לייצור פאנלים, הראשונה היא עם סיליקון רב גבישי והשניה היא עם סיליקון חד גבישי. הפאנלים עם פולי סיליקון (רב גבישי) יהיה במחיר נמוך יותר וכמו כן גם תפוקת החשמל. אנו ממליצים לבחור באפשרות השניה אשר תנצל יותר את אנרגיית השמש להמרה לחשמל. עם זאת, מדובר על השקעה יקרה יותר שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו. כאשר הפאנלים שלנו משתרעים על גבי קרקע חקלאית עלינו לנצל את המירב, בדרך כלל גם בימי החורף נקבל תפוקה מעולה. 

בנוסף, יש לנו היום עוד טכנולוגיה המכונת PERC. באמצעות טכנולוגיה זו אנו יכולים לקבל החזר של קרני שמש מהחלק האחורי של הפאנל, מה שמעלה לנו את התפוקה בעוד 7%. פאנלים מסוג זה מתאימים מאוד לקרקע חקלאית. ולא רק טכנולוגיה זו אלא גם פאנלים דו צדדים אשר קולטים כפול אנרגיה מפאנל רגיל. אז לפני שאתם משקיעים את הכסף שלכם כדאי שתכירו את הפאנל שיעשה את העבודה הטובה ביותר עבורכם.

מהם היתרונות של התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית

הדבר הראשון שממנו אנו נהנים הוא ניצול מרבי של השטח שלכם. זאת אומרת ששטח חקלאי יכול לשמש גם לצורכי חקלאות וגם לצורך השקעה מסוג זה. אנו יכולים להתקין מערכות סולאריות על גבי חממות ושטחים שונים. כמו כן, שטח חקלאי לרוב לא יתאים לבנייה, לכן במקרים כאלה אל תתנו לשטח שלכם לשבת ללא מעש, תשבו אתם ללא מעש ותקבלו הכנסה פסיבית מרשימה. 

כמו כן, כיום בשל ההיצע הרחב של החברות אשר מציעות את שירותיהן אנו נחשפים לטכנולוגיות שונות ולירידה דרמטית במחירים. זה הזמן הנכון ביותר להשקיע, לפני שהביקוש גדל וכך גם המחירים. התקנה של לוחות סולאריים מחייבת אותנו בקבלת היתרים, אבל מדובר על תהליך די פשוט כיוון שהמדינה מעודדת אותנו לבצע השקעות מסוג זה. 

לא רק כסף

התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית מעניקה לנו עוד יתרון שבעינינו הוא מאוד חשוב. הצפי הוא שעד סוף העשור הקרוב למעלה משליש מתפוקת החשמל יופק על ידי מערכות סולאריות. מי שיודע או לא, הפקת חשמל בימים אלו על ידי חברת החשמל מאוד מזהמת את כדור הארץ, וכדי להימנע מכך המדינה מעודדת אותנו לרכוש פאנלים סולאריים. פאנלים סולאריים אינם מזהמים ותורמים לשמירה על איכות הסביבה, אז לא רק שאנחנו מרוויחים כסף אנחנו גם עושים מעשה טוב.

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
התקנת מערכת סולארית קרקע חקלאית

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

מה היתרונות של המערכת הסולארית

כל מה שצריך לדעת על אנרגיה סולארית

ממשלת ישראל הכריזה כי עד סוף העשור תתקדם המדינה צעד גדול לקראת עצמאות אנרגטית. בתהליך מואץ אמורים לייצר במדינה לפחות 30 אחוז מצרכי האנרגיה על

התקנת לוחות סולארים בחריש

הישראלים אוהבים לקטר על הכל, אבל יש דבר אחד שאף ישראלי לעולם לא מקטר עליו – האקלים הישראלי הנוח והשמש שמציפה את המדינה כולה לאורך

התקנת לוחות סולארים בעומר

הישראלים אוהבים לקטר על הכל, אבל יש דבר אחד שאף ישראלי לעולם לא מקטר עליו – האקלים הישראלי הנוח והשמש שמציפה את המדינה כולה לאורך

התקנת לוחות סולארים בתל-אביב

הישראלים אוהבים לקטר על הכל, אבל יש דבר אחד שאף ישראלי לעולם לא מקטר עליו – האקלים הישראלי הנוח והשמש שמציפה את המדינה כולה לאורך

053-3529198

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

או חייגו במהירות!