פאנל סולארי לגג

מערכת סולארית!לשלם מעט לקבל הרבה!

פאנל סולארי לגגפאנל סולארי לגג

יש לכם שטח לא מנוצל בבית? חבל, אתם יכולים להרוויח לא מעט כסף מניצול השטח או לחסוך הוצאות רבות. פאנל סולארי לגג הוא אחד הפתרונות הנוחים ביותר עבור בתים פרטיים למטרת חיסכון בחשבון חשמל. עם כמות מסוימת של פאנלים סולאריים תוכלו לכסות את חשבון החשמל ואפילו להרוויח לא מעט כסף, ומה בנוגע להוצאות? מיד נגע בכל הפרטים החשובים.

 

איך זה עובד?

התפקיד של הפאנל הסולארי הוא לצבור לתאי הסיליקון שבו את אנרגיית השמש באמצעות אנרגיה מתקדמת. את האנרגיה המכשיר מעבד לחשמל ושומר אותו במאגריו או מחבר אותו ישירות למבנה שלכם. פאנל סולארי לגג הוא פאנל סולארי אשר מתאים לאנשים פרטיים ולאו דווקא לחוות סולאריות. פאנל זה מתאים לגדלים מצומצמים של שטח, בדרך זו אנו נבחר בפאנלים קטנים יותר בעלי תפוקה גבוהה. יש כיום מספר סוגים שונים של פאנלים סולאריים, אלינו לבחור בפאנל רב גבישי שגודלו גם קטן יותר וגם הוא צובר את אנרגיית השמש באופן יעיל יותר.

 

פאנל סולארי לגג בבניין

מה קורה כאשר אנו גרים בבניין ומעוניינים להשקיע ברכישת פאנלים סולאריים? הבעייתיות שיש בבניין היא מכיוון שגג המבנה אינו שייך לנו בדרך כלל, אלא מתחלק שווה בשווה בין כל הדיירים או שייך למי שרכש אותו. אבל גם כאשר אתם גרים בבניין אתם יכולים למצוא דרך להשקיע בפאנלים סולאריים. תוכלו להשקיע באופן שיתופי עם קבוצה מהבניין שלכם ואם תשקיעו מספיק תוכלו לא לשלם חשמל. תוכלו להשתמש בחלק הספציפי שלכם בגג לצורך ההשקעה או לשכור את השטח מדיירי הבניין. 

בחרו בחברה מקצועית

הדבר החשוב ביותר הוא לבחור במותג אמין, יש שלושה דברים שיש לשים דגש עליהם כאשר אתם בוחרים פאנל סולארי לגג: מותג, הספק כוח ועמידות. יש לו מעט פאנלים לא מוצלחים אשר נמצאים בשוק ועלינו לדעת איך להימנע מרכישה לא יעילה. רצוי לעשות מחקר מקוון כדי לוודא שהחברה בהחלט אמינה, התייעצו עם החברה לגבי סוגי המותגים שיש לה להציע לכם. ניתן גם לערוך מחקר באמצעות דוחות צרכנים.

 

בחירת הספק מתאים

הדבר החשוב הוא גם לדעת לבחור פאנל סולארי לגג בהספק מתאים, זהו עוד מרכיב חשוב באמינות של הפאנל הסולארי. שימו לב שאתם בוחרים בפאנל סולארי עם הספק אשר מספיק לטעינת מוצרים בהם אתם משתמשים, על ידי חיבור בשורה תוכלו לקבל הספק גבוה יותר. פאנל סולארי לגג בודד אינו מספיק בשביל להבטיח לכם טעינה של חשמל בבית או מכירת חשמל לחברת החשמל, עליכם להחזיק בכמות בשווי של כ-30,000 ש"ח על מנת שתוכלו להרוויח מדי שנה 5,000 ש"ח מההשקעה שלכם. בדרך זו תוך מספר שנים אתם מחזירים את ההשקעה וגם חוסכים את חשבון החשמל החודשי. 

 

תחזוקה

כאשר אתם מחשבים את ההוצאות עליכם לקחת בחשבון גם עלויות תחזוקה. כחלק מהתחזוקה עלינו לנקות את הפאנלים הסולאריים וגם לעשות בדיקת תקינות מדי שנה. תוכלו לחסוך לעצמכם את עלויות הניקיון ולנקות בעצמכם אחת לחצי שנה את הפאנלים הסולאריים. עם זאת, אנו ממליצים לכם ללמוד איך לנקות אותם ועם אילו חומרים, מדובר על חומר רגיש ויקר שאתם לא רוצים לפגוע בו. בכל הנוגע לטיפולים שנתיים, עליכם מדי שנה לפנות לחברה מקצועית אשר תפקידה לבדוק האם אותו פאנל סולארי לגג שבחרתם עדיין מייצר את כמות החשמל אשר הוא אמור לייצר, אם חלה ירידה יש לבדוק מניין זה נובע. 

