התקנת לוחות סולאריים מחיר

התקנת לוחות סולאריים מחיר

עיקרי הדברים:

התקנת לוחות סולאריים מחירהכסף שלכם יושב בבנק? למה שלא תעשו ממנו כסף… כולנו מכירים את המשפט "כסף עושה כסף" אבל לא באמת מבינים מה זה אומר. אם יש לכם סכום מסוים בבנק שאתם מוכנים להשקיע אותו, לוחות סולאריים היא השקעה משתלמת מאוד, אך אתם צריכים הון התחלתי של כמה עשרות אלפי שקלים על מנת שתוכלו לראות תשואות מרשימות. 

 

התקנת לוחות סולאריים מחיר – איך זה עובד?

כמה אתם משלמים על חשמל כל חודש? מה אם נאמר לכם שאתם יכולים לא רק שלא לשלם אלא שישלמו לכם? ישנם היום דרכים שונות בהם אתם יכולים לייצר חשמל, אך מדובר על מאגרים ומשאבים שיהיה לנו קשה להשיג. אם אתם מחפשים מקור אנרגיה קבועה אשר תשמש לכם לייצור חשמל באופן בלתי מוגבל התקנת לוחות סולאריים הוא הפתרון עבורכם. מערכת סולארית משתמשת באור השמש כדי לייצר אנרגיה סולארית. אותה אנרגיה אשר הומרה מקרני השמש הופכת לפוטו-וולטאית משורש המילה וולט (Watt). כך למעשה אנו אוגרים אנרגיה ומשתמשים בה לצורך יצירת חשמל.

התקנת לוחות סולאריים מחיר – כמה זה עולה לי?

מחיר התקנת מערכת סולארית ביתית נע בטווח רחב, השאלה היא תחילה מה כמות הפאנלים הסולאריים אשר אתם מעוניינים להתקין על הגג שלכם, האם יש אישור לכך ומהי מורכבות העבודה. זכרו, מערכת סולארית ביתית הינה השקעה לטווח ארוך, מדובר על השקעות שיכולות להתחיל מסכומים של עשרות אלפי שקלים בודדים כדי שתוכלו באמת להניב תשואה מכובדת, ויכול להיגמר במאות אלפי שקלים ויותר. מוטב לציין שבסופו של דבר תוכלו להרוויח באופן שנתי כעשרת אלפים שקלים במקרה בו השקעתם בין 20,000 ש"ח עד 25,000 ש"ח. כמו כן, עליכם לקחת בחשבון שאתם חוסכים גם עלויות חשמל, דלק ונפט בזכות האנרגיה המגיעה מהשמש.

 

התקנת לוחות סולאריים מחיר – הכל לטובתכם

לא רק שאתם בסופו של דבר תהיו המרוויחים העיקריים, המדינה גם מעודדת צריכה התקנה של מערכות סולאריות ביתיות על מנת שתוכלו לייצר חשמל באופן עצמאי. לכן, ניתן לקחת הלוואה ייעודית לצורך הקמת מערכות סולאריות ביתיות בתנאים נוחים. עליכם להסתכל על השקעה זו כעל השקעה אשר תניב תשואות משמעותיות תוך מספר שנים. ככל שתשקיעו יותר גם ההכנסות שלכם יהיו גבוהות יותר מהאנרגיה המגיעה. 

התקנת לוחות סולאריים מחיר – חברת התקנה

היום יש מספר חברות בולטות בשוק אשר מעניקות לכם את שירות התקנת לוחות סולאריים, עליכם לדעת לבחור בקפידה מהי החברה הנכונה ביותר עבורכם. חלק מהחברות מוכנות לבצע עבודות רק מעל סכום מינימלי אשר נקבעה על פיה, חלק מהחברות עובדות בחלקים מסוימים בארץ ולצערנו חלק מהחברות עובדות בלי רישיון מתאים. לכן, הדבר הראשון עליו יש לשים דגש הוא האם החברה מחזיקה ברישיון אשר מוכר על ידי הרשויות והמדינה. לאחר מכן עשו סקר שוק בהתאם להצעות המחיר אשר קיבלתם מכל החברות הרלוונטיות, בחנו איזו חברה מציעה לכם את התנאים הטובים ביותר ובחנו את עבודותיה הקודמות של החברה. אנו יודעים שמדובר על השקעות בסכום גבוה ולכן השלב של סקר השוק הוא השלב החשוב ביותר. 

 

לסיכום

אם אתם חושבים מה לעשות עם הכסף שלכם בחרו בהתקנת לוחות סולאריים, לא רק שלא תשלמו את חשבון החשמל הקרוב, ייתכן וגם תקבלו כסף על זה. עליכם לבחון האם הרשות המקומית מעניקה לכם את האפשרות להתקין על הגג שלכם לוחות סולאריים ואם כן אסור לכם לבזבז אפילו דקה אחת.

 

אהבת? ספר לחברייך!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

ייעוץ והצעות מחיר משתלמות ללא התחייבות!

התקנת מערכת סולארית לבית/לעסק

השאירו שם ומספר טלפון ונציג מטעם החברה יחזור אליכם עם כל הפרטים