האם הגג הוא מקום מומלץ?

יש הרבה מקומות כדאיים להתקנת לוח סולארי, מטבע הדברים ככל שהמקום בו נקים את הלוח הסולארי יהיה גבוה יותר ככה ספיגת האנרגיה תהיה גבוהה. הכי פשוט ויעיל להתקין פאנלים סולאריים על גגות, יש לא מעט דגמים אשר מיועדים לגגות ולא מדובר על מקום מורכב אשר יש דברים שיכולים לפגוע בתהליך. ניתן להתקין מערכת של עד 700 קילו וואט על גג ללא צורך בהיתר בנייה. בעיקרון, כל מבנה אשר מחזיק בהיתר בנייה ויש לו אישור לאספקת חשמל מהוועדה המקומית רשאי להתקין פאנל סולארי לגג ללא צורך באישורים נוספים. יש לבדוק כי המשקל של כלל המערכת עומד בתקן העומס של הבניין.

 

לסיכום

כאשר אנו מחפשים השקעה פסיבית או רוצים להנות מאי תשלום על חשבון החשמל החודשי עלינו לדעת מהם הפרמטרים שאנו צריכים לעמוד בהם. פאנלים סולאריים לגגות נמצאים היום כמעט בכל מקום, בין אם מדובר על מבנה פרטי ובין אם מדובר על גג של עסק. עד לגבול שטח מסוים אין אפילו צורך בהיתר בניה, המדינה מוותרת לכם על תשלום ארנונה ועוד הליכים בירוקרטיים. כל זה על מנת שתקימו מערכת סולארית על הגג שלכם ותהנו מאנרגיה ירוקה. המטרה היא שבסוף העשור הזה לפחות 30% מהחשמל אשר יופק יהיה באמצעות פאנלים סולאריים (אנרגיה ירוקה). אז למעשה אתם רק מרוויחים, אם יש לכם סכום כסף פנוי זה הזמן שלכם להשקיע. 

 

אז מה היה לנו בכתבה:

גלובל סולאריס
גלובל סולאריס

חברת גלובל סולאריס הינה חברה ותיקה ומוכרת בתחום הלוחות הסולאריים ודודי השמש המתקדמים שניתן להציע.
בגלובל סולאריס תוכלו להנות משירות מנצח שלא מהעולם הזה, החל משיחת הטלפון הראשונית בה נסביר לכם כיצד מתנהל כל התהליך של ההתקנה או ההחלפה של לוחות סולאריים ועד ביצוע העבודה ביעילות, במסירות ובאהבה!

אהבת? ספר לחברייך!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פאנל סולארי לגג

עיקרי הדברים:

מאמרים נוספים שאסור לפספס:

מה היתרונות של המערכת הסולארית

כל מה שצריך לדעת על אנרגיה סולארית

ממשלת ישראל הכריזה כי עד סוף העשור תתקדם המדינה צעד גדול לקראת עצמאות אנרגטית. בתהליך מואץ אמורים לייצר במדינה לפחות 30 אחוז מצרכי האנרגיה על

התקנת לוחות סולארים בחריש

הישראלים אוהבים לקטר על הכל, אבל יש דבר אחד שאף ישראלי לעולם לא מקטר עליו – האקלים הישראלי הנוח והשמש שמציפה את המדינה כולה לאורך

התקנת לוחות סולארים בעומר

הישראלים אוהבים לקטר על הכל, אבל יש דבר אחד שאף ישראלי לעולם לא מקטר עליו – האקלים הישראלי הנוח והשמש שמציפה את המדינה כולה לאורך

התקנת לוחות סולארים בתל-אביב

הישראלים אוהבים לקטר על הכל, אבל יש דבר אחד שאף ישראלי לעולם לא מקטר עליו – האקלים הישראלי הנוח והשמש שמציפה את המדינה כולה לאורך

רוצים מידע נוסף או הצעת מחיר משתלמת?

פשוט הכניסו את הפרטים שלכם בטופס המצורף ונציג חוזר אלייך בהקדם!

או חייגו במהירות!